ПОЗИЦІЯ ВГО АППУ СТОСОВНО ТОТАЛЬНОЇ ФІСКАЛІЗАЦІЇ

8 липня цього року під час зустрічі Президента України Володимира Зеленського з представниками бізнесу
Чернівецької області, я як Голова Ради ТВ ВГО АППУ в Чернівецькій області, зокрема, підняв питання введення чи не введення контрольно-касових апаратів, зазначивши що бізнес не заперечує щодо їх запровадження.
Висловлене мною було не правильно сприйнято громадськістю та представниками малого бізнесу, про що свідчать їх публікації.
Публічно хочу зазначити, що не мав на увазі в буквальному розумінні запровадження тотальної фіскалізації, тим більше для фізичних осіб-підприємців.
ВГО «Асоціація платників податків України», основним завданням якої є захист законних прав та інтересів платників податків, сприяння розвитку підприємництва, послідовно відстоює рівність учасників ринку, підтримує курс влади на спрощення адміністрування податків, детінізацію української економіки і посилення фінансової дисципліни, а головне робить усе від неї залежне, щоб влада не посилювала тиск на бізнес.
Заявляю, що Асоціація публічно ніколи не підтримувала і не підтримує впровадження тотальної фіскалізації для платників єдиного податку ІІ та ІІІ груп, оскільки методи досягнення цілей є непродуманими і в нинішніх економічних реаліях неприйнятними, економічно недоцільними та необґрунтованими.
Шановні представники громадськості та бізнес-середовища, наголошую: позиція моя, як Голови ТВ ВГО АППУ в Чернівецькій області проста і зрозуміла – фіскалізацію всієї ІІ та ІІІ груп спрощеної системи оподаткування потрібно застосовувати виключно ризиковим категоріям платників, таким як:
— реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;
— реалізацію лікарських засобів та медичних виробів;
— надання платних послуг у сфері охорони здоров’я;
— реалізацію ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння;
— діяльність ресторанів, кафе, ресторанів швидкого обслуговування.
Вибачте мене, якщо я дав привід обуритися громадськості та представникам малого бізнесу.
Голова Ради Територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків України» в Чернівецькій області Ігор Мисевич.

Поділитись новиною:
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ