10 травня 2019 року розпочався прийом Заявок на участь у Всеукраїнському рейтингу «Сумлінні платники податків – 2018»

Увага!
Шановні платники податків!
10 травня 2019 року розпочався прийом Заявок на участь у Всеукраїнському рейтингу «Сумлінні платники податків – 2018», який започаткований Асоціацією платників податків України ще у 2011 році.

Щорічний безкоштовний Рейтинг проводиться у два конкурсні тури: перший – на обласному рівні, другий тур – на всеукраїнському рівні. У Рейтингу можуть брати участь малі, середні та великі підприємства. 
Отримуючи звання «Сумлінного платника податків», підприємство, окрім популяризації на власному прикладі чесного і прозорого ведення бізнесу, отримує суспільне визнання, вдячність держави за належне виконання своїх податкових зобов’язань і публічно закріплює свій статус надійного бізнес-партнера!
З питань реєстрації Заявок звертайтеся безпосередньо до Територіального відділення ВГО АППУ області за місцем реєстрації підприємства або за бажанням безпосередньо до Генеральної дирекції Асоціації платників податків України.
Звертаємо увагу членів Асоціації, що при оцінюванні номінантів Рейтингу «Сумлінні платники податків – 2018», за членство в Асоціації підприємству надається додаткові 5 балів.
Координатор Рейтингу – начальник управління методології та роз’яснення податкового законодавства Ірина Білотіл: моб. (097) 65-85-699,
appu2018@ukr.net

Більш детально про умови участі та критерії відбору за посиланням: https://appu.org.ua/rating/

Поділитись новиною:
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ