Віце-Президенти ВГО «Асоціація платників податків України» Йосип Бучинський та Олександр Саєнко взяли участь в спільній зустрічі Генерального прокурора Андрія Костіна та Бізнес-омбудсмена Романа Ващука з представниками бізнес — спільноти на тему «Прокуратура і бізнес: діалог про законність».

24 січня цього року  відбулась спільна  зустріч Генерального прокурора  Андрія Костіна та Бізнес-омбудсмена Романа Ващука з представниками бізнес- спільноти  тему «Прокуратура і бізнес: діалог про законність».

Від ВГО АППУ в зустрічі  взяли участь Віце – президенти Йосип Бучинський та Олександр Саєнко.

Предметом дискусії були системні проблеми бізнесу та шляхи їх вирішення.

Модераторкою зустрічі виступила Тетяна Коротка, заступниця бізнес-омбудсмена.

Спікерами на заході були Андрій Костін, Генеральний прокурор України та Роман Ващук, Бізнес-омбудсмен України.

Андрій Костін розповів, що в Офісі Генерального прокурора на постійній основі діє спеціалізоване управління із захисту інвестицій. Зокрема, зазначив:

«Лише протягом 2023 року цей підрозділ розглянув 152 звернення, а загалом він здійснює спеціалізований контроль у 215 кейсах. У 120 випадках ми вже тією чи іншою мірою допомогли суб’єктам підприємницької діяльності», – уточнив Генпрокурор.

Далі Андрій Костін нагадав учасникам заходу, що минулому році відбулась зустріч з Міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим та IT-спільнотою. Так, за результатами цієї зустрічі з 01 січня цього року в тестовому режимі запроваджено, з використанням інформаційних ресурсів прокуратури, фіксування обшуків у суб’єктів господарювання, яке дозволяє відстежувати та проводити оцінку співмірності процесуальних дій щодо підприємців.

За результатами зустрічі Генпрокурор спільно з бізнес-омбудсменом Романом Ващуком визначили подальші кроки:

— звернутися до органів державної влади із запитом щодо призначення керівників контролюючих органів: Державної податкової та митної служб, Держпродспоживслужби;

— активно співпрацювати з метою недопущення будь-яких проявів неправомірного тиску на чесний бізнес;

— в продовження діалогу запровадити щоквартальні зустрічі Генерального прокурора з бізнес асоціаціями, на яких можна буде відкрито обговорювати усі поточні проблеми та необхідні спільні дії.

«Мій головний сигнал: чесний бізнес завжди може розраховувати на захист своїх прав та відкритий діалог із державою. Адже ми всі – і прокурори, і правоохоронці, і підприємці – передусім, українці. Наша головна спільна мета – перемога над ворогом. І саме єдність та співпраця є запоруками міцності нашої держави та нашої спільної Перемоги», – наголосив Андрій Костін.

Спільна зустріч Генерального прокурора  Андрія Костіна та Бізнес-омбудсмена Романа Ващука з представниками бізнес — спільноти пройшла в форматі відкритого діалогу. Учасники зустрічі мали змогу поділитися чутливими питаннями та почути позицію органів прокуратури. А також дізнатися про те, що вже зроблено та буде зроблено для посилення захисту суб’єктів інвестиційної діяльності та взаємодії контролюючих органів та правоохоронних органів з бізнесом.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
28.02.202415:42 Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором онлайн Робочої зустрічі з представниками ДПС України та ГУ ДПС у Львівській області 27.02.202412:21 27 лютого 2024 року, відбулася зустріч представників ВГО АППУ з Головою Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Данилом Гетманцевим. 22.02.202418:33 Віце-президент ВГО АППУ Йосип Бучинський взяв участь в Робочій зустрічі з членами Ради з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану та Спілкою українських підприємців 21.02.202420:48 Віце-президент ВГО АППУ Йосип Бучинський взяв участь в Робочій зустрічі начальника Департаменту кримінальної політики та захисту інвестицій Офісу Генерального прокурора Олексія Бонюка з представниками провідних бізнес-асоціацій 21.02.202417:55 Сьогодні 21 лютого в Брюсселі пройшов перший день зустрічі Європейської Комісії та України щодо здійснення офіційного скринінгу в рамках переговорного розділу 23 «верховенство права та основоположні права та свободи». ВСІ НОВИНИ
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ