Зустріч Голови АРМА Олени Думи та Посла Італії Й.В. Пана Пʼєра Франческо Дзадзо: першочергові завдання та подальша двостороння співпраця

06 лютого 2023 року відбулася зустріч Голови АРМА Олени Думи та заступника Голови з питань євроінтеграції АРМА Грігола Катамадзе з Надзвичайним і Повноважним Послом Й.В. Паном П’єром Франческо Дзадзо в Посольстві Італійської Республіки в Україні.

Джерело: arma.gov.ua

Голова АРМА поінформувала пана Посла про основний функціонал, повноваження, першочергові завдання та перспективи Національного агентства на 2024 рік.

Олена Дума відзначила високі досягнення аналогічного АРМА органу Італійської Республіки (Національне агентство з управління активами, вилученими та конфіскованими у організованої злочинності Італійської Республіки) у сфері виявлення, розшуку та управління активами та запросила італійських колег в Україну для поглибленого вивчення діяльності АРМА та обміну досвідом.

Очільниця АРМА поінформувала про ініційовані зміни до Закону України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів» саме за прикладом італійської моделі управління арештованим майном, що передбачає можливість використання державними органами об’єктів санаторно-курортного напряму для реабілітації військовослужбовців. Даний законопроєкт направлений на розгляд Кабінету Міністрів України. Це питання набуло надзвичайної актуальності, особливо в умовах війни.

Окрім цього, Олена Дума зазначила, що незважаючи на жорсткий конкурсний відбір на посаду Голови АРМА та досягнення Національного агентства за короткий період з моменту її призначення, продовжується робота над удосконаленням правових процедур проведення конкурсного відбору.

Зокрема, за ініціативи Голови АРМА створена експертна робоча група, що опрацьовує зміни до чинного законодавства України з метою врахування найкращих українських та світових практик проведення конкурсних відборів керівників центральних органів виконавчої влади.

Заступник Голови з питань євроінтеграції АРМА Грігол Катамадзе представив потенційні вектори співпраці з Національним агентством з управління активами, вилученими та конфіскованими у організованої злочинності Італійської Республіки та запропонував розглянути можливість укладення Меморандуму про партнерство і співробітництво з метою обміну найкращими практиками, налагодження дієвої співпраці та підвищення рівня двосторонньої взаємодії агентств.

Пан Дзадзо відзначив, що спільна робота сторін над цією та іншими майбутніми ініціативами сприятиме розвитку партнерських відносин.

Голова АРМА подякувала Уряду та народу Італійської Республіки за потужну всебічну підтримку України.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
28.02.202415:42 Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором онлайн Робочої зустрічі з представниками ДПС України та ГУ ДПС у Львівській області 27.02.202412:21 27 лютого 2024 року, відбулася зустріч представників ВГО АППУ з Головою Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Данилом Гетманцевим. 22.02.202418:33 Віце-президент ВГО АППУ Йосип Бучинський взяв участь в Робочій зустрічі з членами Ради з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану та Спілкою українських підприємців 21.02.202420:48 Віце-президент ВГО АППУ Йосип Бучинський взяв участь в Робочій зустрічі начальника Департаменту кримінальної політики та захисту інвестицій Офісу Генерального прокурора Олексія Бонюка з представниками провідних бізнес-асоціацій 21.02.202417:55 Сьогодні 21 лютого в Брюсселі пройшов перший день зустрічі Європейської Комісії та України щодо здійснення офіційного скринінгу в рамках переговорного розділу 23 «верховенство права та основоположні права та свободи». ВСІ НОВИНИ
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ