ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

 Шановні платники податків!

ВГО «Асоціація платників податків України» є найпотужнішою Всеукраїнською громадською організацією, яка об’єднує представників малого, середнього та великого бізнесу – платників податків різних галузей економіки, з усіх без винятку областей України та міста Києва.

Шановні платники податків, інформуємо Вас, що Асоціацією платників податків України відновлено щорічний Всеукраїнський Рейтинг «Сумлінні платники податків-2023».

З 01 березня до 29 квітня включно цього року триває прийом Заявок на участь у Всеукраїнському Рейтингу «Сумлінні платники податків-2023».

Прийняття документів від ТВ ВГО АППУ переможців I туру на їх участь у Рейтингу на Всеукраїнському рівні здійснюється Генеральною дирекцією ВГО АППУ в термін: з 10 травня до 27 червня включно.

Положення про Рейтинг, Критерії оцінювання номінантів та форма Заявки на участь у Рейтингу опубліковано на офіційному сайті ВГО АППУ в рубриці «Рейтинг сумлінних платників податків», ознайомитися з якими можна за посиланням: https://appu.org.ua/rating.

Звертаємо Вашу увагу, цього року  кардинально змінені Критерії оцінювання номінантів та Номінації Рейтингу. Будьте уважними при заповненні Заявки на участь!

З питань подання Заявки на участь у Рейтингу на Обласному (регіональному) рівні необхідно звертатися до Територіальних відділень Асоціації платників податків України в областях та місті Києві, за місцем обліку платника податків.

За бажанням платників податків, Заявки на участь у Рейтингу на Всеукраїнському рівні можуть подаватися напряму до Генеральної дирекції Асоціації платників податків України.

Не зволікайте, подавайте вже зараз Заявки на участь у Всеукраїнському Рейтингу «Сумлінні платники податків-2023».

З усіх питань щодо Рейтингу звертатися до Координатора Рейтингу: Кашпур Леся – Начальник управління методології та роз’яснення податкового законодавства тел. (067) 266-14-85 або на  e-mail: info-appu@ukr.net.

 

З повагою,

Віце-президент

Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко

 

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
19.06.202411:16 Постанова Кабінету Міністрів України від 13.06.2024 р. № 703 «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 р. № 1165» 19.06.202410:36 Бізнес пропонує уряду екстрене реагування для забезпечення стійкості енергетичної системи України 18.06.202416:27 Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором спільного з ДПС України та Державною службою статистики України онлайн Вебінару за темами: «Роз’ яснення новацій податкового законодавства, якi вже набрали чинності 16 червня 2024 року» та «Цифрова трансформація в органах державної статистики». 12.06.202414:59 Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором спільного з ДПС України онлайн Вебінару за темою: «Роз’яснення окремих норм оподаткування на період дії військового стану» 10.06.202406:00 Привітання Віце-президента, Генерального директора АППУ Людмилу Герасименко з 9-тою річницею перебування на займаній посаді від Президента ВГО АППУ Грігола Катамадзе та колективу Генеральної дирекції ВГО АППУ. ВСІ НОВИНИ
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ