Віце-президент ВГО АППУ Йосип Бучинський та начальник управління Генеральної дирекції ВГО АППУ Леся Кашпур взяли участь у Конференції «Стратегія відновлення, сталого розвитку та цифрової трансформації малого та середнього підприємництва до 2027 року – бачення бізнесу»

18 березня цього року Віце-президент ВГО АППУ Йосип Бучинський та начальник управління Генеральної дирекції Леся Кашпур взяли участь у Конференції «Стратегія відновлення, сталого розвитку та цифрової трансформації малого та середнього підприємництва до 2027 року – бачення бізнесу». Під час Конференції представниками Уряду та Парламенту були презентовані напрацьовані пропозиції від бізнес-спільноти та аналітичних центрів до проєкту «Стратегії відновлення, сталого розвитку та цифрової трансформації малого та середнього підприємництва до 2027 року», а також відбулося  обговорення аналітичного забезпечення пріоритетів Стратегії.

 Організаторами заходу виступили: Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні та  Українська Рада Бізнесу.

Аналітичний партнер: Економічна експертна платформа.

Модератор: Михайло Непран, Перший віце-президент ТПП України.

У заході участь взяли:

  • Геннадій Чижиков, Президент Торгово-промислової палати України;
  • Віктор Шуткевич, Заступник директора/Координатор проєктів Швейцарського бюро співробітництва в Україні;
  • Максим Борода, керівник проєкту «Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні» (ІІ фаза) Програми розвитку ООН в Україні;
  • Дмитро Боярчук, керівник CASE Ukraine — пропозиції від бізнес-об’єднань МСП;
  • Олег Гетман,   координатор  експертних груп Економічної експертної платформи — пропозиції від аналітичних центрів;
  • Андрій Длігач, Голова Ради Коаліції бізнес-спільнот за модернізацію України — результати дослідження щодо кадрового забезпечення бізнесу;
  • Олексій Соболев, Заступник Міністра економіки України;
  • Ярослав Железняк, Перший заступник Голови Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики;
  • Олексій Мовчан, Заступник Голови Комітету ВРУ з питань економічного розвитку;
  • Роман Ващук, Бізнес-омбудсмен України;
  • Представники членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств та аналітичних центрів України.

Захід відкрив Геннадій Чижиков, Президент Торгово-промислової палати України. Він зауважив, що президія при Торгово — промисловій палаті України розглядала дану Стратегію з прийнятими зауваженнями для бізнес-середовища, а це і доступ до фінансування, і питання логістики, і зниження купівельної спроможності ринку, нестача кваліфікованих кадрів та інше.

Далі слово взяв Михайло Непран, Перший віце-президент ТПП України.  Він привітав усіх учасників заходу та надав слово Віктору Шуткевичу, Заступнику директора/Координатору проектів Швейцарського бюро співробітництва в Україні.  Віктор Шуткевич наголосив, що Посольство Швейцарії продовжує надавати значну підтримку українському малому та середньому бізнесу. Дана підтримка зосереджена на наступних напрямках: український експорт, підтримка релокації підприємств та співпраця з комерційними банками з метою отримання грантів для малого та середнього бізнесу.

Наступним слово взяв Андрій Длігач, Голова Ради Коаліції бізнес-спільнот, який  зауважив: «На сьогодні значно впав рівень завантаженості виробничих потужностей в цілому по країні». Також він озвучив основні сторони МСБ, на які варто звернути увагу, а це: невміння  працювати з грантами, відсутність професійних кадрів, відсутність впевненості бізнесу в сталості економіки, податкової політики та непередбачуваність дій держави, недостатнє кредитування бізнесу.

Наступним слово було надано Роману Ващуку, Бізнес-омбудсмену України, який зазначив, що на сьогодні архіважливим питанням є питання перезавантаження Державної податкової служби України, Державної митної служби України та Бюро економічної безпеки України.

Далі до учасників заходу звернувся Ярослав Железняк, Перший заступник голови Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики. Він також зупинився на важливості питання перезавантаження трьох органів державної виконавчої влади.

Наприкінці заходу представники Уряду закликали представників бізнес-спільноти надавати свої пропозиції, які в подальшому будуть розглянуті та, у разі можливості, будуть прийняті з метою розвитку та підтримки малого та середнього бізнесу.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
24.07.202418:53 24 липня цього року відбулася  зустріч бізнесу з представниками Світового банку та Міністерства економіки України з питань обговорення проєкту «Стійке, інклюзивне та екологічно збалансоване підприємництво в Україні» 24.07.202412:22 Про необхідність повного перезавантаження митної служби та ліквідації «сірих» схем 22.07.202419:24 ПРЕДСТАВНИК АСОЦІАЦІЇ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ УКРАЇНИ ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У ОНЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЇ ПО ПРІОРИТЕТАХ УРБ «ВІДНОВЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ — ТРУДОВІ КРИТЕРІЇ, САМОЗАЙНЯТІСТЬ, ЕКОНОМІЧНЕ БРОНЮВАННЯ» 22.07.202412:41 Особливості обчислення податкових зобов’язань з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин у разі піддання обсягів видобутої корисної копалини, податкові зобов’язання за які виконані, іншим видам операцій первинної переробки… 18.07.202414:40 Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором онлайн Вебінару за темою: «Відпустки, звільнення, та про інше важливе в умовах воєнного стану». ВСІ НОВИНИ
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ