Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором безкоштовного он-лайн Вебінару для членів ВГО АППУ з актуальних питань МСФЗ.

01 лютого  2023 року Генеральною дирекцією ВГО «Асоціація платників податків України» було проведено безкоштовний для членів Асоціації                  он-лайн Вебінар у форматі відео-конференції на тему: «МСФЗ — новації, що набувають чинності з 01.01.2023. Реформа аудиту: Що змінюється і як це вплине на аудиторів та підприємства, звітність яких підлягає обов’язковому аудиту» за участю  досвідчених лекторів:

Олени Дядюн — PhD, головного бухгалтера ТОВ «МІК «СТАРТ», консультанта з МСФЗ, сертифікованого бухгалтера IFA, IPFM, члена ФПБАУ та Сергія Рогозного — директора ТОВ «МІК «СТАРТ», консультанта з МСФЗ, сертифікованого аудитора, члена Ради та керівника комітету з фінансів ФПБАУ.

Участь в заході  взяли платники податків з Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Черкаської,  Чернігівської, Чернівецької, Харківської областей та міста Києва.

Модератором Вебінару виступила Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко.

Відкрила захід Генеральний директор Асоціації — Людмила Герасименко, яка подякувала  членам Асоціації, які, незважаючи на складну ситуацію в державі та у кожного українця — підприємця, залишаються колективними членами АППУ, яка успішно працюючої вже  24 роки. «Сплачуючи членські внески один раз на рік, Ви надаєте змогу нам виконувати головну нашу місію — захист та відстоювання прав та законних інтересів платників податків – членів Асоціації», — зазначила  Людмила  Герасименко.

Далі, Генеральний директор ВГО АППУ проінформувала учасників про  важливий захід, який відбудеться 03 лютого цього року, а саме он-лайн Вебінар на тему: «Особливості оподаткування в період воєнного стану» за  участі лекторів — представників ДПС України та Пенсійного фонду України. Передбачено, що тематика виступів охоплюватиме найважливіші новації та проблемні питання чинного законодавства,  серед яких: податок на прибуток, ПДВ ( в тому числі Порядок 1165), майнові податки, виплата «лікарняних» по — новому і багато іншого корисного та цікавого.

Тож, користуючись нагодою, Генеральний директор ВГО АППУ запропонувала членам ВГО АППУ бути активнішими, невідкладно реєструватися на захід та готувати  свої запитання, які потребують відповіді від представників органів податкової служби та Пенсійного фонду під час  заходу

Далі перед присутніми виступили   лектори із актуальних питань застосування МСФЗ платниками податків :

Олена Дядюн з темою виступу: «МСФЗ-новації,  що набувають чинності з 01.01.2023 року: короткий екскурс»

Сергій Рогозний, який висвітлив  тему: «Реформа аудиту: Що змінюється і як це вплине на аудиторів та підприємства, звітність яких підлягає обов’язковому аудиту».

Наприкінці заходу, Людмила Герасименко, подякувала лекторам Вебінару —  Олені Дядюн, Сергію  Рогозному за змістовно та фахово викладений матеріал та працівникам Генеральної дирекції ВГО АППУ за якісну підготовку та проведення заходу: Лесі Кашпур, Вікторії Беспаловій та системному адміністратору Андрію Горячкіну за якісну підготовку, технічне супроводження проведення заходу, розробку, оформлення та публікацію на інтернет ресурсах ВГО АППУ методично-інформаційних матеріалів до он-лайн Вебінару.

Завершуючи захід, Модератор заходу – Генеральний директор  ВГО АППУ Людмила Герасименко запевнила всіх учасників заходу, що платники податків — члени ВГО «Асоціація платників податків України» завжди можуть розраховувати на підтримку Генеральної дирекції, її особисту та побажала всім спокою, Миру, світлих надій, упевненості в завтрашньому дні та якнайшвидшої Перемоги!

 

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ