Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила модератором Вебінару для членів ВГО АППУ на тему: «Актуальні питання застосування МСФЗ платниками податків»

04 жовтня 2021 року Генеральною дирекцією ВГО «Асоціація платників податків України» було проведено безкоштовний он-лайн Вебінар у форматі відео-конференції для членів Асоціації на тему:  «Актуальні питання застосування МСФЗ платниками податків».

В заході прийняли участь понад 70 платників податків — членів Асоціації з різних регіонів України та міста Києва, а саме: АТ «Мотор Січ», ТОВ СП «Нібулон», ПраТ «Київстар», ДП «Івченко-Прогрес»,   АТ «Кредобанк», ПрАТ «Київський КПК», ТОВ «Епіцентр К», АТ «Таскомбанк», ТОВ «Тін Імпекс», ПрАТ «ДБК-4», ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль», ПрАТ «АК «Українські Вертольоти», ТОВ «Свісс Кроно», АБ «Укргазбанк» та інші.

Модератором Вебінару виступила Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко.

Відкрила захід Генеральний директор Асоціації — Людмила Герасименко, яка, привітала всіх учасників Вебінару, подякувала за плідну співпрацю та  стабільні партнерські стосунки своїм партнерам Олені Харламовій — Віце-Президенту у ГС ПАБУ та Сергію Рогозному — сертифікованому аудитору, члену Ради та керівнику комітету з фінансів ФПБАУ.

Також, традиційно подякувала членам Асоціації за своєчасну сплату членських внесків, зазначивши, що Асоціація платників податків України – громадська організація і зрозуміло, що існує за рахунок Ваших щорічних членських внесків та благодійної допомоги. «Це дає нам можливість успішно захищати права та законні інтереси платників податків – членів нашої потужної Асоціації, — зазначила Людмила Герасименко.

Вона проінформувала учасників заходу, що за домовленістю з керівництвом ДПС України запроваджено проведення щоквартального он-лайн Вебінару з проблемних питань ПДВ членів Асоціації.

Генеральний директор ВГО АППУ зауважила, що перший такий вебінар  відбувся  7 липня цього року за участю представників Державної податкової служби України, ГУ ДПС в областях і місті Києві, Територіальних відділень ВГО АППУ в областях та м. Києві та платників податків – членів Асоціації. Інформаційні матеріали за результатами проведеного заходу були усім членам ВГО АППУ надіслані

Модератор – Людмила Герасименко оголосила учасникам Вебінару, що вже  12 жовтня відбудеться другий аналогічний Вебінар за участю представників Державної податкової служби України, ГУ ДПС в областях і місті Києві, Територіальних відділень ВГО АППУ в областях та м. Києві та платників податків – членів Асоціації, на якому буде обговорюватись питання, пов’язані з обчисленням, нарахуванням, адмініструванням, відшкодування ПДВ, блокуванням ПН, неприйняття податковими органами Таблиць даних платників податків з ПДВ тощо. Запропонувала реєструватися на захід.

Людмила Герасименко  також повідомила про результати Всеукраїнського Рейтингу «Сумлінний платник податків», офіційним власником якого є Асоціація платників податків України з квітня 2020 року, та те, що він Ювілейний – 10 років із часу його заснування.

Зокрема, Генеральний директор ВГО АППУ розповіла: «За десять років проведення Рейтингу «Сумлінні платники податків». Взяло участь — 7923 українське підприємство. Нагороди Всеукраїнського рівня отримали — 477 платників податків — представників великого, середнього та малого бізнесу – лише 6% від тих, хто брав участь у Рейтингу. Вважаємо, що цей дуже незначний відсоток  нагороджених за 10 років говорить про те, що Асоціація з великою відповідальністю підходить до надання платникам податків такого високого Звання.

Для участі в Рейтингу в цьому році платниками податків було подано всього 693 заявки на участь, на Регіональному рівні переможцями стали 260 платників податків (37,5%), а на всеукраїнському тільки 81 платник податків отримав високе Звання «Сумлінний платник податків – 2020» (11,6%).                     Із 81 переможців — членами АППУ є  підприємств 59 (72,8%), а 22 (27,2%) не є членами АППУ. Тому звинуватити Асоціацію в нерівному відношенні до якихось підприємств — не членів, неможливо. Приємно відзначити, що завдяки Рейтингу багато вже за ці роки платників податків стали членами Асоціації».

Далі перед присутніми виступили професійні лектори, які висвітлили найбільш актуальні на даний час питання:

— Олена Харламова  — експерт з МСФЗ, сертифікований аудитор, Віце-Президент у ГС ПАБУ з темою виступу: «Фінансові інструменти: поширені питання практичного застосування»;

 

 

 

 

 

 

— Костянтин Азаренко — MBA, CFA, є сертифікованим фінансовим аналітиком, який виступив з темою «14 фішок Екселя для ефективної роботи з фінансововю звітністю».

 

 

 

 

Олена Дядун — консультант з МСФЗ, сертифікований  бухгалтер IFA, IPFM , член ФПБАУ, яка виступила з темою «Податковий аспект формування облікової політики з МСФЗ»

 

 

 

 

-Сергій Рогозний — консультант з МСФЗ, сертифікованому аудитору, члену Ради та керівник комітету з фінансів ФПБАУ. Тема його виступу «МСФЗ 16:Методологічні питання автоматизації орендних розрахунків»

 

Наприкінці заходу, Людмила Герасименко, подякувала лекторам Вебінару Олені Харламовій, Сергію Рогозному, Олені Дядун, Костянтину Азаренку   за змістовно та фахово викладений матеріал та запевнила всіх учасників заходу, що платники податків — члени ВГО «Асоціація платників податків України» завжди можуть розраховувати на підтримку Генеральної дирекції та її особисту.

Також, подякувала працівникам Генеральної дирекції ВГО АППУ за якісну підготовку та проведення заходу Лесі Кашпур, Катерині Гривнак, Вікторії Беспаловій та системному адміністратору Андрію Горячкіну.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ