Відбулася чергова он-лайн Робоча зустріч Генерального директора ВГО АППУ Людмили Герасименко з представниками ГУ ДПС у місті Києві

26 жовтня цього року в рамках роботи комунікаційних податкових платформ ГУ ДПС у регіонах та у місті Києві, відбулася чергова, шоста  он-лайн Робоча зустріч  за участю представників:

Генеральної дирекції ВГО «Асоціація платників податків України»: Генерального директора ВГО АППУ — Людмили Герасименко та начальника управління – Лесі Кашпур; Головного управління ДПС у місті Києві: заступника начальника управління з питань виявлення та опрацювання ризиків — начальника відділу — Олександра Панченка, начальників відділу – Юліана Овсейчука та Олени Волік, а також представника ТОВ «ПЕТРУС —  АЛКО» – члена Асоціації —  радника Керівника з питань бухгалтерського та податкового обліку Артема Іванченка. 

Робоча зустріч була присвячена обговоренню питання «віднесення платника податку ТОВ «ПЕТРУС-АЛКО»  — підприємства реального сектору економіки до категорії «ризикових» та як наслідок  блокування  підприємству податкових накладних/розрахунків коригування.

Відтепер за допомогою роботи таких платформ, представники інститутів громадянського суспільства та бізнес-асоціацій, мають змогу  більш оперативно та якісно комунікувати з податковими органами.

Завдяки запровадженню роботи таких платформ, представники інститутів громадянського суспільства та бізнес-асоціацій, мають змогу  вирішувати проблемні питання платників – членів  Асоціації виключно в правовому полі, але більш оперативно та якісно.

Модератором заходу виступила Генеральний директор ВГО АППУ — Людмила Герасименко.  

На початку свого виступу Людмила Герасименко подякувала представникам ГУ ДПС у місті Києві за  погодження провести он-лайн Робочу зустріч та проінформувала податківців, що в рамках роботи Комунікаційної податкової платформи, Генеральна дирекція Асоціації платників податків України вже провела 5-ть он-лайн Робочих зустрічей за зверненнями платників податків — членів Асоціації, а саме: місто Київ, Київська область, Волинська область — дві зустрічі та Житомирська область.

«Запевняю Вас, що зустрічі відбулися в форматі конструктивного діалогу і я дуже надіюсь, що сьогоднішня зустріч пройде в такому ж форматі. Асоціація завжди була і є прихильником конструктивного діалогу з податковими органами», — зазначила Генеральний директор ВГО АППУ.

«Шановні колеги, не перестаю говорити всім податківцям: давно настав час змінювати «правила гри» та зійти на шлях діалогу контролюючих органів з бізнесом, невідкладно всім разом треба зменшити «градус напруги», і не слід за найменшої підозри розглядати платника податків як «злочинця», — відмітила Генеральний директор ВГО АППУ.

В своїй промові Людмила Герасименко наголосила: «Всі ми добре розуміємо, що сьогодні Україна переживає непрості, дуже важкі часи. І перемогти в цій «клятій війні» без функціонування бізнесу просто неможливо. Навіть в умовах війни бізнес усвідомлює, що повинен працювати там, де це можливо, платити податки та давати країні ресурс для продовження оборони. Проте замість підтримки, бізнес говорить, що податківці збільшили тиск, відносячи їх до ризикових та блокуючи ПН/РК та Таблиці. І я вже погоджуюсь з цим».

Далі Модератор заходу розкрила проблему платника ТОВ «ПЕТРУС-АЛКО» та коротко охарактеризувала фінансово-господарську діяльність підприємства:

Підприємство створено ще в 2010 році. Основним видом діяльності є: Оптова торгівля напоями.

Для ведення господарської діяльності ТОВ «ПЕТРУС-АЛКО» орендує нежитлові складські та офісні приміщення.

Звітність за формою 20-ОПП по всіх об’єктах оподаткування подана. Все це у вас видно в блоці.

Штатна чисельність працівників по підприємству становить    27 чоловік.

Не дивлячись на повномасштабне вторгнення рф на територію України, підприємство не призупинило свою діяльність, зберегло  всіх штатних працівників в повному обсязі, хоча з березня по вересень цього року, переважна частина працівників працювала неповний робочий час, а деякі частково перебували у відпустках за власний рахунок.

Далі слово взяв представник з боку ГУ ДПС у місті Києві  Олександр Панченко, який зазначив,  що повністю підтримує ініціативу Асоціації в проведенні таких  комунікаційних податкових платформ, на яких знаходяться спільні точки для взаємопорозуміння та вирішення проблемних питань платників податків.

Далі слово взяла  начальник відділу ГУ ДПС у місті Києві Олена Волік, яка за результатами проведеного моніторингу деталізувала підстави  віднесення ТОВ «ПЕТРУС-АЛКО» до категорії «ризикових» та зазначила проблемні питання, які, на думку податківців, підлягають додатковому опрацюванню.

Присутній на зустрічі представник підприємства Артем Іванченко відповів на всі питання та зауваження податківців та висловив готовність для взаємодії, наданні всіх необхідних копій документів, у випадку необхідності.

За підсумками розмови Олександр Панченко запевнив, що всі пояснення та документи, надіслані  ТОВ «ПЕТРУС-АЛКО» до ГУ ДПС   у м. Києві будуть ретельно опрацьовані, з врахуванням результатів проведеної зустрічі та за наслідками розгляду Комісією з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування  в Єдиному реєстрі податкових накладних ГУ ДПС у місті Києві буде прийняте обґрунтоване  неупереджене рішення.

Наостанок зустрічі, Людмила Герасименко наголосила: «Необхідно посилити підтримку бізнесу, який сплачує податки і негайно припинити на них тиск, якщо хочете зберегти довіру бізнесу, який сьогодні відкритий як ніколи і великою мірою заслужив довіру.

     Зустріч відбулася конструктивно, у форматі діалогу.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
28.02.202415:42 Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором онлайн Робочої зустрічі з представниками ДПС України та ГУ ДПС у Львівській області 27.02.202412:21 27 лютого 2024 року, відбулася зустріч представників ВГО АППУ з Головою Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Данилом Гетманцевим. 22.02.202418:33 Віце-президент ВГО АППУ Йосип Бучинський взяв участь в Робочій зустрічі з членами Ради з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану та Спілкою українських підприємців 21.02.202420:48 Віце-президент ВГО АППУ Йосип Бучинський взяв участь в Робочій зустрічі начальника Департаменту кримінальної політики та захисту інвестицій Офісу Генерального прокурора Олексія Бонюка з представниками провідних бізнес-асоціацій 21.02.202417:55 Сьогодні 21 лютого в Брюсселі пройшов перший день зустрічі Європейської Комісії та України щодо здійснення офіційного скринінгу в рамках переговорного розділу 23 «верховенство права та основоположні права та свободи». ВСІ НОВИНИ
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ