АППУ прийнято участь у засіданні комітетів Громадської ради при ДПС України

Представник ВГО АППУ Катерина Гривнак – начальник управління захисту прав платників податків 23 липня цього року прийняла участь у засіданні комітетів Громадської ради при Державній податковій службі України з питань оподаткування місцевими податками та з питань  мікропідприємництва.

На початку засідання голова Громадської ради при ДПС України Дмитро Олексієнко зазначив, що після призначення головою ДПС України Олексія Любченка, відбулася зустріч представників Громадської ради та новопризначеним головою, на якій обговорювались питання імплементації Закону України № 466, домовились про співпрацю і оперативний розгляд питань, зокрема, в рамках створеної комукаційної платформи.

Громадська рада матиме можливість звертатись до ДПС України у разі виникнення питань, які потребують оперативного розгляду та вирішення.

Жваво обговорювались проблемні питання, які виникають у мікробізнесу. За результатами обговорення вирішили винести на розгляд Громадської ради при ДПС України, зокрема, питання державної реєстрації фізичних осіб-підприємців та сплата ними ЄСВ,  перегляду ліміту ПДВ для реєстрації ФОП платником цього податку, збільшення обсягу доходу для застосування ФОП  реєстраторів розрахункових операцій тощо.

Також обговорювалось питання спрощення форми податкової звітності з акцизного податку для мікробізнесу в частині ідентифікації товару за категоріями при застосуванні єдиної ставки акцизного податку, а також питання припинення суб’єктів господарювання, які давно не ведуть діяльність,  в примусовому порядку.

Щодо питання тотального запровадження РРО для платників єдиного податку другої та третьої групи з 1 квітня 2021 року, то зараз напрацьовуються пропозиції до законодавства для подальшого врегулювання цього питання.

Дмитро Олексієнко звернув увагу присутніх на те, щоб члени Громадської ради розглянули Положення про Громадську раду при ДПС України та, у разі наявності, надали свої пропозиції до нього.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ