Грігол Катамадзе підтримав фандрейзингову кампанію Фонду розвитку Інституту міжнародніх відносин

Президент ВГО «Асоціація платників податків», Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні Григол Катамадзе підтримав фандрейзингову кампанію Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка як випускник 1985 року (тоді ще факультету міжнародного права і міжнародних відносин   Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка). Григол Шавлович підкреслив значення інвестицій у освіту та майбутні покоління, а також закликав долучитися до кампанії своїх однокурсників.
До 75-ї річниці Інституту міжнародних відносин Фонд Розвитку Інституту розпочав фандрейзингову кампанію, мета — зібрати 1 мільйон гривень, щоб Фонд зміг функціонувати та фінансувати різні студентські проекти. Це перший в Україні освітній ендавмент, тобто фонд цільового капіталу (найвідоміший ендавмент — Нобелівський фонд), за таким принципом працюють найкращі університети світу.
Детальніше про Фонд Розвитку ІМВ тут — http://iirfund.org/

 

Поділитись новиною:
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ