ПРИВІТАННЯ ПРЕЗИДЕНТА ВГО АППУ ГРІГОЛА КАТАМАДЗЕ

Шановні  захисники незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу!
Дорогі українці!

Прийміть мої щирі вітання із Днем захисника України —святом, яке покликане особливо вшанувати славні традиції українського війська, героїзм та звитягу воїнів –оборонців та визволителів рідної Батьківщини.

У цей непростий для Української держави час, сповнений тривогою та болем за майбутнє цієї багатої історичної землі, хочу побажати усім захисникам Вітчизни міцного здоровя, невичерпних сил та снаги.

Подвиг кожного із Вас навіки викарбуваний у серцях всіх українців вдячністю за можливість жити та ростити дітей та онуків.

Захисник Вітчизни – це взірець справжнього, свідомого патріотизму, гідності вірного сина своєї держави, зразок для юнацтва та прийдешніх поколінь. У такий урочистий день особливий уклін та подяка старшим воїнам, завдяки котрим ми маємо мирне небо над головами.

Величні уроки історії слугують нагадуванням про важливість поваги та належного соціального захисту для військових. Вірю, що Українська держава міцнітиме та процвітатиме, адже має у вас надійне плече та загартований тил.

Висловлюю подяку за службу збереженню миру у своїй країні та далеко поза її межами. Нехай це славетне свято додає вам оптимізму, енергії та прагнення збільшувати свій внесок у розбудову потенціалу Української держави та її оборонну міць.З повагою і найкращими побажаннями
,

Президент ВГО АППУ,                                          

Надзвичайний і Повноважний Посол Грігол Катамадзе

Поділитись новиною:
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ