Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором онлайн Вебінару за темою: «Актуальні питання обліку зарплати, оподаткування та кадрового адміністрування»

08 листопада цього року  Генеральною дирекцією  ВГО «Асоціація платників податків України» було проведено черговий, безкоштовний для членів Асоціації, онлайн Вебінар у форматі відео-конференції за темою: «Актуальні питання обліку зарплати, оподаткування та кадрового адміністрування».

Лектором виступив відомий досвідчений експерт з питань оплати праці, оподаткування та кадрового адміністрування, практикуючий бухгалтер: Антон Янко.

Участь в заході взяли 63 учасники, зокрема, керівники, головні бухгалтери, фінансисти підприємств — членів ВГО АППУ з 16  регіонів України та міста Києва: Вінницької, Київської, Харківської, Дніпропетровської, Львівської Полтавської, Черкаської, Одеської, Тернопільської, Волинської, Запорізької, Житомирської, Чернігівської, Чернівецької, Хмельницької та Закарпатської областей, також Голови Рад Територіальних відділень АППУ:

 • Харківської – Голова Ради, Володимир Швадченко;
 • Полтавської — Голова Ради, Галина Захарченко;
 • Львівської — Голова Ради, Ліля Долінська;
 • Чернігівської — Голова Ради, Роман Вереша,
 • Житомирській осередок ТВ ВГО АППУ в Житомирській області – Олена Астахова;
 • Виконавчий директор ТВ ВГО АППУ в Закарпатській області — Юлія Кілару;
 • Представник ТВ ВГО АППУ в Черкаській області – Анастасія Вишневська;
 • заступник Голови Ради ТВ ВГО АППУ в Дніпропетровській області – Ірина Іваницька.

Модератором Вебінару виступила Генеральний директор  ВГО АППУ Людмила Герасименко.

Модератор Людмила Герасименко відкрила захід зі словами: «Не втомлююсь щоразу дякувати всім нашим членам Асоціації, які сплачують членські внески та надають нам благодійну допомогу, навіть в умовах війни, чим підтримуєте нас, бо, як відомо, Асоціація існує виключно за рахунок членських та благодійних внесків.   Не припиняємо свою діяльність, не дивлячись на «кляту» війну і маємо плани для розвитку в подальшому. Впевнена, що наша співпраця триватиме й надалі, не зважаючи на всі труднощі та перешкоди сьогодення», — зазначила Людмила Герасименко.

Далі Людмила Герасименко анонсувала проведення 12 грудня цього року Генеральною дирекцією ВГО АППУ масштабного, спільного Вебінару перед здачею річної звітності з представниками:

—       Пенсійного фонду України;

—       Державної податкової служби України;

—       Державної служби України з питань праці;

—       Державної служби статистики України, реєстрацію на який буде відкрито 15 листопада цього року.

Модератор, звертаючись до учасників заходу зазначила: «Впевнена, що досвідченим фахівцям зазначених органів виконавчої влади є чим поділитися з Вами, зокрема, роз’яснити деякі норми законодавства, по яким найбільше встановлюються порушення».

 

Далі перед учасниками заходу виступив лектор – Антон Янко — експерт з питань оплати праці, оподаткування та кадрового адміністрування, практикуючий бухгалтер. Він детально висвітлив тему: «Актуальні питання обліку зарплати, оподаткування та кадрового адміністрування», зокрема:

 • Звітність ЄСВ, ПДФО та ВЗ: останні оновлення та перспективи на майбутнє;
 • Нові особливості використання відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами. Як правильно перенести відпустку та потім її оплатити?
 • Стан справ у питанні фінансування лікарняних за рахунок ПФУ;
 • Ще раз до питання авансових звітів та підтвердження перебування у відрядженні;
 • Плани на 2024 рік: мінімалка, прожитковий, індексація, оподаткування;
 • Військовий облік жінок з жовтня та актуальні моменти щодо мобілізації.

Наостанок, Людмила Герасименко, дякуючи Антону Янко за професійний, змістовний та корисний викладений матеріал, зазначила учасникам заходу:

«Головне, що хочу сказати, щиро дякую Антону за супер роздатковий матеріал для Вас, шановні члени Асоціації, завтра Ви його отримаєте разом з відео-записом виступу Антона. Готуйте і надсилайте нам питання до Антона, ми, в разі потреби, зробимо онлайн Вебінар з ним ще в грудні цього року.

Наприкінці заходу Генеральний директор-Людмила Герасименко висловила вдячність працівникам Генеральної дирекції  ВГО АППУ: Лесі Кашпур, Вікторії Беспаловій, Давиду Алханішвілі, системному адміністратору — ФОП Андрію Горячкіну  за якісну підготовку, технічне супроводження проведення заходу, розробку, оформлення та публікацію на інтернет — ресурсах ВГО АППУ методично-інформаційних матеріалів в рамках онлайн Вебінару.

Завершуючи захід, Модератор заходу – Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко запевнила всіх учасників заходу, що платники податків — члени ВГО «Асоціація платників податків України» завжди можуть розраховувати на підтримку Генеральної дирекції та побажала всім спокою, Миру, світлих надій, упевненості в завтрашньому дні та якнайшвидшої Перемоги, а також нагадала всім про зустріч на онлайн Вебінарі 12 грудня цього року.

Поділитись новиною:
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ