31 СІЧНЯ ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ У 2020 РОЦІ ЗАСІДАННЯ ЧЛЕНІВ ПРАВЛІННЯ ВГО АППУ

31 січня цього року в HUB 4.0 за адресою: Ярославський провулок, 1/3 у місті Києві відбулося перше засідання у 2020 році членів Правління ВГО АППУ під головуванням Президента ВГО АППУ Грігол Катамадзе.
Засідання Правління ВГО АППУ пройшло динамічно і в конструктивному руслі. Детально були розглянуті питання Порядку денного.
По-перше, було вирішено провести засідання нової Ради ВГО АППУ 24 квітня 2020 року на базі активного члена Асоціації ПАТ «Фармак», виконавчим директором якого є Володимир Костюк — Віце-президент ВГО АППУ. По-друге, провести засідання Ради ВГО АППУ спільно з членами Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики. Важливе рішення було прийняте членами Правління ВГО АППУ щодо осучаснення проведення Всеукраїнського Рейтингу «Сумлінні платники податків». Рейтинг популяризує Асоціацію і уже став своєрідним брендом АППУ. Завдяки Рейтингу за два роки до АППУ приєдналися: ДП «МА «БОРИСПІЛЬ», ПрАТ «КИЇВСТАР,»ДП НАТРД ІМ.Л.УКРАЇНКИ, ТОВ «КУБ-ГАЗ», ТОВ «ФЛАЙТЕК», ТОВ «ЮКРЕЙНІАН ГЕАРС» інші.

Далі, Президентом ВГО АППУ Гріголом Катамадзе та Віце-президентом ВГО АППУ Наталією Ульяновою було проінформовано членів Правління щодо підготовки та організації щорічного міжнародного бізнес-форуму «Level Up Ukraine 2020», який відбудеться 21 лютого 2020 року у КВЦ «Парковий». Організаторами Форуму виступають компанія Una Partners і Асоціація платників податків України. Захід у 4-ий раз збере в Києві авторитетних спікерів, представників влади, бізнесу та великих бізнес-спільнот для того, щоб спільними зусиллями створювати умови для співпраці на принципах win-win.
Головна тема Форуму у 2020 році – принципи створення більшого. Level UP Ukraine виступає платформою для розвитку екосистеми, де влада, бізнес і суспільство розробляють умови, які призводять до реальних дій в Україні. Учасники оформляють домовленості та створюють загальні matching projects, де кожен долучається до нової моделі взаємодії на взаємовигідних умовах.

На захід запрошені зокрема, члени Ради ВГО АППУ, працівники Генеральної дирекції, виконавчі директори ТВ ВГО АППУ, члени Ревізійної комісії ВГО АППУ, Третейські судді Постійно діючого третейського суду при ВГО АППУ, керівники/головні бухгалтери — члени ВГО АППУ, партнери АППУ та гості та багато інших та багато дуже важливих для ВГО АППУ інших питань.
Окрім цього, було одноголосно прийняте рішення Правління ВГО АППУ призначити Лору Апасову на посаду Радника Президента з питань міжнародних зв’язків ВГО АППУ. Лора Апасова достойна кандидатура: СТРАТЕГ, MSE/МРА/РМ ЕКСПЕРТ ПРОГРАМ HORIZON 2020 ТА EACEA (EX2017D308381), Керуюча власниця ПП «Інвестиційні Стратегії», Уповноважена Європейського Економічного Сенату в Україні, Президент Міжнародного комітету по захисту прав платників податків Голова Інформаційно-аналітичного центру компетенцій галузі сільського туризму. Ще у 1998 році була співзасновницєю Асоціації платників податків України.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ