ПРЕЗИДЕНТ ВГО АППУ ГРІГОЛ КАТАМАДЗЕ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ КРУГЛОГО СТОЛУ «ПЕРСПЕКТИВИ ІМПЛЕМЕНТАЦІЇ В УКРАЇНІ ПОЛОЖЕНЬ ГЛАВИ XXI УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ УКРАЇНА – ЄС ЩОДО РОЗВИТКУ ПУБЛІЧНИХ КОМУНІКАЦІЙ ТА СОЦІАЛЬНОГО ДІАЛОГУ»
1 березня 2019 року в приміщенні готелю «Русь» відбулось засідання круглого столу «Перспективи імплементації в Україні положень Глави ХХІ Угоди про Асоціацію Україна-ЄС щодо розвитку публічних комунікацій та соціального діалогу». Організатор заходу - ГО «Спілка орендарів і підприємців України».
У роботі Круглого столу взяв участь Президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе, а також парламентарі, представники ЦОВ, сторони соціального діалогу, міжнародних організацій, іноземних експертів та представників дипломатичних місій.

В рамках круглого столу було презентовано проект дорожньої карти «Стратегія модернізації соціального діалогу в Україні».
Ключовими темами для обговорення були:
• стан та перспективи імплементації Глави ХХІ Угоди;
• можливості впливу сторін соціального діалогу на державну політику на національному та територіальному рівнях;
• здатність чинної моделі соціального діалогу сприяти застосуванню європейських практик публічного діалогу в українських реаліях;
• подальші кроки з посилення публічних комунікацій в царині публічного діалогу в Україні;
• шляхи удосконалення публічних комунікацій та соціального діалогу та посилення його ролі в державному управлінні на національному та територіальному рівнях.

