Віце-президент ВГО АППУ Йосип Бучинський взяв участь в Робочій зустрічі з членами Ради з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану та Спілкою українських підприємців

Віце-президент ВГО АППУ Йосип Бучинський взяв участь в Робочій зустрічі з членами Ради з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану та Спілкою українських підприємців, де Модераторкою виступила Катерина Глазкова, Виконавча директорка СУП.

Учасникам заходу було представлено пропозиції першої ітерації зустрічі з Урядом та Президентом, а також проміжні результати важливих для бізнесу ініціатив.

Спікерами заходу були:

Вячеслав Климов – Президент Спілки українських підприємців, співзасновник та член наглядової ради «НОВА ПОШТА»;

Костянтин Єфименко – член Ради директорів СУП, Президент «Біофарма», Голова Ради директорів «Трібо»;

Олег Гороховський – член СУП, співзасновник «Монобанк»;

Олександр Конотопський – член Ради директорів СУП, Головний виконавчий директор, «Ajax Systems» (онлайн);

Артем Бородатюк – член СУП, співзасновник «Netpeak Group»;

Тарас Кицмей – член СУП, президент «SoftServe»;

Дмитро Олійник – голова Ради Федерації роботодавців України

 

Дмитро Олійник під час виступу висловив свою позицію та позицію інших членів Ради стосовно того, що Стандарти діяльності прокурорів у сфері захисту інвестицій під час досудового розслідування, з урахуванням внесених до них змін за пропозиціями бізнес-асоціацій (Асоціація платників податків АППУ також долучилась до внесення пропозицій щодо таких змін), у випадку якщо такі зміни стануть обов’язковими для працівників прокуратури та інших правоохоронних органів, а також,  якщо ними буде передбачена відповідальність за недотримання вимог Стандартів, це поліпшить бізнес — клімат в державі,  буде сприяти поліпшенню бізнес-клімату в цілому та сприятиме зменшенню незаконного тиску на платників податків.

Вячеслав Климов – Президент Спілки українських підприємців, співзасновник та член наглядової ради «НОВА ПОШТА» наголосив: «Тематика стандартів, обов’язковість та відповідальність правоохоронних органів, конструктив змінити причини розпочатих наслідків є необхідністю в кожному випадку». Також він звернув увагу присутніх на проблематику домовленостей між правоохоронними органами та бізнесом, закликав бізнес звертатися до органів прокуратури вже після першої спроби таких домовленостей.

Олег Гороховський – член СУП, співзасновник «Монобанк» звернув увагу присутніх та обговорив з ними питання необхідності перезавантаження роботи Бюро економічної безпеки України.

Інші учасники заходу зазначили, що  саме за рахунок наявності Ради з питань підтримки підприємництва, влив бізнес-асоціацій значно посилився, зокрема це помітно в наданні пропозицій для внесення змін Кримінально-процесуального Кодексу України, з метою уникнення випадків зупинення бізнесу в наслідок  безпідставного порушення кримінальних проваджень та проведення необґрунтованих обшуків, арештів рахунків, тощо.

Зустріч відбулася конструктивно в форматі діалогу.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ