Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила модератором Вебінару для членів ВГО АППУ з актуальних питань МСФЗ та ТЦУ

08 вересня  2022 року Генеральною дирекцією ВГО «Асоціація платників податків України» було проведено безкоштовний он-лайн Вебінар у форматі відео-конференції для членів Асоціації платників податків України на тему: «Застосування МСФЗ платниками податків та трансфертне ціноутворення» за участю за участю найдосвідчених лекторів з даних питань, лекторів:

Олена Дядюн — PhD, головний бухгалтер ТОВ «МІК «СТАРТ», консультант з МСФЗ, сертифікований бухгалтер IFA, IPFM, член ФПБАУ на тему: «Фінансова звітність за 9 місяців 2022 року: структура за МСФЗ та акценти відображення нефінансових активів в умовах воєнного стану»;

Сергій Рогозний — директор ТОВ «МІК «СТАРТ», консультант з МСФЗ, сертифікований аудитор, член Ради та керівник комітету з фінансів ФПБАУ на тему: «Фінансова звітність за 9 місяців 2022 року: дотримання принципу безперервності діяльності та нюанси відображення фінансових інструментів»;

Лариса Врублевська — член Ради ВГО АППУ, Керівник практики бухгалтерського і податкового обліку та трансфертного ціноутворення Юридичної Групи «EUCON» на тему: «Трансфертне ціноутворення».

Модератором Вебінару виступила Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко.

Відкрила захід Генеральний директор Асоціації — Людмила Герасименко, яка привітала учасників  та   традиційно подякувала членам Асоціації за своєчасну сплату членських внесків, зазначивши, що Асоціація платників податків України – громадська, неприбуткова організація, яка існує за рахунок щорічних членських внесків та благодійної допомоги.

«Це дає нам можливість успішно захищати права та законні інтереси платників податків – членів нашої потужної Асоціації», — зазначила Людмила Герасименко.

Далі, Генеральний директор ВГО АППУ проінформувала учасників заходу про розроблений ДПС України «Алгоритм дій при зупиненні реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Також, про набрання чинності з 06 вересня цього року «Порядку підтвердження неможливості виконання податкових обов’язків», який затверджений Наказом  Мінфіну № 225. Наголосила учасникам заходу, що Заяву та підтверджуючі документи платнику слід подати  до 30 вересня та проінформувала про запровадження ДПС України комунікаційних податкових платформ в регіонах та в місті Києві. «Для Вашого розуміння що це? і як можна ними користуватися? Відтепер представники інститутів громадянського суспільства та бізнес-асоціацій зможуть більш оперативно та якісно комунікувати з податківцями. Для цього необхідно надіслати Звернення на електронну скриньку платформи у відповідному територіальному органі ДПС. Ми вже цим скористувалися. Надіслали два Звернення до ГУ ДПС у місті Києві та у Київській області з проблемами конкретних підприємств – наших членів, яких необґрунтовано віднесено до категорії «ризикових». Вчора відбулася перша така он-лайн наша Робоча зустріч з податківцями міста Києва та представниками нашого члена Асоціації ТОВ «ГАСКІ». І можу Вам сказати, що мені дуже сподобалося. Власник, директор та головний бухгалтер підприємства добре підготувалися, із показом Презентації діяльності підприємства. В п’ятницю друга така Робоча зустріч, також по проблемі нашого члена, «ризиковості», з податківцями Київської області», — розповіла Людмила Герасименко.

Також, Генеральний директор ВГО АППУ проінформувала учасників заходу про організований Генеральною дирекцією ВГО АППУ важливий  захід, великий 5-ти годинний Вебінар  за участю представників Департаментів ДПС України на тему: «Особливості оподаткування в період дii військового стану», який відбудеться 22 вересня цього року по напрямкам:

—         Податок на прибуток, ПДВ в умовах воєнного часу;

—         Блокування ПН та ризиковість;

—         Бюджетне відшкодування за результатами камеральних перевірок;

—         Перебіг строків, встановлених ПКУ та іншими законами;

—         Місцеві податки: податок на землю, нерухомість.

Тож, Генеральний директор ВГО АППУ запропонувала членам ВГО АППУ бути активнішими, невідкладно реєструватися на захід та надавати свої пропозиції/запитання/зауваження, які необхідно піднімати під час освітньо-просвітницьких заходів перед органами податкової служби.

Далі перед присутніми виступили  досвідчені  лектори із актуальних питань застосування МСФЗ платниками податків та ТЦУ:

Олена Дядюн — консультант з МСФЗ, сертифікований бухгалтер IFA, IPFM , члену ФПБАУ з темою виступу «Фінансова звітність за 9 місяців 2022 року: структура за МСФЗ та акценти відображення нефінансових активів в умовах воєнного стану»;

Сергій Рогозний  консультант з МСФЗ, сертифікований аудитор, член Ради та керівник комітету з фінансів ФПБАУ з темою «Фінансова звітність за 9 місяців 2022 року: дотримання принципу безперервності діяльності та нюанси відображення фінансових інструментів»;

Лариса Врублевська — член Ради ВГО АППУ, Керівник практики

бухгалтерського і податкового обліку та трансфертного ціноутворення Юридичної Групи «EUCON», яка розповіла про нюанси заповнення  звітності з трансферного ціноутворення, відповідальність та контроль в період воєнного стану та COVID-карантину.

Наприкінці заходу, Людмила Герасименко, подякувала лекторам Вебінару —  Олені Дядюн, Сергію  Рогозному  та Ларисі Врублевській за змістовно та фахово викладений матеріал та працівникам Генеральної дирекції ВГО АППУ за якісну підготовку та проведення заходу: Лесі Кашпур, Вікторії Беспаловій та системному адміністратору Андрію Горячкіну.

Завершуючи захід модератор заходу – Генеральний директор  ВГО АППУ Людмила Герасименко запевнила всіх учасників заходу, що платники податків — члени ВГО «Асоціація платників податків України» завжди можуть розраховувати на підтримку Генеральної дирекції, її особисту та побажала всім спокою, Миру, світлих надій, упевненості в завтрашньому дні та якнайшвидшої Перемоги!

 

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ