ПРЕДСТАВНИКИ ВГО АППУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ОН-ЛАЙН ЗУСТРІЧІ З ПРЕДСТАВНИКАМИ КОМІТЕТУ ВРУ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ, ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

20 червня цього року представники ВГО «Асоціація платників податків України»  Леся Кашпур та Антоніна Якимчук взяли участь у он-лайн зустрічі з представниками Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, під час якого обговорили законопроєкт №7433 «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та деяких інших законів України, щодо захисту прав фізичних осіб під час воєнного стану та спрощення обліку робочих місць для осіб з інвалідністю», автором якого є даний Комітет.
Модератором заходу був Голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.
На зустрічі спікерами були представники Пенсійного фонду України, Державної податкової служби України та представники Федерації роботодавців України.
Учасники зустрічі активно обговорювали норми Законопроєкту.
 Леся Кашпур у своєму виступі зазначила, що Асоціація в цілому підтримує Законопроєкт, проте є деякі статті, до яких запропонували внести зміни, зокрема:
  1. Стаття 17. Закон України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».
Використання інформації з Державного Реєстру.
         «надавати інформацію ПФУ тільки про наявні порушення щодо                            працевлаштування осіб».
  1. Закон України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».
    «Асоціація платників податків підтримує включення до страхового стажу та прирівнювати до мінімального внеску ФОПам, які не сплачували страхові внески в період дії воєнного стану в Україні, але:
  • окрім тих, які мають можливості здійснювати свою господарську діяльність та знаходяться на підконтрольній території України.
  1. Закон України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні»
«Стосовно працевлаштування осіб з інвалідністю, отриманої внаслідок психічного розладу». ВГО АППУ запропонувала МОЗ визначити перелік захворювань, після лікування яких особа з інвалідністю може бути працевлаштована», — наголосила Леся Кашпур.
 
Зустріч відбулася конструктивно у форматі діалогу. Всі учасники заходу змогли висловити свою думку стосовно Законопроєкту  за №7433.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ