Звернення до українців Президента ВГО АППУ Грігола Катамадзе

Шановні українці!
Не можу стояти осторонь подій та реалій сьогодення з епідемією коронавірусу. Треба усім нарешті зрозуміти, що коронавірус – це біда. Біда, яка має нас об’єднати. Насамперед, це людяність, милосердя, в кінці кінців, співчуття тим, до яких вже прийшла страшна біда. Необхідно сприймати такі звістки, як свою біду та проблему. Бо, в котрий раз за сьогодні повторюсь, врятувати ситуацію та перемогти пандемію зможемо тільки разом! Заради подолання наслідків епідемії необхідно разом працювати на випередження, оскільки біда може неочікувано увійти до кожної родини.
Не варто покладати надію лише на Уряд! Ніхто нам не створить швидко відповідні умови. Необхідно, насамперед, серйозно кожному задуматися над своїми діями, своїх близьких та оточуючих. Усі заборони влади нічого не варті без усвідомлення кожного українця масштабу біди не тільки в Україні, а й у всьому світі. В ЗМІ та інеті видно, що відбувається на вулицях Києва, натовпи людей, черги у магазинах та аптеках, у громадському транспорті — без жодних масок і обмежень по кількості пасажирів. Чому люди розуміють тільки примусовість, у них, що немає зовсім громадянської самосвідомості та соціальної відповідальності.
Звертаюся до керівників установ і підприємств, де немає гострої необхідності в присутності співробітників на робочих місцях, переведіть людей на віддалений режим роботи до завершення карантину і контролюйте ними виконання усіх запобіжних заходів. Не треба піддавати працівників ризику захворювання, бо вони вимушені йти в місця значного скупчення людей. Ми в Асоціація платників податків України так і зробили з 18 березня цього року.
Тепер хочу особисто звернутися до нашого колеги — Голови територіального відділення ВГО АППУ, народного депутата України Сергія Шахова, у якого, як нам стало відомо із ЗМІ, виявили сьогодні коронавірус.
Шановний Сергію Володимировичу, повторюся публічно. Бажаємо Вам якнайшвидшого одужання і міцного здоров’я, нехай всі неприємності із самопочуттям скоріше забудуться як страшний сон і не повертаються ніколи. Ми радіємо разом з Вами, що Ви відчуваєте себе нормально.
Шановні українці! Закликаю Вас — ми маємо стати єдиною, сильною нацією, яка готова гідно і з честю подолати чергове непросте випробування!
Живіть і насолоджуйтеся кожним моментом свого життя, дотримуйтесь рекомендацій МОЗ та не піддавайтеся паніці.
Президент ВГО АППУ
Віце-президент Європейської асоціації платників податків
Надзвичайний і Повноважний Посол Грігол Катамадзе

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ