ПРЕЗИДЕНТ ВГО АППУ ГРІГОЛ КАТАМАДЗЕ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ У ПРОВЕДЕННІ СВЯТА З НАГОДИ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ МАГІСТРІВ – ВИПУСКНИКІВ 2019 РОКУ В УНІВЕРСИТЕТІ ДФС УКРАЇНИ

01 березня цього року, в холі УДФСУ відбулося свято з нагоди вручення дипломів магістрів-випускників 2019 року Навчально-наукового інституту економіки, оподаткування та митної справи та Навчально-наукового інституту інформаційних технологій Національного університету Державної фіскальної служби України за участю Ректора Університету Павла Володимировича Пашка та почесних гостей.
Серед почесних гостей були присутні Президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» - Грігол Катамадзе, директор департаменту податкових та юридичних послуг компанії PricewaterhouseCoopers – Максим Дудник, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Боснії та Герцоговині, почесний професор УДФСУ – Олександр Левченко, начальник управління телекомунікацій ДФС України – Ігор Смірнов.
У святкуванні також взяли участь проректори, директори навчально-наукових інститутів, завідувачі кафедр, а також увесь професорсько-викладацький склад випускаючих інститутів на чолі з директорами – доктором економічних наук, професором Костянтином Швабієм та доктором технічних наук, професором Артуром Горбовим.

Відкриття святкового заходу провів Ректор Університету Павло Володимирович Пашко, який зазначив, що сьогодні підводяться підсумки роботи з елітою студентської молоді, всі зусилля професорсько-викладацького складу Університету було покладено на формування студентів не лише як професіоналів, здатних самостійно мислити, працювати, приймати рішення, а і як всебічно та гармонійно розвинутих особистостей, з добрими людськими якостями, яким притаманні почуття відповідальності, цілеспрямованості, принциповості та доброзичливості.
Далі до вітального слова було запрошено Президента ВГО АППУ Грігола Катамадзе. У своєму виступі Грігол Катамадзе зазначив:
«Сьогодні свято для магістрів-випускників Університету, які отримали дуже гарну освіту, котра наддасть можливість працювати не лише в органах фіскальної служби України, а й у приватному секторі.
Впевнений, що Вас навчили мислити і шукати відповіді на складні питання. А отримані якісні знання беззаперечно допоможуть вирішити проблеми, які присутні в економічному та суспільному житті країни».

Грігол Катамадзе подякував КМЦ «Сузір’я» за активну громадську позицію та високий професіоналізм, продемонстрований під час святкування 20-річчя з Дня створення ВГО «Асоціація платників податків України» та урочистої церемонії нагородження переможців Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2017» та відзначив 45 учасників творчих колективів ЦТРВС «Сузір’я», зокрема, особисто вручив подяки наступним:
Преображенській Катерині Миколаївні – директору центру ЦТРВС «Сузір’я»;
Чуприні Ніні Іванівні – художньому керівнику центру ЦТРВС «Сузір’я», заслуженому працівнику культури України;
Беспалько Юрію Миколайовичу – звукорежисеру ЦТРВС «Сузір’я»;
Вітюк Дарії Любомирівні – к.ю.н., доценту кафедри теорії, історії держави і права УДФСУ;
Федині Віті Віталіївні – старшому викладачу кафедри фінансових ринків УДФСУ;
Головчаку Владиславу Володимировичу – магістру ННІ економіки, оподаткування та митної справи УДФСУ;
Панченко Руслані Сергіївні – магістру ННІ економіки, оподаткування та митної справи УДФСУ;
Снятовській Христині Ярославівні – магістру ННІ економіки, оподаткування та митної справи УДФСУ.
Ректор Університету Павло Пашко вручив дипломи магістрам – випускникам, якими було проголошено клятву магістра та наповнено капсулу листами випускників-магістрів.
Наостанок, урочистого характеру церемонії надав «Гімн Університету».

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ