Визначено переможців Всеукраїнського Ювілейного Рейтингу «Сумлінні платники податків — 2020»

28 вересня 2021 року в приміщенні  Кабінету Міністрів України за адресою:  місто Київ, вул. Грушевського, 12/2 відбулося засідання Вищої Рейтингової Комісії Всеукраїнського Ювілейного Рейтингу із визначенням тих платників податків, які отримали високе Звання «Сумлінний платник податків – 2020».

Цей рік для Всеукраїнського Рейтингу, власником якого є Асоціація платників податків України, є Ювілейним – 10 років із часу його заснування.

Засідання ВРК відбулося оф-лайн за участю Голови ВРК, Президента АППУ  Грігола Катамадзе та Секретаря ВРК, Генерального директора ВГО АППУ  Людмили Герасименко.

Співголовою Вищої Рейтингової Комісії «Сумлінні платники податків – 2020» є Перший Віце-прем’єр – міністр України – Міністр економіки України  Олексій Любченко.

Також, за участю членів ВРК: начальника Департаменту кримінально-правової політики та захисту інвестицій Офісу Генерального прокурора  України Олексія   Бонюка, Віце-президента  ВГО АППУ  з питань взаємодії з Бюро фінансових розслідувань та надання юридичної допомоги ВГО АППУ, Голови Адвокатського об’єднання «Яр.ВАЛ» Йосипа Бучинського, Президента УСПП, Голови Антикризової ради громадських організацій України Анатолія Кінаха, Віце-президента  ВГО АППУ з питань економічного розвитку, Голови Наглядової ради компанії «Технікс» Сергія Костенка, в.о. Голови ДПС України Євгена  Олейнікова, Віце-президента ВГО АППУ з питань банківської та фінансової діяльності, Голови Ради ТВ ВГО АППУ в місті Києві Павла Погиби, в.о. Ректора Національного університету Державної фіскальної служби України Валентини Унинець-Ходаківської.  Демонстрацію слайдів Презентації номінантів на перемогу в Рейтингу здійснювала начальник управління методології та роз’яснення податкового законодавства Генеральної дирекції ВГО АППУ Леся Кашпур.

Участь у засіданні ВРК он-лайн у форматі відео-конференції прийняли:

‎Сергій Бондаренко — Президент Групи компаній «ЛІГА»; Костянтин  Жуковський — Директор Директорату з питань банківської та фінансової діяльності     ВГО АППУ; Дмитро Олексієнко — Голова Громадської ради при Мінфіну України, ДПС України, Генеральний директор Аудиторська фірма «Експерт»; Валерій Омельченко — Віце-президент ВГО АППУ з питань цифрової трансформації ВГО АППУ; Володимир Хандогій — Президент Української Асоціації зовнішньої політики; Володимир Чеповий — Співзасновник платформи «Бізнес100», шеф-редактор журналу «Бізнес».

З об’єктивних причин не були присутні он-лайн на засіданні Вищої Рейтингової Комісії наступні члени та передали свій голос:

Голові ВРК Гріголу Катамадзе:

  1. Сергій Гайдайчук — Президент CEO Club Ukraine;
  2. Філя Жебровська — Голова Наглядової ради АТ «Фармак».

Секретарю ВРК Людмилі Герасименко:

1.Лора Апасова — Радник Президента ВГО АППУ, Уповноважена Європейського економічного Сенату в Україні;

2.Юлія Бурковська — телеведуча, журналістка;

3.Василіса Фролова — телеведуча, акторка.

На лікарняному перебуває  Олександр Шлапак — Віце-президент ВГО АППУ з питань фінансів та податкової політики.

Відкрила засідання Вищої Рейтингової Комісії з визначення номінантів на високе Звання «Сумлінний платник податків – 2020» Секретар ВРК, Генеральний директор ВГО АППУ, Модератор заходуЛюдмила Герасименко, оголосивши засідання ВРК  легітимним.

Далі виступив Голова ВРК, Президент АППУ — Грігол Катамадзе, який  привітав всіх колег — членів Вищої Рейтингової Комісії, що приймали участь у заході як оф-лайн, так і он-лайн, окремо подякував Олексію Любченку за підтримку  Рейтингу Асоціації та надання згоди бути Співголовою Вищої Рейтингової Комісії, обіймаючи високу посаду Першого віце-прем’єр Міністра України – Міністра економіки України.

Зокрема, Грігол Катамадзе в своєму виступі зазначив: «Добре розумію, що сьогодні, коли Україна переживає непрості часи у зв’язку з карантинними заходами на всій території, перед Кабінетом Міністрів України стоїть масштабний комплекс завдань,  щоб ефективно стримувати поширення коронавірусу, а головне, щоб  прийняті рішення були продуманими та відповідальними. Дійсно, люди втомилися від коронавірусу не тільки в Україні, а й у всьому світі. В той же час, не менш важливим є продовження розпочатих реформ, зокрема, Державної податкової, митної служб, місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

Голова ВРК, Президент АППУ також відзначив, що  цей рік для Всеукраїнського Рейтингу є Ювілейним – 10 років із часу його заснування,  тому він ЗНАКОВИЙ! Асоціацією продовжується традиція проведення Рейтингу.  «Після обрання мене Президентом АППУ в 2015 році  ми з новою командою також проводили Ювілейний Рейтинг, перший для нас, але 5-тий для Асоціації платників податків України. Варто зазначити, що наша команда не тільки проводить Рейтинг «Сумлінний платник податків», а й отримала законне підтвердження належності Рейтингу саме Асоціації, яка стала його власником з квітня 2020 року», —  зауважив Грігол Катамадзе.

«Основна мета проведення Всеукраїнського Рейтингу 10 років поспіль є  посилення ролі та авторитету платника податків в житті країни та підвищення загальної культури сплати податків. Адже завдяки добросовісним платникам податків, які сумлінно виконують свої обов’язки перед державою, забезпечується її соціально-економічна стабільність та суспільний добробут», — відзначив Голова ВРК.

Рейтинг, на переконання Грігола Катамадзе, є суспільно-економічним Проєктом, який поширює інформацію про його учасників і переможців, а також популяризує основний принцип чесного ведення бізнесу. Він об’єднує мало не всі сфери економіки та суспільного життя, адже спектр його номінацій доволі широкий: аграрна галузь, будівництво, культура, інформація та телекомунікації, медицина та фармацевтика, промисловість, представлена 17-ти підномінаціями, сфери права, консалтингу, наукової та технічної  діяльності, торгівлі, послуг, транспорту та зв’язку, фінансової та страхової діяльності.

Далі, Грігол Катамадзе проінформував всіх присутніх, що  Всеукраїнський Рейтинг проводиться у два конкурсні тури: перший — на Регіональному рівні, другий — на Всеукраїнському рівні. Участь на всіх етапах конкурсу для підприємств є добровільною та безкоштовною, в ньому беруть участь підприємства трьох категорій — малі, середні, великі, незалежно від їх членства в Асоціації платників податків України.

Грігол Катамадзе акцентував увагу колег на тому, що вагому роль в оцінюванні відіграють не абсолютні, а відносні показники ефективності роботи підприємств. Кандидати на високе Звання «Сумлінний платник податків» повинні були продемонструвати високі досягнення щодо повноти та своєчасності сплати податків та зборів, дотримання податкової дисципліни, кількості офіційно працевлаштованих осіб, і що не менш важливо на теперішній час — суми коштів, які спрямовують підприємства на  благодійність та соціальні програми.

Голова ВРК, Президент АППУ довів членам ВРК статистичні дані десяти років поспіль проведення Рейтингу «Сумлінні платники податків», зазначивши, що всього за цей проміжок часу прийняло участь у ньому 7923 підприємств, нагороди Всеукраїнського рівня отримали 477 платників податків — представників великого, середнього та малого бізнесу, що складає  6% від тих, хто брав участь у Рейтингу. «Цей незначний відсоток  нагороджених за 10 років говорить про те, що Асоціація з великою відповідальністю підходить до надання платникам податків такого високого Звання», — запевнив присутніх на засіданні Грігол Катамадзе.

Грігол Катамадзе проінформував членів ВРК, що пропозиція Співголови ВРК, Першого Віце-прем’єр – міністра України – Міністра економіки України  Олексія Любченка щодо розширення кола номінацій Асоціацією врахована.

Голова ВРК, зокрема, зауважив, що із 127 претендентів на перемогу відібрані  найкращі з поміж кращих – 81 платник податків. Він навів статистику, яка демонструє, що нинішні претенденти на перемогу в Ювілейному Рейтингу є дійсно сумлінними платниками податків. Так,  за підсумками 2020 року номінанти на перемогу сплатили до бюджету податків та зборів  понад  48 млрд. грн., в тому числі, податку на прибуток – 5,3 млрд. гривень., ними спрямовано на благодійність —  4,5 млрд. гривень, а кількість створених робочих місць складає понад  64 тисячі.

В підтвердження своїх слів Грігол Катамадзе навів яскравий приклад ефективної роботи та досягнень  АТ «КРЕДОБАНК», який заснований в 1990 році та є найбільшим банком Західної України і найбільшою польською інвестицією в банківську систему України. На підприємстві працює  1846 працівників, середня заробітна плата складає 22683,3  грн., загальна сума спрямована на соціальні програми та благодійні акції за 2020 рік –  5 млн. 192 тис. грн.,  сума сплачених податків складає 409 млн. 326 тис. грн., податкова віддача з податку на прибуток становить 4%.

Зокрема, він повідомив: «За плідну співпрацю та стабільні партнерські стосунки прийнято рішення відмітити члена Асоціації АТ «Кредобанк» особливим Знаком «Рукостискання», який є знаком довіри та гарантії наших добрих намірів до АТ «Кредобанку», як до партнера, з відповідним Посвідченням до Знаку за  № 0003».

При цьому, Грігол Катамадзе нагадав, що особливий Знак «Рукостискання» з відповідним Посвідченням на сьогодні мають тільки дві поважні особи:

за номером 0001- Співголова ВРК, отримав у минулому році, обіймаючи посаду  Голови ДПС України —  Олексій Миколайович Любченко та за номером 0002 – Член Ради Асоціації, Голова наглядової Ради АТ «Фармак» Філя Іванівна Жебровська.

Також, в своїй промові Голова ВРК, Президент АППУ відзначив рівень ефективності роботи деяких номінантів Рейтингу. Зокрема, найвищий показник сплати податків до бюджетів усіх рівнів у ПРАТ «Філіп Морріс» (Харків) — 19,6 млрд. грн., найбільша кількість працюючих поміж номінантів  Рейтингу зафіксовано в ТОВ СП «Нібулон» (Миколаїв) – 5953 працівники, найбільше спрямовано коштів на благодійність ПрАТ «Київським картонно-паперовим комбінатом» – 116,7 млн. гривень.

Президент АППУ Грігол Катамадзе розказав членам ВРК цікаві відомості про деяких номінантів. Так, найстаршим з часу заснування є Державне підприємство Національний Академічний театр Російської драми імені Лесі Українки, який має 95-річну історію. Офіційна біографія театру починається в 1926 році. В 1941 році театру було присвоєно ім’я Лесі Українки.

Є підприємство з 57-річною історією — Державне підприємство «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л. І. Медведя Міністерства охорони здоров’я України», який був заснований видатним українським вченим, академіком, професором Левком Івановичем Медведем. Основна ідея, нова на той час — це ідея комплексного вивчення хімічних впливів на здоров’я людини, яка залишається актуальною і нині.

Грігол Катамадзе відмітив наймолодшого з-поміж претендентів на перемогу — ТОВ «Рєалматрікс», яке працює з кінця 2019 року та є єдиною локацією в Україні, з повним зануренням у реальність steampunk. Підприємством створено унікальний продукт на ринку України в області VR ігор,   в яких віртуальний світ пригод відчувається дуже реалістично.

Голова ВРК Грігол Катамадзе звернувся до члена ВРК, в. о. Голови ДПС України Євгена Володимировича Олейнікова з пропозицією відзначити зазначених ним 7 платників податків не тільки Дипломами «Сумлінний платник податків — 2020», а і Подякою ДПС України за їх високий професіоналізм, популяризацію на власному прикладі чесного і прозорого ведення бізнесу та сприяння розвитку взаємовигідної співпраці між державою і бізнесом.

Грігол Катамадзе відзначив величезну проведену роботу фахівцями Генеральної дирекції, на чолі з Генеральним директором – секретарем ВРК Людмилою Герасименко щодо підготовки засідання ВРК.

«Всі, без виключення, 127 підприємств, які виявили бажання прийняти участь у Рейтингу на Всеукраїнському рівні, були перевірені  ДПС України та Державною службою України з питань праці», — запевнив членів комісії Голова ВРК.

Він наголосив, що «принципова позиція Асоціації платників податків України, яку я маю честь очолювати вже понад шість років як її Президент, це конструктивний діалог бізнесу з владою по всіх неврегульованих питаннях (громадські слухання, круглі столи тощо). Співробітництво з органами державної та місцевої влади Асоціація розглядає як дієвий інструмент реалізації правових відносин між державою і платниками податків».

Далі, з вітальним словом виступили:

— в. о. Голови ДПС України Євген Олейніков, який привітав всіх членів ВРК і зазначив, що він пригадує церемонії «Сумлінний платник податків», які проходили у 90-х роках. Тоді кращих платників податків визначала саме Державна податкова служба.

«Зараз ДПС також приймає участь у проведенні таких Рейтингів, перевіряючи повноту сплати податків та дотримання податкової дисципліни. Це означає, що бізнес значно подорослішав, кожен з нас навчився розуміти бізнес.  Наше завдання, бути партнерами для бізнесу, а платники податків в свою чергу мають усвідомлювати свій обов’язок – добросовісно сплачувати податки», — наголосив Євген Володимирович.

Він привітав усіх учасників Рейтингу, які отримали перемогу, і побажав їм подальших великих успіхів та досягнень.

— Президент УСПП, Голова Антикризової ради громадських організацій України Анатолій Кінах, який привітав всіх присутніх та зазначив, що цей Рейтинг став часткою державного життя, системним підтвердженням діалогу між владою та бізнесом. Також він наголосив, що основним принципом  роботи влади повинно бути  прийняття рішень не в кабінетах, а в комунікації з суспільством, тоді закони будуть відповідати інтересам суспільства. В своїй промові Президент УСПП виразив сподівання на формування Урядом  системного комплексного плану мінімізації впливу на бізнес чинників, повﹸязаних з пандемією СOVID та подякував  платникам податків – номінантам Рейтингу за збережені робочі місця та добросовісно сплачені податки.

— Начальник Департаменту кримінально-правової політики та захисту інвестицій Офісу Генерального прокурора України Олексій   Бонюк, який          зазначив, що радий долучитися до роботи, направленої на заохочення добросовісної поведінки платників податків. Такі заходи повністю співпадають з основним принципом роботи органів прокуратури, адже, після реформування  головним пріоритетом роботи відомства стали не напрямки каральних заходів, а превенції. Він виразив сподівання, що в недалекому майбутньому на законодавчому рівні працюватиме принцип —  «якщо сплатив сумлінно податки – отримай заохочення  від  держави». Начальник Департаменту Офісу Генерального прокурора  України повідомив, що його відомство знаходиться в постійному діалозі з АППУ, адже їх загальні цілі по захисту бізнесу співпадають.

Унинець-Ходаківська Валентина Павлівна – в.о. ректора Національного університету ДФС України звернулась до присутніх членів ВРК і зазначила, що вона має за честь запросити їх до Національного університету, якому в цьому році виповнюється 100 років. Валентина Павлівна проінформувала, що в рамках цієї визначної події 26 листопада цього року в Університеті буде проходити Податковий конгрес та запросила В.о. голови ДПС України Олейнікова Євгена Володимировича і Президента ВГО АППУ Катамадзе Грігола Шалвовича бути співголовами цього Конгресу, а Генерального директора ВГО АППУ Людмилу Михайлівну Герасименко – в оргкомітеті.

Продовжуючи другу, робочу частину засідання Секретар ВРК, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко коротко озвучила загальну статистичну довідку по учасниках Всеукраїнського Ювілейного Рейтингу «Сумлінні платники податків – 2020» та винесла на голосування номінантів, які заслуговують на отримання високого Звання «Сумлінний платник податків – 2020».

Зокрема, довела до членів ВРК кількість учасників Всеукраїнського Ювілейного Рейтингу «Сумлінні платники податків – 2020», зазначивши, що платниками податків подано всього 693 заявки, із них до Генеральної дирекції напряму подано – 23, а решту 670 – платники податків подавали до Територіальних Відділень Асоціації у регіонах та у місті Києві.

Людмила Герасименко оголосила найбільш активні в цьому році Регіони,  платники податків яких приймають участь у Рейтингу. Так, вона відзначила Харківську область – 161 заявка, Одеську область – 107, Рівненську – 90 заявок та Волинську область – 52. Секретар ВРК проінформувала членів Комісії про те, що із 670 претендентів на перемогу на Регіональному рівні (I тур) переможцями стали 260 платників податків (38,8%). Найбільше переможців у Рівненський (47), Одеський (35), Харківській (28), Київській (25), Чернівецькій (20) областях.

Також, Людмила Герасименко зупинилася окремо на категоріях підприємств та членстві номінантів в Асоціації. Так, вона довела, що серед 127 підприємств – учасників  ІІ туру, найбільше середніх підприємств – 52 (41%); ВПП – 34  (26,8%); малих – 41 (32,2%). Із них, 74 платники податків є членами АППУ (58,3%), а  53 (41,7%) не є її членами. «Тож звинуватити Асоціацію в нерівному відношенні до підприємств — не членів, неможливо», зауважила Секретар ВРК.

Далі, Секретар ВРК запропонувала членам ВРК  проголосувати за 81 підприємство, яке претендує на отримання високого Звання «Сумлінні платники податків — 2020». Також, вона повідомила, що  перелік всіх номінантів був заздалегідь  надісланий всім членам ВРК з інформацією по кожному платнику податків, зазначивши при цьому, що відсутність жодного зауваження від членів ВРК до номінантів  лише підтверджує, що це дійсно  добросовісні платники податків, які не лише своєчасно сплачують податки та дотримуються податкової дисципліни, а й надають робочі місця, забезпечують своїх працівників соціальним пакетом, здійснюють благодійну діяльність. Враховуючи зазначене, Людмила Герасименко запропонувала проголосувати за всіх номінантів в цілому (пакетом).

Члени ВРК одноголосно проголосували за отримання високого звання «Сумлінний платник податків – 2020» 81 платнику податків.

Далі, із заключним словом виступив Голова ВРК, Президент АППУ Грігол Катамадзе.

Він подякував усім членам ВРК за конструктивно проведене засідання у форматі діалогу. Зауважив, що: «незабаром все ж таки владою буде прийняте рішення проводити Рейтинг Асоціації платників податків України на державному рівні, бо його завдання – посилити авторитет сумлінного платника податків в державі. Як казала Маргарет Тетчер — 71-й Прем’єр-міністр Великої Британії: «Немає жодних державних грошей, є гроші платників податків».

Також за пропозицією Голови ВРК Грігола Катамадзе, членами ВРК погоджена дата проведення урочистої церемонії нагородження переможців Всеукраїнського Ювілейного Рейтингу «Сумлінний платник податків – 2020» — 2 грудня 2021 року.

Питання часу та локації проведення церемонії буде узгоджено з Співголовою Вищої Рейтингової Комісії «Сумлінні платники податків – 2020» — Першим Віце-прем’єр – міністром України – Міністром економіки України  Олексієм Миколайовичем Любченком.

Переможці Всеукраїнського Ювілейного Рейтингу

«Сумлінні платники податків — 2020»


п/п
Назва підприємства Категорія підприємства (мале, середнє, велике) Номінацція               Регіон
1 ТОВ СГП «ім.ВОЛОВІКОВА« середнє 1.1. Сумлінний платник податків у аграрній галузі — тваринництво; Рівненська обл
2 ТОВ»ЧЕРНІГІВСЬКА ІНДУСТРІАЛЬНА МОЛОЧНА КОМПАНІЯ» велике 1.1. Сумлінний платник податків у аграрній галузі — тваринництво; Чернігівська обл.
3 ТОВ СП «НІБУЛОН» велике 1.2. Сумлінний платник податків у аграрній галузі — рослинництво; Миколаївська обл.
4 ТОВ «БУЧАЧАГРОХЛІБПРОМ» велике 1.2. Сумлінний платник податків у аграрній галузі — рослинництво; Тернопільська обл.
5 СГ ТОВ «Світоч» мале 1.2. Сумлінний платник податків у аграрній галузі — рослинництво; Полтавська обл.
6 ТОВ «Вітчизна» середне 1.2. Сумлінний платник податків у аграрній галузі — рослинництво; Сумська обл.
7 ДП «САРНЕНСЬКИЙ ЛІСГОСП» велике 1.3. Сумлінний платник податків у аграрній галузі — лісництво та звірохозяйство; Рівненська обл
8 ДП «Соснівське лісове господарство» середнє 1.3. Сумлінний платник податків у аграрній галузі — лісництво та звірохозяйство; Рівненська обл
9 ТОВ «Західнадрасервіс« велике 2.1. Сумлінний платник податків у галузі добувної промисловості і розроблення кар’єрів;  Івано-Франківська обл.
10 ТзОВ Бурова компанія «Горизонти» середнє 2.1. Сумлінний платник податків у галузі добувної промисловості і розроблення кар’єрів;  Львівська обл.
11 ПП «Проект Буд» мале 2.1. Сумлінний платник податків у галузі добувної промисловості і розроблення кар’єрів;  Львівська обл.
12 ПРАТ «ХАРКІВСЬКА БІСКВІТНА ФАБРИКА» велике 2.2.1. Сумлінний платник податків у галузі переробної промисловості — виробництво харчових продуктів; Харківська обл.
13 ТОВ «Прогрес-С» мале 2.2.1. Сумлінний платник податків у галузі переробної промисловості — виробництво харчових продуктів; Закарпатська обл.
14 ТОВ ««Білоцерківхлібопродукт»» середнє 2.2.1. Сумлінний платник податків у галузі переробної промисловості — виробництво харчових продуктів; Київська обл.
15 ТОВ «ПРОМИСЛОВО-ТОРГОВЕЛЬНА КОМПАНIЯ ШАБО» велике 2.2.2. Сумлінний платник податків у галузі переробної промисловості — виробництво напоїв: Вино Одеська обл
16 ТОВ «Аква поляна» мале 2.2.2. Сумлінний платник податків у галузі переробної промисловості — виробництво напоїв: вода Закарпатська обл.
17 ПрАТ «Карлсберг Україна» велике 2.2.2. Сумлінний платник податків у галузі переробної промисловості — виробництво напоїв: Пиво Запорізька обл.
18 ТзОВ «Свісс Кроно» велике 2.2.3. Сумлінний платник податків у галузі переробної промисловості — оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини та корка, крім меблів; виготовлення виробів із соломки та рослинних матеріалів для плетіння; Львівська обл.
19 ТОВ «СЄАВУД» мале 2.2.3. Сумлінний платник податків у галузі переробної промисловості — оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини та корка, крім меблів; виготовлення виробів із соломки та рослинних матеріалів для плетіння; Черкаська обл.
20 ТОВ «Юкрейніан Геарс« середнє 2.2.3. Сумлінний платник податків у галузі переробної промисловості — оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини та корка, крім меблів; виготовлення виробів із соломки та рослинних матеріалів для плетіння; м. Київ
21 ПАТ «Київський картонно-паперовий комбінат» велике 2.2.4. Сумлінний платник податків у галузі переробної промисловості — виробництво паперу та паперових виробів; Київська обл.
22 АТ «Слов»янські шпалери-КФТП» велике 2.2.4. Сумлінний платник податків у галузі переробної промисловості — виробництво паперу та паперових виробів; Чернігівська обл.
23 АТ «СЕГЕЖА ОРІАНА УКРАЇНА» середнє 2.2.4. Сумлінний платник податків у галузі переробної промисловості — виробництво паперу та паперових виробів; Івано-Франківська обл.
24 ТзОВ «СНЄЖКА-Україна» велике 2.2.5. Сумлінний платник податків у галузі переробної промисловості — виробництво хімічних речовин і хімічної продукції; Львівська обл.
25 ТОВ «Падана Кемікал Компаундс« середнє 2.2.5. Сумлінний платник податків у галузі переробної промисловості — виробництво хімічних речовин і хімічної продукції; Івано-Франківська обл.
26 ТЗОВ «ВІКІ» мале 2.2.5. Сумлінний платник податків у галузі переробної промисловості — виробництво хімічних речовин і хімічної продукції; Волинська обл.
27 ТОВ «Поліком« мале 2.2.6. Сумлінний платник податків у галузі переробної промисловості — виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції Івано-Франківська обл.
28 ТОВ «Татрафан Пластхім-Т» середнє 2.2.6. Сумлінний платник податків у галузі переробної промисловості — виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції Волинська обл.
29 АТ «ПОДІЛЬСЬКИЙ ЦЕМЕНТ» велике 2.2.6. Сумлінний платник податків у галузі переробної промисловості — виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції Хмельницька обл.
30 ТОВ «ІРЕСТ» мале 2.2.7. Сумлінний платник податків у галузі переробної промисловості — металургійне виробництво; Івано-Франківська обл.
31 ТОВ «Тін Імпекс« середнє 2.2.7. Сумлінний платник податків у галузі переробної промисловості — металургійне виробництво; Хмельницька обл.
32 ПАТ «Завод Південкабель« велике 2.2.8. Сумлінний платник податків у галузі переробної промисловості — виробництво електричного устатковання; Харківська обл.
33 АТ «БРОТЕП-ЕКО» мале 2.2.8. Сумлінний платник податків у галузі переробної промисловості — виробництво електричного устатковання; Київська обл.
34 ПП «Артон« середнє 2.2.8. Сумлінний платник податків у галузі переробної промисловості — виробництво електричного устатковання; Чернівецька обл.
35 АТ «ТУРБОАТОМ» велике 2.2.9. Сумлінний платник податків у галузі переробної промисловості — виробництво машин і устатковання, н.в.і.у.; Харківська обл.
36 ТОВ «ТАТРА-ЮГ» середнє 2.2.9. Сумлінний платник податків у галузі переробної промисловості — виробництво машин і устатковання, н.в.і.у.; Одеська обл
37 ПФ «ХАРТЕХПРОМ-97» мале 2.2.9. Сумлінний платник податків у галузі переробної промисловості — виробництво машин і устатковання, н.в.і.у.; Харківська обл.
38 ТОВ «Автобан трейлерз Україна» мале 2.2.10. Сумлінний платник податків у галузі переробної промисловості — виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів; Хмельницька обл.
39 ТОВ «КРОМБЕРГ ЕНД ШУБЕРТ УКРАЇНА ЛУ» велике 2.2.10. Сумлінний платник податків у галузі переробної промисловості — виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів; Волинська обл.
40 ТОВ «БРІГ» середнє 2.2.11. Сумлінний платник податків у галузі переробної промисловості — виробництво інших транспортних засобів; Харківська обл.
41 СП ТОВ «МОДЕРН-ЕКСПО» велике 2.2.12. Сумлінний платник податків у галузі переробної промисловості — виробництво меблів; Волинська обл.
42 ТОВ «Луч-К» мале 2.2.12. Сумлінний платник податків у галузі переробної промисловості — виробництво меблів; Житомирська обл.
43 ПРАТ «ФІЛІП МОРРІС УКРАЇНА» велике 2.2.13- Сумлінний платник у галузі переробної промисловості — виробництво тютюнових виробів Харківська обл.
44 ТОВ «КПД» велике 2.3. Сумлінний платник податків у галузі інших видів промисловості. Дніпропетровська обл.
45 ТзОВ «Самбірська сонячна станція» мале 2.3. Сумлінний платник податків у галузі інших видів промисловості. Львівська обл.
46 ТВД Львівський Маяк середнє 2.3. Сумлінний платник податків у галузі інших видів промисловості. Львівська обл.
47 ПАТ «Домобудівний комбінат №4» велике 3.1. Сумлінний платник податків у галузі будівництва — житлове будівництво; м. Київ
48 ТзОВ «Чернівціжитлобуд« Середнє 3.1. Сумлінний платник податків у галузі будівництва — житлове будівництво; Чернівецька обл.
49 ТОВ » ЗМІЇВ — СПЕЦБУДТЕХНІКА» мале 3.2. Сумлінний платник податків у галузі будівництва — дорожнє будівництво; Харківська обл.
50 ТОВ  СП «Автострада» середнє 3.2. Сумлінний платник податків у галузі будівництва — дорожнє будівництво; Вінницька обл.
51 ТОВ «ВІКОСС» мале 3.3. Сумлінний платник податків у галузі будівництва — промислове будівництво; Одеська обл
52 ДП»УкрСіверБуд»ЗАТ»ДСК« середнє 3.3. Сумлінний платник податків у галузі будівництва — промислове будівництво; Чернігівська обл.
53 ВКФ «Спліт» ТОВ середнє 4.1. Сумлінний платник податків у сфері торгівлі — оптова торгівля; Кіровоградська обл.
54 ТОВ «Латуж« мале 4.1. Сумлінний платник податків у сфері торгівлі — оптова торгівля; Закарпатська обл.
55 ТзОВ ТВК «Львівхолод« велике 4.2. Сумлінний платник податків у сфері торгівлі — роздрібна торгівля. Львівська обл.
56 ПАТ»ЧЕРНІГІВСЬКА ШВЕЙНА ФАБРИКА»ЕЛЕГАНТ» мале 4.2. Сумлінний платник податків у сфері торгівлі — роздрібна торгівля. Чернігівська обл.
57 ТОВ «Спільне українсько-німецько-швейцарське підприємство у формі ТОВ «Д»юті Фрі Трейдінг« середнє 4.2. Сумлінний платник податків у сфері торгівлі — роздрібна торгівля. Закарпатська обл.
58 ДП «МТП»ЮЖНИЙ» велике 5. Сумлінний платник податків у сфері транспорту та зв’язку. Одеська обл
59 ТОВ «ФУЛ КАСТОМС СЕРВІС» мале 5. Сумлінний платник податків у сфері транспорту та зв’язку. Волинська обл.
60 ТЗОВ «ПРЕМІУМ-СЕРВІС ЛТД» середнє 5. Сумлінний платник податків у сфері транспорту та зв’язку. Волинська обл.
61 ПАТ «КИЇВСТАР» велике 6. Сумлінний платник податків у сфері інформації та телекомунікації. м. Київ
62 ТОВ «ТЕЛЕМЕРЕЖІ УКРАЇНИ» мале 6. Сумлінний платник податків у сфері інформації та телекомунікації. Волинська обл.
63 СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-НІМЕЦЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО В ФОРМІ ТОВ «ІНФОКОМ» середнє 6. Сумлінний платник податків у сфері інформації та телекомунікації. м. Київ
64 АТ «Кредобанк» велике 7.1. Сумлінний платник податків у сфері фінансів — банківська сфера; Львівська обл.
65 АТ «ТАСКОМБАНК» Велике 7.1. Сумлінний платник податків у сфері фінансів — банківська сфера; м. Київ
66 ПрАТ «СК «АЛЬЯНС» середнє 7.2. Сумлінний платник податків у сфері фінансів — страхова сфера. Дніпропетровська обл.
67 ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ» мале 7.2. Сумлінний платник податків у сфері фінансів — страхова сфера. Львівська обл.
68 ДП «ЗАПОРІЗЬКЕ МАШИНОБУДІВНЕКОНСТРУКТОРСЬКЕ БЮРО «ПРОГРЕС» ІМ. АКАДЕМІКА О. Г. ІВЧЕНКА велике 8. Сумлінний платник податків у сфері права, консалтингу, наукової та технічної діяльності. Запорізька обл.
69 ТОВ «Аудит консалтінг сервіс» мале 8. Сумлінний платник податків у сфері права, консалтингу, наукової та технічної діяльності. Черкаська обл.
70 ДП «НАУКОВИЙ ЦЕНТР ПРЕВЕНТИВНОЇ ТОКСИКОЛОГІЇ, ХАРЧОВОЇ ТА ХІМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ІМ. АКАДЕМІКА Л.І. МЕДВЕДЯ МОЗ» середнє 8. Сумлінний платник податків у сфері права, консалтингу, наукової та технічної діяльності. м. Київ
71 Приваине підприємство «АСТРА-ДІА» середнє 9. Сумлінний платник податків у сфері медицини. Закарпатська обл.
72 ТОВ  «МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «М.Т.К.» велике 9. Сумлінний платник податків у сфері медицини. м. Київ
73 ТОВ «Центр слухової реабілітації «Аврора» мале 9. Сумлінний платник податків у сфері медицини. м. Київ
74 АТ «ФАРМАК» велике 10. Сумлінний платник податків у галузі фармацевтика. м. Київ
75 ТОВ «Калина медична компанія» мале 10. Сумлінний платник податків у галузі фармацевтика. м. Київ
76 ТОВ «РЄАЛМАТРІКС» мале 11. Сумлінний платник податків у галузі культури. м. Київ
77 ДП «НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР РОСІЙСЬКОЇ ДРАМИ ІМ. ЛЕСЯ УКРАЇНКИ» середнє 11. Сумлінний платник податків у галузі культури. м. Київ
78 ТОВ «СТАР МЕДІА» велике 11. Сумлінний платник податків у галузі культури. м. Київ
79 ТОВ «Зелена технологія» мале 12. Сумлінний платник податків у сфері послуг. Закарпатська обл.
80 ТзОВ «РСП «Шувар« середнє 12. Сумлінний платник податків у сфері послуг. Львівська обл.
81 ПРАТ «УКРЕЛЕВАТОРПРОМ» велике 12. Сумлінний платник податків у сфері послуг. Одеська обл

 

https://novosti.politeka.net/uk/347583-viznacheno-peremozhciv-vseukrajinskogo-yuvileynogo-reytingu-sumlinni-platniki-podatkiv-2020

https://life.znaj.ua/401984-viznacheno-peremozhciv-vseukrajinskogo-yuvileynogo-reytingu-sumlinni-platniki-podatkiv-2020

https://ukrainianwall.com/society/78438-viznacheno-peremozhciv-vseukrajinskogo-yuvileynogo-reytingu-sumlinni-platniki-podatkiv-2020

https://hyser.ua/uk/community/174204-opredeleny-pobediteli-vseukrainskogo-yubileynogo-reytinga-dobrosovestnye-nalogoplatelshchiki-2020

 

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
24.12.202406:00 Привітання Президента ВГО «Асоціація платників податків України» Грігола Катамадзе з прийдешніми святами — Різдвом Христовим та Новим 2025 роком! 23.12.202413:07 Віце-президент ВГО АППУ Вячеслав Некрасов взяв участь в засіданні Робочої групи з формування Антикорупційної програми Бюро економічної безпеки України на 2025–2027 роки. 22.12.202406:00 Привітання Гріголу Катамадзе, Надзвичайному і Повноважному Послу, Президенту ВГО АППУ з Днем працівників дипломатичної служби від Віце-президента, Генерального директора ВГО АППУ Людмили Герасименко 18.12.202416:14 Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором останнього, 30-того в 2024 році, безкоштовного онлайн Вебінару для членів ВГО АППУ за темою: «Зарплатний і кадровий облік — 2024 та перспективи наступного року» 16.12.202411:14 Асоціація платників податків України працює як надійний партнер та захисник інтересів платників податків ВСІ НОВИНИ
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ