Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором спільного з ДПС України онлайн Вебінару за темою: «Останні зміни у формі Декларації з податку на прибуток підприємств та порядок її заповнення платниками податку за І квартал 2024 року»

03 травня цього року Генеральною дирекцією ВГО «Асоціація платників податків України» було проведено черговий, безкоштовний для членів Асоціації, спільний з ДПС України онлайн Вебінар за темою: «Останні зміни у формі Декларації з податку на прибуток підприємств та порядок її заповнення платниками податку за І квартал 2024 року».

Приємно відзначити, що участь в заході взяли керівники, головні бухгалтери, фінансисти підприємств — членів ВГО АППУ  з 16 різних України, зокрема, Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської,  Івано-Франківської, Львівської, Київської,   Одеської, Полтавської, Тернопільської,   Харківської, Черкаської, Чернівецької областей та міста Києва, а також Голови Рад Територіальних відділень ВГО  АППУ, їх заступники та Виконавчі директори, а саме: Закарпатської (Марта Волощук та Юлія Кілару), Полтавської (Галина Захарченко), Івано-Франківської (Олена Решетило), Львівської (Лілія Долінська), Чернігівської (Роман Вереша), Черкаської  (Анастасія Вишневська), Харківської (Володимир Швадченко) областей.

Модерувала онлайн Вебінар, як завжди,  Віце-президент, Генеральний директор  ВГО АППУ Людмила Герасименко.

На початку заходу Людмила Герасименко подякувала всім, хто знайшов можливість підключитись до онлайн Вебінару, не дивлячись на складні, об’єктивні обставини, які створює для нас ворог. «Це є високою оцінкою  нашої діяльності та мотивує нас для продовження нашої роботи, направленої на допомогу та інформаційну підтримку членів Асоціації  платників податків України», — додала Людмила Герасименко.

Також Віце -президент ВГО АППУ, як завжди, подякувала членам Асоціації, за своєчасну сплату членських внесків та благодійної допомоги, зазначивши: «Повірте, ми робимо все можливе і неможливе задля Вашого захисту прав та законних інтересів».

Далі Людмила Герасименко анонсувала проведення  найближчих заходів, організованих Генеральною дирекцією ВГО АППУ для членів Асоціації, а саме: 14 травня цього року лектори — представники ДПС України висвітлять наступні теми: «Актуальні питання особливостей оподаткування акцизним податком, обігу та ліцензування підакцизних товарів у період дії воєнного стану» та особливо звертаю вашу увагу, буде висвітлено актуальне: «Питання сплати в 2024 році мінімального податкового зобов’язання (МПЗ) нарахованого за 2022 — 2023 роки на землю власникам або користувачам земельних ділянок, у зв’язку з внесеними до Податкового кодексу України змінами». Також лекторами виступлять фахівців Центрального МУ ДПС по роботі з ВПП з темою виступу: «РРО/ПРРО- 2024: використання, помилки, відповідальність»; 22 травня  цього року відбудеться  онлайн Вебінар за участю представників Державної служби України з питань праці за темою: «Перевірки контролюючих органів. Головні аспекти сьогодення».

Далі перед учасниками заходу виступили  лектори керівного складу ДПС України: Світлана Тимощук, заступник начальника управління – начальник відділу розгляду звернень управління вдосконалення методології податку на прибуток підприємств Департаменту методології ДПС України, яка професійно та доступно розповіла про останні новації, які слід врахувати при заповненні декларації з податку на прибуток за І квартал 2024 року та начальник управління адміністрування податку на прибуток, неприбуткових установ і організацій та спрощеної системи оподаткування Департаменту оподаткування юридичних осіб ДПС України Станіслав Бескидевич, який висвітлив питання застосування відповідальності та штрафних санкцій, які застосовуються до платників під час дії воєнного стану.

Наприкінці заходу Віце-президент, Генеральний директор -Людмила Герасименко висловила вдячність досвідчених лекторам  ДПС України Світлані Тимощук та Станіславу Бескидевичу  за  змістовну та корисну для учасників заходу актуальну інформацію, фахівцям відділу комунікацій з громадськістю управління інформаційної політики Департаменту організації роботи Служби ДПС України та працівникам Генеральної дирекції  ВГО АППУ: Антоніні Якимчук, Лесі Кашпур, Вікторії Беспаловій за якісну підготовку та проведення заходу, розробку та оформлення методично-інформаційних матеріалів по тематиці онлайн Вебінару.

Завершуючи захід, Модератор заходу Людмила Герасименко привітала учасників заходу з прийдешнім Великоднем, зокрема, зазначила: «Дорогі друзі, ці Великодні святкові дні нагадують нам про вічні істини та християнські цінності. Тож нехай наші помисли завжди будуть чистими, серця сповнені милосердя й щирої любові до ближніх, а душі відкритими для добра. Щиро бажаю всім теплоти сердець і душевної благодаті, доброго здоров’я та безтурботного життя. Зичу миру, злагоди, спокою та благополуччя кожній родині та якнайскорше нам Перемоги й  мирного неба над Україною! І нехай всіляка біда обходить нас стороною!».

Людмила Герасименко завершила своє привітання традиційним українським вітанням на Великдень, як вираз радісного зізнання у вірі у воскресіння Христа та надії на відродження життя та духовної сили: «Христос Воскрес! Воїстину Воскрес!».

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
19.06.202411:16 Постанова Кабінету Міністрів України від 13.06.2024 р. № 703 «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 р. № 1165» 19.06.202410:36 Бізнес пропонує уряду екстрене реагування для забезпечення стійкості енергетичної системи України 18.06.202416:27 Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором спільного з ДПС України та Державною службою статистики України онлайн Вебінару за темами: «Роз’ яснення новацій податкового законодавства, якi вже набрали чинності 16 червня 2024 року» та «Цифрова трансформація в органах державної статистики». 12.06.202414:59 Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором спільного з ДПС України онлайн Вебінару за темою: «Роз’яснення окремих норм оподаткування на період дії військового стану» 10.06.202406:00 Привітання Віце-президента, Генерального директора АППУ Людмилу Герасименко з 9-тою річницею перебування на займаній посаді від Президента ВГО АППУ Грігола Катамадзе та колективу Генеральної дирекції ВГО АППУ. ВСІ НОВИНИ
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ