Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко взяла участь у Робочій зустрічі з Головою партії «Слуга народу» Оленою Шуляк та Головою Комітету ВРУ Данилом Гетманцевим

25 листопада  цього року Генеральний директор  ВГО АППУ Людмила Герасименко взяла  участь в Робочій зустрічі  щодо блокування податкових накладних з Головою Комітету ВРУ Данилом Гетманцевим, яка була ініційована Головою партії «Слуга народу» Оленою  Шуляк.

Від представників влади у заході участь взяли:

  • Голова Комітету ВРУ — Данило Гетманцев;
  • Голова партії «Слуга народу» — Олена  Шуляк;
  • Заступник Міністра фінансів України- Світлана Воробей.

Від ВГО «Асоціації платників податків України» були присутні:

  • Генеральний директор ВГО АППУ – Людмила Герасименко;
  • Голова Ради Територіального відділення ВГО АППУ у Львівській області – Ліля Долінська.

Від УРБ — член Наглядової Ради УРБ,  координатор експертних груп Економічної експертної платформи Олег Гетман та Михайло Непран — перший віце-президент Торгово-промислової палати України, член УРБ.

На заході  були присутні й інші представники бізнес-спільноти.

 Олег Гетман озвучив деякі напрацьовані представниками УРБ зміни до Порядку «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних», затвердженого Постановою КМУ № 1165, зокрема, про віднесення платника податків до категорії ризикових «заднім числом».

Генеральний директор  ВГО АППУ Людмила Герасименко підтримала Олега Гетмана щодо неправомірного віднесення платників податків  до категорії ризикових «заднім числом» та вкотре звернулася до Заступника Міністра фінансів України – Світлани Воробей з проблематикою, яка потребує вирішення також внесенням зміни до Порядку, затвердженого Постановою КМУ № 1165, дати можливість платнику податків в разі блокування ПН/РК подавати двічі Пояснення та первинні, підтверджуючі документи на розгляд Комісії регіонального рівня, при умові, що податкова чітко зазначить в рішенні про відмову чіткий перелік документів, які необхідно повторно надати платнику до Комісії  регіонального рівня для прийняття рішення про реєстрації такої ПН/РК.

Пропозиція Людмили Герасименко  отримала підтримку від Голова Комітету ВРУ — Данила Гетманцева та Заступника Міністра фінансів України- Світлани  Воробей.

В свою чергу Світлана Воробей довела до відома учасників заходу інформацію, стосовно наявності проєкту змін до Порядку, затвердженого Постановою за №1165, який сьогодні вже буде опублікований на сайті Міністерства фінансів України та закликала присутніх надавати свої пропозиції щодо їх внесення до проєкту Постанови.

Зустріч відбулася конструктивно. Всі учасники заходу змогли висловити свою думку з проблемних  питань роботи системи СМКОР та надати свої усні пропозиції щодо поліпшення роботи системи моніторингу.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ