Зустріч очільниці АРМА та Посла Республіки Хорватія: співпраця у сфері закордонної реалізації арештованого майна У вівторок 30 січня 2024 року відбулась зустріч Голови АРМА Олени Дума, заступника Голови АРМА з питань європейської інтеграції Грігола Катамадзе з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Хорватія Ї.В. Аніцею Джамич.

Голова АРМА поінформувала пані Посла про діяльність Агентства, першочергові завдання для нього та перспективи на поточний рік.
Як центральний орган виконавчої влади, уповноважений на формування та реалізацію державної політики у сфері виявлення та розшуку активів, які можуть бути арештовані, а також управлінні арештованими активами, АРМА робить свій внесок у наповнення бюджету та зміцнення обороноздатності країни.
«Зараз уся увага в Україні зосереджена на двох головних напрямках: захистити незалежність та територіальну цілісність країни і підготуватися до плідного переговорного процесу з Європейським Союзом для повноцінного членства України у ньому», — зазначила Олена Дума.
Також Голова АРМА наголосила на внесених змінах до нормативно-правових актів України (за ініціативи Нацагентства), які узгоджують порядок реалізації арештованих активів з правилами, що застосовуються європейськими та іншими міжнародними організаціями. Ці зміни дозволять, серед іншого, здійснити реалізацію яхти, що належить сім’ї Віктора Медведчука та нині знаходиться в порту міста Трогір (Республіка Хорватія).
Заступник голови АРМА з питань європейської інтеграції Грігол Катамадзе представив потенційні модальності співпраці з Міністерством регіонального планування, будівництва та державного майна Республіки Хорватія та запропонував розглянути можливість укладення міжвідомчої угоди про партнерство та співробітництво з метою налагодження дієвої співпраці, обміну кращими практиками, а також покращення ефективності взаємодії двох відомств.
Обидві сторони переконані, що спільна робота над різними ініціативами сприятиме розвитку партнерських відносин.
Голова АРМА подякувала Уряду та народу Республіки Хорватія за всебічну підтримку України.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
28.02.202415:42 Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором онлайн Робочої зустрічі з представниками ДПС України та ГУ ДПС у Львівській області 27.02.202412:21 27 лютого 2024 року, відбулася зустріч представників ВГО АППУ з Головою Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Данилом Гетманцевим. 22.02.202418:33 Віце-президент ВГО АППУ Йосип Бучинський взяв участь в Робочій зустрічі з членами Ради з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану та Спілкою українських підприємців 21.02.202420:48 Віце-президент ВГО АППУ Йосип Бучинський взяв участь в Робочій зустрічі начальника Департаменту кримінальної політики та захисту інвестицій Офісу Генерального прокурора Олексія Бонюка з представниками провідних бізнес-асоціацій 21.02.202417:55 Сьогодні 21 лютого в Брюсселі пройшов перший день зустрічі Європейської Комісії та України щодо здійснення офіційного скринінгу в рамках переговорного розділу 23 «верховенство права та основоположні права та свободи». ВСІ НОВИНИ
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ