Пiдсумок до форуму

Підсумок

  1. Крістіна Береше, Скотт Хенніг, Стефан Венберг трохи поспілкувались з приводу катання на лижах, про те, де краще провести відпустку, в Іспанії. Скотт Хенніг і Стефан Венберг добре знають одне одного, раді бачитися. На відеоконференції присутні не всі.
  2. Джон О’Коннелл зупиняється на контексті цього Регіонального форуму для Європи та Африки (він також брав участь у Форумі для Америки), розповідає про нові інтернет-технології для круглих столів за допомогою: Zoom, Google Meet тощо. Описує участь організації у реаліях Великобританії, через провідну газету Daily Mail статтями, що викривають механізм урядового розтрати грошей та те, як це завжди цікаво та захоплююче для громадськості. Як пристосувати роботу до реалійі пандемії.
  3. Скотт Хенніг описує способи залучити людей до збору коштів через петиції, послуги транскрипції аудіокниг, такі як rev.com, те, як отримувати електронні листи від людей, як залучити їх інвестувати та привертати їхню увагу інтригуючими заголовками статей. Думає, що іноді електронні листи можуть не працювати. Пояснює шляхи залучення людей за допомогою опитування електронною поштою та механізмів дефіциту часу. Пояснює, що рівень успіху серед людей ніколи не становлять 100%. Відстоює ідею, що до людей слід ставитись як до економічно обізнаних та мудрих. Рекомендує використовувати сайти: nextafter.com, iwave.com. Є прихильником вирішення основних проблем через малі справи.
  4. Піт Сепп ділиться способами, як достукатись до клієнтів, залучити їх до збору коштів. Включаючи привітання зі святами, такими як: Різдво, Ханука, Кванца, поштові подарунки з купюрами на 50 000 зімбабвійських доларів, які через погану фіскальну політику цієї країни вартують менше одного долара, стверджується, що це ефективний засіб передати повідомлення одержувачам. Обговорюється можливість залучення альтернативних джерел інформації, таких як Parler, окрім Pinterest, Instagram, Amazon. Зупиняється на використанні технології Zoom.
  5. Даніель Банн описує стан систем оподаткування в країнах ЄС, зупиняється на веб-сайтах, що містять таку інформацію, як ax-competition.org, розповідає про аналітичні центри: KEFIM у Греції, Прометей у Німеччини, Епіцентр, ділиться електронною поштою: Dbunn @ taxfoundation.org. Наголошує на важливості бути лаконічним. Похвалив країни Балтії за чудове податкове законодавство та умови ведення бізнесу. Запропоновано розглянути питання використання сайту  github.com
  6. Крістіан Екстрем розповідає про розтрату грошей бюрократією у Швеції, різними муніципалітетами, про роль омбудсмена з питань марнотратства.
  7. Ірен Отієно з Кенії — про стан громадянського суспільства у своїй країні. Труднощі, пов’язані з Covid-19, оподаткування.
  8. Мартін Гундінгер пропонує звернутися за ідеями до: австрійської школи економіки, до великих економістів минулого, таких як Хаєк, Фрідман, Бастіат, і роздумує над тим, що вони робили б за таких обставин (включаючи пандемію).
  9. Михайло Лавровський звертається до питань оподаткування в Україні (щодо імпорту вживаних автомобілів), зупиняється на Законі про купівлю землі, на майбутньому пам’ятнику Рональду Рейгану в Києві в якості нагадування політикам, що економіка має бути на першому місці.
  10.  Ніколай Попов розповідає про корупційні протести та ситуацію в Болгарії, шляхи подолання проблем.

Поділитись новиною:
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ