Президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе провів зустріч міських голів та представників міськрад Бучі, Ірпеня, Фастова та Харкова з відомим архітектором, підприємцем і науковцем з MIT професором Кентом Ларсоном.

20 вересня   цього року  відбулась друга зустріч, з запланованого циклу з науковцями з MIT. Цього разу своїми професійними знаннями у  питанні  розробки процесу створення післявоєнних міст в Україні поділився архітектор, підприємець і науковець, наразі директор науково-дослідницької групи City Science в медіа-лабораторії MIT – професор Кент Ларсон.

В дискусії взяли  участь Президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе, Генеральний директор Асоціації Людмила Герасименко, представники територіальних відділень АППУ, бізнесу та міських рад а саме Міський голова міста Фастів Михайло Нетяжук, перший заступник міського голови міста Харків Новак Олександр Миколайович, заступник директора Департаменту по взаємодії з міжнародними агенціями та фінансовими установами Харківської міської ради Костянтин Деменков, начальник відділу містобудування та архітектури виконкому Ірпінської міської ради Михайло Сапон, керівниця відділу економіки та інвестицій Бучанської ради Тетяна Ліпінська, Голова Територіального відділення АППУ в Харьківській області Володимир Швадченко, Голова Ради Територіального відділення АППУ у Волинській області Василь Дутко,  та інш.

В подальшому зазначений формат заходів, започаткований Президентом АППУ, ставить на меті охопити питання державного управління, втілення в життя сучасних технологій, економічної безпеки та фінансової стабільності, місцевого самоврядування та зовнішньої політики, післявоєнної системи безпеки, майбутнього Європейського Союзу та багато інших питань..

Кент Ларсон розповів про свою співпрацю з лордом Норманом Фостером, покровителем міст ООН, у розробленні процесу створення післявоєнних міст в Україні. Бачення професора Ларсона полягає у тому щоб при відбудові постраждалих міст були використані новітні технології розроблені MIT. На думку Ларсона, у майбутньому ми можемо очікувати на місцях зруйнованих будівель та об’єктів інфраструктури новітні технологічно-розвинені альтернативи, а у додаток до них ще й абсолютно нові архітектурні витвори які функціонуватимуть на створення більш комфортної атмосфери для діяльності підприємств у містах. До цього ж, професор Ларсон акцентував на тому що відбудовані міста матимуть високий рівень екологічності через планування що базуватиметься на мінімізації викидів діоксиду вуглецю в навколишнє середовище.

Після діалогу з членами конференції, професор Ларсон пообіцяв прискорити темпи роботи по відбудові, бо бачить що на сьогоднішній день наш народ потребує якомога швидше повернутися до рідних домівок і до мирного спокійного життя, якого він був насильницьким шляхом позбавлений країною агресором. Підсумовуючи результати зустрічі, професор Ларсон запропонував членам конференції продовжити обговорення співпраці на наступному заході 27 жовтня на Міському науковому саміті у Media Lab що також відбудеться онлайн.

Дискусія  відбулася конструктивно, в форматі діалогу. Всі учасники заходу змогли висловити свою думку по тематиці заходу та визначити перспективні питання для обговорення.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ