Генеральна дирекція ВГО АППУ провела практичний безкоштовний он-лайн Семінар у форматі відеоконференції для своїх членів

12 лютого 2021 року Генеральна дирекція ВГО «Асоціація платників податків України» провела безкоштовний для членів Асоціації практичний он-лайн семінар з найактуальніших питань у форматі відеоконференції.

Семінар проведений спільно з представниками ДПС України та високопрофесійними партерами Асоціації, а саме: Олексієм Задорожним – начальником управління вдосконалення методології з податку на прибуток підприємств Департаменту правової роботи ДПС України, Сергієм Тимошенко – заступником Директора департаменту – начальником управління  вдосконалення непрямого оподаткування Департаменту правової роботи ДПС України, Ларисою Врублевською – членом Ради ВГО АППУ, Керівником практики бухгалтерського і податкового обліку та трансфертного ціноутворення Юридичної Групи «EUCON», Оленою Харламовою – Віце-президентом ГС «Палата аудиторів і бухгалтерів України», Генеральним директором Агентства з Міжнародних стандартів фінансової звітності, Павлом Міхайліді – Президентом Спілки кризис-менеджерів України, Катериною Гривнак – Начальником Управління захисту прав платників податків ВГО АППУ та Лесею Кашпур — Начальником Управління методології та роз’яснення податкового законодавства ВГО АППУ.

Дуже приємно відзначити активність членів ВГО АППУ — учасників заходу та їх склад представників: ДП «МА «Бориспіль», ПП «БЭЛЬ», ТОВ «Теліані Трейдінг», ПП «Артон», ТОВ «Перша логістична компанія», ТОВ «Свісс Кроно», АТ «Таскомбанк», АБ «Укргазбанк», ПрАТ «СБК», ПрАТ «Індар», ПрАТ «Концерн Хлібпром», АТ «Сумський завод Насосенергомаш» ТОВ «Білоцерківхлібопродукт», ТОВ «Фірма «Технова», ТзОВ «Снєжка-Україна», СП ТОВ «Модерн Експо», АТ «Бротеп-Еко», ТОВ «Лодіс», ПрАТ «АК «Українські Вертольоти», ПрАТ «Київстар», ПРАТ «Природні ресурси», АТ «Мотор Січ», ТОВ «РОМА», ТОВ «Епіцентр К», ДП «Івченко-Прогрес», ПРАТ «Луцьксантехмонтаж №536», ТОВ «І Ес Ті Медіа» та інші.

Всього в заході взяли участь понад 85 підприємств — членів Асоціації з міста Києва, Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Київської, Львівської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської, Одеської областей.

Відкрила захід Генеральний директор Асоціації — Людмила Герасименко, яка, привітала всіх учасників семінару та лекторів, а також зауважила, що Асоціація продовжує активно працювати та тримати руку на пульсі ситуації, що відбувається в країні з бізнес-середовищем. Майже щодня команда Асоціації опрацьовує зміни до законодавства та направляє роз’яснення членам АППУ на електронні адреси з метою надання практичної допомоги.

Звернула увагу учасників семінару, що 10 лютого цього року були направлені роз’яснення на тему: «ГОЛОВНІ АКЦЕНТИ ФІНАНСОВОЇ МСФ-ЗВІТНОСТІ ЗА 2020 РІК», які підготовлені високопрофесійним партнером Асоціації Оленою Харламовою – Віце-президентом ГС «Палата аудиторів і бухгалтерів України», Генеральним директором Агентства з Міжнародних стандартів фінансової звітності та 12 лютого цього року на електронні пошти були направлені інформаційні матеріали на тему: «Роз’яснення з питань практичного застосування норм податкового законодавства» з наступних податків:

  1. Податок на прибуток підприємств;
  2. Трансфертне ціноутворення;
  3. Податок на додану вартість;
  4. Податок на доходи фізичних осіб;
  5. Єдиний соціальний внесок;
  6. Спрощена система оподаткування;
  7. Плата за землю.

Людмила Герасименко наголосила на тому, що багато з учасників семінару є «активом» Асоціації, щиро подякувала за те, що вони й надалі залишаються партнерами, а також традиційно подякувала членам Асоціації за своєчасну і повну сплату членських внесків, адже Асоціація існує за рахунок вступних та щорічних членських внесків, що дає можливість успішно реалізовувати свої основні завдання — здійснювати захист прав платників податків — членів Асоціації.

Далі Генеральний директор Асоціації звернула увагу, що наступний семінар обов’язково відбудеться в 2 кварталі 2021 року, а також,  в черговий раз проінформувала учасників заходу, що «анонси» про заходи Асоціації завчасно публікуються на офіційному сайті, на сторінці Facebook та групі в Facebook, а відео-виступи лекторів публікуються на Ютуб-каналі.

Також, Людмила Герасименко проінформувала, що 10 травня 2021 року розпочнеться прийом Заявок від платників податків на участь у І-му турі Рейтингу «Сумлінний платник податків — 2020», тому попросила не зволікати та подавати Заявки.

Генеральний директор Асоціації Людмила Герасименко нагадала про лист № 39/9, який був надісланий усім членам Асоціації 4 лютого цього року, щодо он-лайн зустрічі з Головою Держмитслужби України Павлом Рябікіним та керівниками підрозділів Держмитслужби України виключно з членами Асоціації, та наголосила на необхідності до 15:00 год. 11 лютого 2021 року направити перелік проблемних питань, які необхідно вирішувати, в тому числі і на законодавчому рівні, а також ПІБ, посаду особи, яка прийме участь у он-лайн заході на електронну адресу ВГО АППУ: info-appu@ukr.net.

Далі перед присутніми виступили лектори, які висвітлили найбільш актуальні на даний час питання оподаткування.

Олексій Задорожний – начальник управління вдосконалення методології з податку на прибуток підприємств Департаменту правової роботи ДПС України презентував тему: «Податок на прибуток підприємств: новації у 2021 році».

Сергій Тимошенко – заступник Директора департаменту – начальник управління  вдосконалення непрямого оподаткування Департаменту правової роботи ДПС України висвітлив тему: «Податок на додану вартість: новації у 2021 році».

Лариса Врублевська – член Ради ВГО АППУ, Керівник практики бухгалтерського і податкового обліку та трансфертного ціноутворення Юридичної Групи «EUCON» презентувала тему: «Актуальні питання ТЦУ та ключові зміни».

Олена Харламова – Віце-президент ГС «Палата аудиторів і бухгалтерів України», Генеральний директор Агентства з Міжнародних стандартів фінансової звітності  виступила з актуальною темою: «Головні акценти фінансової МСФ-Звітності за 2020 рік».

Катерина Гривнак – Начальник Управління захисту прав платників податків ВГО АППУ презентувала тему: «Плата за землю: особливості оподаткування у 2021 році».

Леся Кашпур — Начальник Управління методології та роз’яснення податкового законодавства ВГО АППУ виступила з темою: «Податок на доходи фізичних осіб та Єдиний соціальний внесок».

Павло Міхайліді – Президент Спілки кризис-менеджерів України виступив з темою: «Субсидарна та солідарна відповідальність посадових осіб контролюючих органів. Що потрібно знати, щоб не нести відповідальності за борги підприємства».

 

Наприкінці заходу Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко відмітила, що Семінар пройшов конструктивно у форматі діалогу, подякувала чудовим професійним спікерам, хорошій аудиторії та окремо працівникам Генеральної дирекції ВГО АППУ за якісну підготовку та проведення семінару: Юлії Щитнік, Катерині Гривнак, Лесі Кашпур та Андрію Горячкіну.

В черговий раз запевнила усіх присутніх, що платники податків — члени ВГО «Асоціація платників податків України» цілковито можуть розраховувати на підтримку Генеральної дирекції та її особисту.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ