Віце-Президенти ВГО «Асоціація платників податків України» Йосип Бучинський та Олександр Саєнко взяли участь в спільній зустрічі Генерального прокурора Андрія Костіна та Бізнес-омбудсмена Романа Ващука з представниками бізнес — спільноти на тему «Прокуратура і бізнес: діалог про законність».

24 січня цього року  відбулась спільна  зустріч Генерального прокурора  Андрія Костіна та Бізнес-омбудсмена Романа Ващука з представниками бізнес- спільноти  тему «Прокуратура і бізнес: діалог про законність».

Від ВГО АППУ в зустрічі  взяли участь Віце – президенти Йосип Бучинський та Олександр Саєнко.

Предметом дискусії були системні проблеми бізнесу та шляхи їх вирішення.

Модераторкою зустрічі виступила Тетяна Коротка, заступниця бізнес-омбудсмена.

Спікерами на заході були Андрій Костін, Генеральний прокурор України та Роман Ващук, Бізнес-омбудсмен України.

Андрій Костін розповів, що в Офісі Генерального прокурора на постійній основі діє спеціалізоване управління із захисту інвестицій. Зокрема, зазначив:

«Лише протягом 2023 року цей підрозділ розглянув 152 звернення, а загалом він здійснює спеціалізований контроль у 215 кейсах. У 120 випадках ми вже тією чи іншою мірою допомогли суб’єктам підприємницької діяльності», – уточнив Генпрокурор.

Далі Андрій Костін нагадав учасникам заходу, що минулому році відбулась зустріч з Міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим та IT-спільнотою. Так, за результатами цієї зустрічі з 01 січня цього року в тестовому режимі запроваджено, з використанням інформаційних ресурсів прокуратури, фіксування обшуків у суб’єктів господарювання, яке дозволяє відстежувати та проводити оцінку співмірності процесуальних дій щодо підприємців.

За результатами зустрічі Генпрокурор спільно з бізнес-омбудсменом Романом Ващуком визначили подальші кроки:

— звернутися до органів державної влади із запитом щодо призначення керівників контролюючих органів: Державної податкової та митної служб, Держпродспоживслужби;

— активно співпрацювати з метою недопущення будь-яких проявів неправомірного тиску на чесний бізнес;

— в продовження діалогу запровадити щоквартальні зустрічі Генерального прокурора з бізнес асоціаціями, на яких можна буде відкрито обговорювати усі поточні проблеми та необхідні спільні дії.

«Мій головний сигнал: чесний бізнес завжди може розраховувати на захист своїх прав та відкритий діалог із державою. Адже ми всі – і прокурори, і правоохоронці, і підприємці – передусім, українці. Наша головна спільна мета – перемога над ворогом. І саме єдність та співпраця є запоруками міцності нашої держави та нашої спільної Перемоги», – наголосив Андрій Костін.

Спільна зустріч Генерального прокурора  Андрія Костіна та Бізнес-омбудсмена Романа Ващука з представниками бізнес — спільноти пройшла в форматі відкритого діалогу. Учасники зустрічі мали змогу поділитися чутливими питаннями та почути позицію органів прокуратури. А також дізнатися про те, що вже зроблено та буде зроблено для посилення захисту суб’єктів інвестиційної діяльності та взаємодії контролюючих органів та правоохоронних органів з бізнесом.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
19.06.202411:16 Постанова Кабінету Міністрів України від 13.06.2024 р. № 703 «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 р. № 1165» 19.06.202410:36 Бізнес пропонує уряду екстрене реагування для забезпечення стійкості енергетичної системи України 18.06.202416:27 Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором спільного з ДПС України та Державною службою статистики України онлайн Вебінару за темами: «Роз’ яснення новацій податкового законодавства, якi вже набрали чинності 16 червня 2024 року» та «Цифрова трансформація в органах державної статистики». 12.06.202414:59 Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором спільного з ДПС України онлайн Вебінару за темою: «Роз’яснення окремих норм оподаткування на період дії військового стану» 10.06.202406:00 Привітання Віце-президента, Генерального директора АППУ Людмилу Герасименко з 9-тою річницею перебування на займаній посаді від Президента ВГО АППУ Грігола Катамадзе та колективу Генеральної дирекції ВГО АППУ. ВСІ НОВИНИ
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ