ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

 Шановні платники податків!

ВГО «Асоціація платників податків України» є найпотужнішою Всеукраїнською громадською організацією, яка об’єднує представників малого, середнього та великого бізнесу – платників податків різних галузей економіки, з усіх без винятку областей України та міста Києва.

Шановні платники податків, інформуємо Вас, що Асоціацією платників податків України відновлено щорічний Всеукраїнський Рейтинг «Сумлінні платники податків-2023».

Вже з 01 березня до 29 квітня включно цього року буде розпочато прийом Заявок на участь у Всеукраїнському Рейтингу «Сумлінні платники податків-2023».

Прийняття документів від ТВ ВГО АППУ переможців I туру на їх участь у Рейтингу на Всеукраїнському рівні здійснюється Генеральною дирекцією ВГО АППУ в термін: з 10 травня до 27 червня включно.

Положення про Рейтинг, Критерії оцінювання номінантів та форма Заявки на участь у Рейтингу опубліковано на офіційному сайті ВГО АППУ в рубриці «Рейтинг сумлінних платників податків», ознайомитися з якими можна за посиланням: https://appu.org.ua/rating.

Звертаємо Вашу увагу, цього року  кардинально змінені Критерії оцінювання номінантів та Номінації Рейтингу. Будьте уважними при заповненні Заявки на участь!

З питань подання Заявки на участь у Рейтингу на Обласному (регіональному) рівні необхідно звертатися до Територіальних відділень Асоціації платників податків України в областях та місті Києві, за місцем обліку платника податків.

За бажанням платників податків, Заявки на участь у Рейтингу на Всеукраїнському рівні можуть подаватися напряму до Генеральної дирекції Асоціації платників податків України.

Не зволікайте, готуйте вже зараз Заявки на участь у Всеукраїнському Рейтингу «Сумлінні платники податків-2023».

З усіх питань щодо Рейтингу звертатися до Координатора Рейтингу: Кашпур Леся – Начальник управління методології та роз’яснення податкового законодавства тел. (067) 266-14-85 або на  e-mail: info-appu@ukr.net.

 

З повагою,

Віце-президент

Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко

 

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
28.02.202415:42 Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором онлайн Робочої зустрічі з представниками ДПС України та ГУ ДПС у Львівській області 27.02.202412:21 27 лютого 2024 року, відбулася зустріч представників ВГО АППУ з Головою Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Данилом Гетманцевим. 22.02.202418:33 Віце-президент ВГО АППУ Йосип Бучинський взяв участь в Робочій зустрічі з членами Ради з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану та Спілкою українських підприємців 21.02.202420:48 Віце-президент ВГО АППУ Йосип Бучинський взяв участь в Робочій зустрічі начальника Департаменту кримінальної політики та захисту інвестицій Офісу Генерального прокурора Олексія Бонюка з представниками провідних бізнес-асоціацій 21.02.202417:55 Сьогодні 21 лютого в Брюсселі пройшов перший день зустрічі Європейської Комісії та України щодо здійснення офіційного скринінгу в рамках переговорного розділу 23 «верховенство права та основоположні права та свободи». ВСІ НОВИНИ
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ