«Львів очима дітей АТО»

«Добра справа два століття живе» ,під цим гаслом Асоціація платників податків України у Львівській області  провела психологічну реабілітацію дітей із зони АТО (переможці Всеукраїнського конкурсу «Україна очима дітей АТО») в рамках проекту «Дитинство без сліз» .   Учасниками благодійного проекту «Львів очима дітей АТО» — стали 25 учнів художніх шкіл та художніх відділень шкіл мистецтв Кремінної, Сватового,  які гостювали у Львові з 20 червня до 28 червня 2019р. Неймовірну фізичну і психологічну реабілітацію діти здобули на  базі відпочинку «Чарівні озера» (с. Майдан, Жовківського району). Під час перебування у Львові діти відвідали багато визначних місць: Крехівський монастир, Золоту підкову Львівщини : Олеський замок, Золочівський замок, Підгорецький  замок. Цікаву  екскурсію провів ПАТ «Галичфарм», з різноманітними хімічними дослідами. Наших юних гостей відвідали Львівські пластуни зі своїми цікавинками. Завдяки директору Львівського коледжа ім. І.Труша- Ользі Коцовській, юні художники довідалися про високоякісну освіту художника , дизайнера і т.д. в даному закладі.  Звичайно не оминули Львівську оперу,  Високий Замок, Будинок вчених, Шевченківський Гай, Львівську майстерню шоколаду, Leopolis Jazz Fest 2019.

Низький уклін за фінансову підтримку БП «Львів очима дітей АТО» керівнику  ПАТ «Галичфарм»     Блонському  О.В. Усіляки розваги та екскурсії були профінансовані ПАТ «Кредобанк», за що велика подяка Голові Правління Ґжеґожу  Шатковскі

Велика вдячність за пасажирські перевезення дітей, на протязі усіх восьми днів, Голові правління ПрАТ „Львівобленерго”В. Матвіїшин.

Фінансову підтримку надали  ТЗОВ « АБСОЛЮТ ВЕСТ СЕРВІС», за що вдячність  керівнику БутринуД.І.

Благодійників чекають подарунки у вигляді картин від юних художників.

Дякуємо керівнику театру імені Марії Заньковецької-Андрію Мацяку     за запрошення юних художників на виставу «Труфальдіно із Бергамо» та чудові враження від гри акторів.

Під час поїздки до м. Львів діти АТО  в своїх малюнках  відображають свої враження  про місто, його красу та пам’ятні місця. З цих картин буде сформована виставка  «Львів очима дітей АТО», а  також  відзнято  відеофільм про поїздку дітей до Львова  який буде широко висвітлений на українських телеканалах та розміщений в ютубі. Даний благодійний проект проведенно за ініціативою ВГО «Молодіжний Рух «Здорова Україна»

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ