Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором безкоштовного онлайн Вебінару за темою: «Орендні цікавинки в МСФЗ-звітності платників податків»

26 вересня цього року Генеральною дирекцією ВГО «Асоціація платників податків України» було проведено черговий, безкоштовний для членів Асоціації, онлайн Вебінар у форматі відео-конференції за темою: «Орендні цікавинки в МСФЗ-звітності платників податків».

Лекторами виступили професіонали та надійні партнери: Олена Дядюн — головний бухгалтер ТОВ «МІК «СТАРТ», консультант з МСФЗ, сертифікований бухгалтер IFA, IPFM , заступник керівника комітету з фінансів ФПБАУ  та  Сергій Рогозний — директор ТОВ «МІК «СТАРТ», консультант з МСФЗ, сертифікований аудитор, член Ради та керівник комітету з фінансів ФПБАУ.

Участь в заході взяли понад 50 учасників, керівники, головні бухгалтери, фінансисти підприємств — членів ВГО АППУ з різних регіонів України, зокрема Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Київської, Львівської, Одеської, Запорізької, Тернопільської, Чернівецької, Чернігівської,  Харківської, та міста Києва, а також Голови Рад Територіальних відділень АППУ з регіонів та їх заступники і виконавчі директори, а саме з:

  • Дніпропетровської – заступник Голови Ради, Ірина Іваницька;
  • Чернігівської – Голова Ради, Роман Вереша;
  • Волинської — Голова Ради, Василь Дутко;
  • Закарпатської – Голова Ради, Марта Волощук та виконавчий директор — Юлія Кілару;
  • Харківської – Голова Ради, Володимир Швадченко;
  • Хмельницької — Голова Ради, Світлана Барладіна.

Модератором Вебінару виступила Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко.

Відкрила захід Модератор — Людмила Герасименко зі словами: «Дуже приємно, що останнім часом активні члени нас підтримують благодійними внесками, в зв’язку з тим, що 29 листопада цього року нашій потужній Асоціації виповнюється 25 років з Дня її створення і так співпало, що в цей день відбудеться XV звітно-виборний з’їзд, який проводиться один раз на чотири роки. Як відомо ми існуємо виключно за рахунок членських та благодійних внесків.  Шановні наші члени Асоціації — це дає можливість нам працювати задля захисту Ваших прав та законних інтересів. Ви завжди можете розраховувати на підтримку Генеральної дирекції ВГО АППУ, яку я очолюю 8,5 років і мою особисту».

Також Людмила Герасименко анонсувала черговий, безкоштовний  онлайн Вебінар в форматі відеоконференції, який відбудеться  17 жовтня цього року, за темами: ПДВ, прибуток та Особливості справляння податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки юридичними особами в Україні.

Далі перед учасниками заходу виступила перший лектор — Олена Дядюн — головний бухгалтер ТОВ «МІК «СТАРТ», консультант з МСФЗ, сертифікований бухгалтер IFA, IPFM , заступник керівника комітету з фінансів ФПБАУ. Вона детально висвітлила тему: МСФЗ-оренда: акцент на базових вимогах та практичних нюансах.

Наступним лектором – Сергієм Рогозним — директором ТОВ «МІК «СТАРТ», консультантом з МСФЗ, сертифікованим аудитором, член Ради та керівником комітету з фінансів ФПБАУ  було детально висвітлено тему:  «Оренда в умовах воєнного стану: розбір практичних ситуацій для МСФЗ-звітності».

Наприкінці заходу Генеральний директор-Людмила Герасименко висловила вдячність своїм багаторічним, надійним партнерам Сергію Рогозному та Олені Дядюн за професійну, змістовну, корисну для членів Асоціації подачу матеріалу, а також працівникам Генеральної дирекції  ВГО АППУ: Лесі Кашпур, Вікторії Беспаловій, Давиду Алханішвілі, системному адміністратору — ФОП Андрію Горячкіну за якісну підготовку, технічне супроводження проведення заходу, розробку, оформлення та публікацію на інтернет — ресурсах ВГО АППУ методично-інформаційних матеріалів до онлайн Вебінару.

Завершуючи захід, Модератор заходу – Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко запевнила всіх учасників заходу, що платники податків — члени ВГО «Асоціація платників податків України» завжди можуть розраховувати на підтримку Генеральної дирекції. Побажала усім спокою, Миру та якнайшвидшої Перемоги!

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ