МВС розпочало співпрацю з «Асоціацією платників податків»

Сьогодні, 15 квітня, заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко та Президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» Грігол Катамадзе підписали Меморандум про співпрацю. 

Основне завдання Меморандуму — розбудова конструктивної взаємодії влади та громадськості, створення сприятливих умов для розвитку підприємництва в Україні.

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко сказав, що підписаний документ стане ефективною формою співпраці між МВС та Асоціацією щодо посилення ролі громадянського суспільства в реалізації державної політики у сфері проведення економічних реформ та запобігання правопорушенням.

Своєю чергою, Грігол Катамадзе підкреслив, що співпраця у рамках Меморандуму, крім всього іншого, спрямована на формування високої правової культури громадян.

Варто зазначити,  підписаний Меморандум передбачає організацію консультацій з громадськістю, вивчення громадської думки та залучення експертів для надання коментарів, відгуків та інтерв’ю.

Документ набирає чинності з моменту підписання.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ