Президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе взяв участь у зустрічі з керівниками Секретаріату Ради по відновленню України

19 травня  2022 року Президент ВГО «Асоціація платників податків України» Грігол Катамадзе взяв участь у зустрічі з керівниками  Секретаріату Ради по відновленню України, зокрема Д. Гетманцевим, Я. Железняком та М.Слободніченко, на якій були розглянуті   пріоритетні питання  дій бізнесу по відновленню економіки. Це була  установча зустріч Робочої групи  з питань  відновлення та розвитку економіки Національної ради, основною метою якої було  — почути пропозиції бізнесу по відновленню економіки країни.
Учасники зустрічі активно обговорювали нагальні питання, що стосуються  відновлення та розвитку економіки прийнятий.
В своєму виступі Грігол Катамадзе  подякував Голові Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данилу Гетманцеву за запрошення представників АППУ до участі у робочих групах Національної Ради з відновлення України після війни, адже    11 представників  включені у відповідні робочі групи і вже беруть в них участь.
В своїй промові він зазначив, що  сьогодні Україна переживає непрості часи, період змін та важких випробувань. Перемогти у війні буде важко без функціонування бізнесу, що дозволяє українцям забезпечувати себе та підтримувати Збройні сили.
З огляду на зазначене, Грігол Катамадзе надав свої пропозиції, які вже зараз можуть позитивно вплинути на доходи наших громадян та зниження податкового навантаження на фонд оплати праці. Це, зокрема, об’єднання податків на фонд заробітної плати та встановити його на рівні 25%. «Це  правильний і справедливий підхід. Державу цікавить більше те, скільки коштів залишається у платника після їхньої сплати. Я твердо впевнений, що зараз, коли така плачевна ситуація у більшості українців, нам усім треба думати, як держава може їм допомогти. Я чому це озвучив зараз, бо беруть участь у засіданні, як експерти, так і представники законодавчої влади» Також,  Президент АППУ, зокрема, зауважив: «У нас все ж таки жевріє надія, що влада прислухається до потреб бізнесу і запровадить ПнВК для компаній з оборотом 200,0 млн. грн. на перехідний період з 01 січня 2023 року на два роки, який  стане першочерговим кроком «глибокої» реформи податкової системи». Наприкінці свого виступу, Грігол Катамадзе звернув увагу учасників заходу на програму ленд-лізу. «Адже це не тільки військова допомога з боку інших країн, але й допомога, направлена на можливість  бізнесу «піднятися з колін», — зазначив Грігол Катамадзе.
Окремо Грігол Катамадзе зупинився на питаннях функціювання Бюро економічної безпеки, його низької ефективності.
Зустріч відбулася конструктивно у форматі діалогу. Всі учасники заходу змогли висловити свою думку з болючих питань галузей економіки України та надали свої практичні пропозиції щодо їх виведення з кризи в період воєнного часу.

 

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ