Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором он-лайн Вебінару на тему: «РОЗ’ЯСНЕННЯ БІЗНЕСУ НОРМ ЗАКОНОДАВСТВА, ЩО СТОСУЮТЬСЯ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ЗОКРЕМА. НА ПЕРІОД ДІЇ ВОЄННОГО СТАНУ»

29 листопада  2022 року Генеральною дирекцією ВГО «Асоціація платників податків України» було проведено безкоштовний он-лайн Вебінар у форматі відео-конференції для членів Асоціації на тему: «Роз’яснення бізнесу норм законодавства, що стосуються пенсійного забезпечення, зокрема. на період дії воєнного стану» за участю провідних спеціалістів Пенсійного фонду України та ДПС України.

Участь в заході  взяли понад 50 платників податків з Волинської, Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Тернопільської, Івано-Франківської, Черкаської,  Чернігівської, Чернівецької, Харківської, Хмельницької  областей та міста Києва.

Модератором Вебінару виступила Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко.

Відкрила захід  Генеральний директор Асоціації — Людмила Герасименко, яка привітала учасників  та   традиційно подякувала тим платникам податків, які незважаючи на складну ситуацію, яка склалася зараз в державі та у кожного із нас,  залишаються колективними членами ї Асоціації, яка успішно працює вже 24 роки та  своєчасно сплачують членські внески, навіть в умовах «клятої» війни.

«Асоціація продовжує працювати, наперекір усім обставинам, акумулюючи свої зусилля для захисту та відстоювання прав та законних інтересів платників податків – членів Асоціації», — зазначила Людмила Герасименко.

Далі, Генеральний директор ВГО АППУ  анонсувала  проведення 9 грудня Вебінару за темою: «Особливості оподаткування в період дії військового стану» за участю провідних спеціалістів Департаментів ДПС України, який не відбувся 24 листопада з об’єктивних причин (знеструмлення більшої частини мережі у місті Києві через ворожі обстріли).

Далі перед присутніми виступили  досвідчені  лектори – представники Пенсійного фонду України та ДПС України, а саме:

Валентина Боршовська — директор Департаменту з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та Наталія Ткаченко — начальник відділу супроводження реалізації проєктів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації процесів зазначеного Департаменту Пенсійного фонду України, які висвітлили такі теми: «Особливості  ведення обліку застрахованих осіб в реєстрі застрахованих осіб на підставі звітності (для нарахування соціальних виплат)»; «Особливості формування звіту з ЄСВ за ІV квартал 2022 року з урахуванням внесених змін до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску»; «Коментарі до Законопроєкту  від 30.09.2022 року за № 6120  «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб»;

Євген Яловенко — заступник начальника відділу адміністрування єдиного внеску  управління адміністрування єдиного внеску, методології  та розгляду звернень платників податків та Ірина Нагорна — головний державний інспектор відділу  адміністрування податку на доходи фізичних осіб управління адміністрування податку на доходи фізичних осіб та податків самозайнятих осіб Департаменту оподаткування фізичних осіб ДПС України з темою виступу «Особливості заповнення та подання податкового  розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків-фізичних осіб і сум утриманого із них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску у разі наявності структурних підрозділів. Додаток 4ДФ «Відомості про суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку на доходи фізичних осіб та військового збору».

Наприкінці заходу, Людмила Герасименко, подякувала лекторам Вебінару – Наталії Ткаченко та  Ірині Нагорній за змістовно і фахово викладений матеріал та окремо висловила вдячність керівництву Пенсійного фонду України Євгенію Валерійовичу  Капінусу та Державної податкової служби України Тетяні Павлівні Кірієнко за партнерську підтримку у проведенні таких заходів.

Відмітила працівників Генеральної дирекції ВГО АППУ Лесю Кашпур, Вікторію Беспалову за якісну підготовку та проведення заходу, також подякувала системному адміністратору Андрію Горячкіну за підготовку, технічне супроводження проведення заходу, розробку, оформлення та публікацію на інтернет ресурсах ВГО АППУ методично-інформаційного матеріалу (буклету) до Вебінару за темою: «Роз’яснення бізнесу норм законодавства, що стосуються пенсійного забезпечення, зокрема. на період дії воєнного стану».

  Завершуючи захід Модератор заходуГенеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко запевнила всіх учасників заходу, що платники податків — члени ВГО «Асоціація платників податків України» завжди можуть розраховувати на підтримку Генеральної дирекції, її особисту та побажала всім спокою, Миру, світлих надій, упевненості в завтрашньому дні та якнайшвидшої Перемоги!

 

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ