Президент Асоціація платників податків України, Надзвичайний та Повноважний Посол Грігол Катамадзе отримав українське громадянство

Президент Асоціація платників податків України, Надзвичайний та Повноважний посол Грузії в Україні (2000-2007рр., 2009-2013рр.) Грігол Катамадзе отримав українське громадянство.
Документи в міграційну службу дипломат подав наприкінці червня після того, як публічно через ЗМІ звернувся до Президента Зеленського з проханням надати йому громадянство.
«Я дотримався усієї офіційної процедури, зібрав усі документи – навіть довелося з’їздити у Грузію і привезти деякі звідти. Я чесно склав екзамен на знання української мови в Інституті філології Університету ім.Шевченка — така довідка є в необхідному переліку документів. Коли треба було розповісти щось усно на довільну тему, я почав розповідати про зміни в податковому законодавстві. Члени комісії витримали хвилин десять», — згадує Г.Катамадзе.
Указ №654 про надання громадянства України Гріголу Катамадзе Президент Володимир Зеленський підписав 5 вересня, а 24 вересня Катамадзе вже отримав Тимчасове посвідчення громадянина України. Згідно процедури, протягом двох років необхідно вийти з грузинського громадянства. Відповідний Указ Президента Грузії підписано вже 9 жовтня, тож тепер Грігол Катамадзе чекає на український паспорт.
«Це виважене рішення. Мене з Україною пов’язує майже 39 років життя. В Україні я здобув освіту, і все чого я досяг потім у житті, було закладено саме тут. Я відчуваю себе боржником перед цією країною, і хочу бути їй корисним — особливо зараз, коли бачу початок реальних змін. Я хочу брати активну участь в суспільно-політичному житті України», — каже Г.Катамадзе.

Поділитись новиною:
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ