Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором спільного з ГУ ДПС у місті Києві безкоштовного онлайн Вебінару

18 січня цього року Генеральною дирекцією ВГО «Асоціація платників податків України» було проведено перший в цьому році  безкоштовний для членів Асоціації, спільний онлайн Вебінар за участю представників ГУ ДПС у місті Києві у форматі відео-конференції за темою: «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ В ПЕРІОД СКЛАДАННЯ РІЧНОЇ ЗВІТНОСТІ».

Участь в заході взяли участь понад 70 учасників, зокрема, керівники, головні бухгалтери, фінансисти підприємств — членів ВГО АППУ з 16 регіонів України, а саме: Вінницької,  Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Київської, Львівської, Закарпатської,  Одеської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Черкаської,  Чернівецької, Чернігівської областей, а також Голови Рад ТВ ВГО АППУ та виконавчі директори  з: Харківської, Закарпатської, Житомирської, Черкаської, Полтавської, Одеської, Дніпропетровської областей.

Модератором Вебінару виступила Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко.

Відкрила захід Модератор — Людмила Герасименко, яка на початку своє привітала учасників заходу: «Враховуючи, що це наш перший захід в цьому році, хочу привітати всіх з Новим 2024 роком. Впевнена, 2024 рік стане для всіх нас Роком Перемоги! Нехай він дарує всім нам світлу надію та великі сили, виконає всі наші добрі побажання, а головне, принесе Мир та спокій в кожну оселю», а також подякувала  членам Асоціації: «Хочу подякувати нашим членам Асоціації, що незважаючи на складну ситуацію в країні, Ви залишаєтесь колективними членами нашої Асоціації, яка успішно працює вже понад 25 років, адже відомо, що ми існуємо лише за рахунок членських та благодійних внесків наших членів».

 

Перед тим як розпочати захід, Людмила Герасименко надала слово  начальнику управління інформаційної взаємодії ГУ ДПС у місті Києві Юлії Рибченко, яка привітала учасників заходу від ГУ ДПС у місті Києві та подякувала керівництву Асоціації за плідну співпрацю та партнерські взаємовідносини, та висловила надію на проведення спільних подальших освітньо-просвітницьких заходів.

Далі  Людмила Герасименко наголосила: «Не варто зараз складати руки – слід працювати кожному на своєму місці і витискати максимум з існуючої ситуації. Важливо пам’ятати, і робити свої 100% там, де ми є зараз, і те, що ми можемо зараз робити, бо в нас усіх одне завдання – перемогти ворога та врятувати Україну від цієї «чуми». І так — у кожного свій фронт! І робити треба те, що наближає нашу Перемогу»

Наступною важливою інформацією, яку озвучила Модератором учасникам заходу, членам Асоціації це оголошення про відновлення Всеукраїнського Рейтингу Рішенням «Сумлінні платники податків — 2023».  «Правління ВГО АППУ від 09 січня 2024 року відновлено проведення Всеукраїнського Рейтингу «Сумлінні платники податків — 2023». Вся необхідна інформація розміщена у нас на офіційному сайті і надіслана Вам 15 січня цього року  на Ваші електронні пошти. Прошу, будь-ласка, долучайтеся, подавайте документи та отримуйте відзнаку на високому рівні. Координатор заходу, як завжди Леся Кашпур, дзвоніть, якщо будуть якісь питання з приводу подачі Заявки», — зауважила Людмила Герасименко.

Першим лектором заходу виступив Андрій Мартиненко — начальник відділу перевірок КІК управління ТЦУ ГУ ДПС у м. Києві, який детально висвітлив тематику КІК, МСФЗ та інше, зокрема, «Заповнення КІК звіту та підготовка додатків, як підготувати КІК — звіти за два роки в 2024 році?»

Лектор Леся Мусаєва — начальник управління оподаткування юридичних осіб ГУ ДПС у м. Києві детально розповіла теми, які тісно пов’язані зі складанням річної звітності. Податок на прибуток, ПДВ та інше.

Наступним лектором був Олександр Одрінський –заступник начальника управління – начальник відділу перевірок фінансових операцій у сфері матеріального виробництва управління податкового аудиту фінансових операцій ГУ ДПС у   м. Києві. Він висвітлив тему: «Розрахунки в сфері ЗЕД та форс-мажорні обставини при проведенні експортних та імпортних операцій у період дії воєнного стану».

Далі Людмила Герасименко анонсувала проведення наступних безкоштовних онлайн Вебінарів для членів ВГО АППУ, а саме:

  • 31 січня виступить відомий, професійний лектор, фахівець з МСФЗ, надійний партнер ВГО АППУ  — Олена Харламова;
  • 08 лютого — партнер ВГО АППУ, практикуючий адвокат, досвідчений податковий консультант — Андрій Томашюнас. Тема: «ПЕРЕВІРКИ ДПС У 2024 РОЦІ: ЯК ДІЯТИ ДО, ПІД ЧАС ТА ПІСЛЯ» Він детально розповість: «Допускати чи не допускати перевіряючих до проведення перевірки?  «За який період мають право перевіряти податківці?», «скільки зберігати документи?» «Що варто знати службовим особам платників податків та як захиститись від необґрунтованих претензій. Персональні нотатки від адвоката».
  • Орієнтовно 16 лютого — лектором виступить Директор Департаменту податкового аудиту ДПС України —  Тетяна Доценко з темою виступу: «Особливості та специфіка проведення контрольно — перевірочної роботи податковими органами  під час дії воєнного стану в 2024 році».

Наприкінці заходу Модератор висловила вдячність працівникам Генеральної дирекції ВГО АППУ: Лесі Кашпур, Вікторії Беспаловій, Давиду Алханішвілі, системному адміністратору — ФОП Андрію Горячкіну за якісну підготовку, технічне супроводження проведення заходу, розробку, оформлення та публікацію на інтернет — ресурсах ВГО АППУ методично-інформаційних матеріалів до онлайн Вебінару.

Також висловила Людмила Герасименко вдячність керівництву  ГУ ДПС у місті Києві – за партнерство, лекторам — за професійну подачу лекційного матеріалу, а також управлінню інформаційної взаємодії ГУ ДПС у місті Києві, яке очолює Юлія Рибченко за оперативне реагування та бездоганну організацію заходу.

Завершуючи захід, Модератор заходу – Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко запевнила всіх учасників заходу, що платники податків — члени ВГО «Асоціація платників податків України» завжди можуть розраховувати на підтримку Генеральної дирекції та побажала всім спокою, Миру, світлих надій, упевненості в завтрашньому дні та якнайшвидшої Перемоги!

БУКЛЕТ 18.01.2024 Інформматеріали 18.01.2024

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
19.06.202411:16 Постанова Кабінету Міністрів України від 13.06.2024 р. № 703 «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 р. № 1165» 19.06.202410:36 Бізнес пропонує уряду екстрене реагування для забезпечення стійкості енергетичної системи України 18.06.202416:27 Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором спільного з ДПС України та Державною службою статистики України онлайн Вебінару за темами: «Роз’ яснення новацій податкового законодавства, якi вже набрали чинності 16 червня 2024 року» та «Цифрова трансформація в органах державної статистики». 12.06.202414:59 Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором спільного з ДПС України онлайн Вебінару за темою: «Роз’яснення окремих норм оподаткування на період дії військового стану» 10.06.202406:00 Привітання Віце-президента, Генерального директора АППУ Людмилу Герасименко з 9-тою річницею перебування на займаній посаді від Президента ВГО АППУ Грігола Катамадзе та колективу Генеральної дирекції ВГО АППУ. ВСІ НОВИНИ
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ