Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором спільного з ДПС України онлайн Вебінару за темою: «Роз’яснення окремих норм оподаткування на період дії військового стану»

12 червня цього року  Генеральною дирекцією  ВГО «Асоціація платників податків України» було проведено вже 14-тий в цьому році безкоштовний для членів Асоціації платників податків України. Лекторами онлайн Вебінару виступили досвідчені представники Державної податкової служби України за темою: «Роз’яснення окремих норм оподаткування на період дії військового стану».

Участь в заході взяли понад 50 учасників — керівники, головні бухгалтери, фінансисти підприємств — членів ВГО АППУ з 17-ти регіонів України, зокрема, Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської,   Одеської, Полтавської, Тернопільської, Харківської, Черкаської,  Чернівецької, Чернігівської областей та міста Києва, а також Голови Рад Територіальних відділень ВГО  АППУ, їх заступники та Виконавчі директори, а саме: Волинської (Василь Дутко), Дніпропетровської (Ірина Іваницька), Житомирської (Олена Астахова), Полтавської (Галина Захарченко), Івано-Франківської (Олена Решетило), Львівської (Лілія Долінська), Луганської (Олексій Малеванець),Тернопільської (Іван Іскерський), Харківської (Володимир Швадченко),Чернігівської (Роман Вереша) областей.

Модерувала онлайн Вебінар Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко.

На початку заходу Людмила Герасименко, зокрема, зазначила: «Дорогі мої колеги, хочу висловити всім подяку, що в такі важкі часи, зокрема, проблем з електроенергією та інтернетом, Ви знаходите можливість підключатися до наших онлайн заходів. Ми також, як і Ви всі працюємо, хто на заправці, хто в кав’ярнах, в тих, які ще працюють та мають генератори. Але, я дуже сподіваюся, що рано чи пізно все це нарешті закінчиться», — наголосила Людмила Герасименко. «Також хочу подякувати всім членам Асоціації, хто сплачує членські внески, що навіть в умовах «клятої» війни Ви знаходите можливість підтримувати Асоціацію, адже це дає можливість функціонувати нашій організації, яка існує виключно за рахунок членських та благодійних внесків», — зауважила Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко.

Далі Людмила Герасименко вже традиційно надала учасникам заходу кілька рекомендацій щодо підтримки власного психологічного стану в умовах війни, набутих з власного досвіду:

«Війна не закінчилась… І у кожної психіки є своя межа. Тому в одному й тому ж будинку комусь буде тихо і гарно спати, а в когось — панічні атаки.  В черговий раз, всім повторюю, 23 лютого 2022 року вже ніколи не повернеться – це наша з Вами реальність.

І так по-перше. Життя крихке, раптове і, часом, коротше, ніж нам здається.

Пам’ятайте, завтрашнього дня може і не бути. Для когось його точно не буде. Прямо зараз хтось будує плани на завтра, ще не знаючи, що він помре сьогодні. Це сумно, але таке життя. Тому витрачайте Ваш час з розумом, і деколи зупиняйтеся, щоб зрозуміти, наскільки життя прекрасне. Кожна мить — безцінний дар. Не витрачайте його, думаючи про погане. Краще витратьте його на те, що допоможе Вам рухатися в потрібному напрямку.

По-друге. Уникайте негативних людей.

Щоразу, коли Ви позбавляєтесь чогось негативного, Ви звільняєте місце для позитиву. Життя занадто коротке, щоб проводити його з людьми, які «живляться» Вашим щастям, немов вампіри — кров’ю. Уникайте негативних людей, бо вони майстерно руйнують Ваше почуття впевненості та самооцінку. Краще оточіть себе людьми, які допоможуть виявляти Ваші найкращі риси, хоча б спробуйте.

По-третє. Вам буде краще без деяких людей, які, як Ви вважали, Вам необхідні.

Гірка істина в тому, що деякі люди будуть з нами лише до тих пір, поки у нас є те, що їм потрібно. Ну, а коли потреба зникне – зникнуть і вони. Але, хороша новина в тому, що рано чи пізно всі ці тимчасові «друзі» (в лапках) зникнуть з Вашого життя, залишивши лише тих надійних друзів, на яких можна покластися.

І на кінець, сьогодні. Накопичуючи негатив, Ви, насамперед, шкодите собі, а не іншим.

Намагайтеся завжди пробачати людей, навіть якщо вони ніколи не попросять у Вас вибачення. Це потрібно не їм, а Вам. Якщо Ви накопичуєте злість, Ви позбавляєте себе щастя. Навіщо Вам такий стрес? — резюмувала Людмила Герасименко.

Людмила Герасименко анонсувала проведення в червні місяці цього року  заходів, організованих Генеральною дирекцією ВГО АППУ для членів Асоціації, а саме:

18 червня цього року відбудеться спільний онлайн Вебінар за участю представників двох органів виконавчої влади, а саме: Державної служби статистики України та ДПС України. Лектори- представники зазначених органів влади виступлять за темами: «Роз’яснення новацій податкового законодавства, якi запроваджуються з 16 червня 2024 року» та «Цифрова трансформація в органах державної статистики»;

27 червня цього року відбудеться онлайн Вебінар за участю представників ГУ ДПС у місті Києві за темою: «Останні зміни в податковому законодавстві».

Далі, Модератор заходу проінформувала платників податків, зокрема:

«Шановні платники податків, хочу звернути Вашу увагу, може ще хтось не знає, багато хто працює дистанційно, для подання Заяви про бажання отримувати документ через Електронний кабінет або Заяви про відмову отримувати документ через Електронний кабінет, Вам необхідно здійснити  вхід  до приватної частини свого Електронного кабінету, заповнити форму Заяви, згідно з додатком 3, підписати її та відправити до контролюючого органу. Звертаю Вашу увагу, що Листування податкових органів з платниками податків, які подали Заяву про бажання отримувати документи через Електронний кабінет, здійснюється шляхом надіслання документа в Електронний кабінет з одночасним надісланням платнику податків на його електронну адресу інформації про вид документа, дату та час його надіслання в Електронний кабінет. Це ж зручно», — зауважила Людмила Герасименко, також вона проінформувала учасників заходу, що вчора, 11 червня цього року, фахівці Генеральної дирекції ВГО АППУ направили всім членам Асоціації на електронні пошти роз’яснення ДПС України з цього питання: «Алгоритм дій для подання заяви про бажання отримувати документ через Електронний кабінет».

В освітньо-просвітницькій частині заходу перед учасниками  виступили  представники ДПС України, а саме:

  • Тетяна Білокоренко — в.о. начальника управління методології, звітності, координації та оцінки якості Департаменту податкового аудиту ДПС України;
  • Іван Гергель — начальник управління документальних планових перевірок та перевірок з комплексу питань Департаменту податкового аудиту ДПС України;
  • Руслан Алєскеров — начальник управління перевірок фінансового сектору економіки та валютного нагляду Департаменту податкового аудиту ДПС України;
  • Андрій Бондаренко — начальник управління документальних перевірок з окремих питань Департаменту податкового аудиту ДПС України;
  • Наталія Плотник – заступник директора Департаменту – начальник управління реєстрації та обліку платежів Департаменту податкових сервісів ДПС України;
  • Сергій Федоров — заступник директора Департаменту правового забезпечення ДПС України;
  • Наталія Бондаренко — начальник відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб управління адміністрування податку на доходи фізичних осіб та податків самозайнятих осіб Департаменту оподаткування фізичних осіб ДПС України;
  • Антоніна Мостович — заступник начальника відділу контролю за відшкодуванням ПДВ управління адміністрування ПДВ Департаменту оподаткування юридичних осіб ДПС України;
  • Світлана Савіцька – заступник начальника управління  — начальник відділу об’єктів оподаткування управління реєстрації та обліку платежів Департаменту податкових сервісів ДПС України.

Після виступів представників ДПС України, Модератор заходу Людмила Герасименко звернулася до членів ВГО АППУ, зокрема: «Шановні учасники заходу, впевнена, що Вам були корисні професійні та змістовні виступи лекторів для подальшої роботи, за що я їм дуже вдячна. Як завжди, зранку Ви отримаєте відео-записи кожного лектора на електронні пошти зазначені під час реєстрації на захід».

Наприкінці заходу Віце-президент, Генеральний директор-Людмила Герасименко висловила вдячність представникам  ДПС України, досвідченим фахівцям, лекторам, які фахово та змістовно висвітлили матеріали за своїми темами. Також вона висловила вдячність  організаторам заходу з боку ДПС, зокрема, Ларисі Донцовій – заступнику начальника управління-начальнику відділу комунікацій з громадськістю та фахівцям Генеральної дирекції Антоніні Якимчук, Лесі Кашпур,  Вікторії Беспаловій за якісну підготовку та проведення заходу.

Завершуючи захід, Модератор заходу Людмила Герасименко побажала всім  Миру, світлих надій, впевненості в завтрашньому дні та якнайшвидшої Перемоги,  а також нагадала учасникам про зустріч на черговому онлайн Вебінарі вже 18 червня  цього року.

1206

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ