Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором онлайн Вебінару за темою: «Актуальні особливості захисту бізнесу від необґрунтованих претензій правоохоронних органів в період воєнного стану»

11 липня цього року Генеральною дирекцією ВГО «Асоціація платників податків України» було проведено 17-й в 2024 році, безкоштовний для членів Асоціації онлайн Вебінар за темою: «Актуальні особливості захисту бізнесу від необґрунтованих претензій правоохоронних органів в період воєнного стану» за участі лектора — надійного партнера ВГО АППУ, члена Ради Асоціації, досвідченого практикуючого адвоката Дмитра Басалаєва.

Участь в заході взяли керівники, головні бухгалтери, фінансисти підприємств — членів ВГО АППУ з 16 регіонів України, зокрема, Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатська, Івано-Франківська, Київської, Кіровоградської, Львівської, Одеська, Сумська, Тернопільської,   Харківської,  Черкаської, Чернівецької, Чернігівської  областей та міста Києва, а також Голови Рад Територіальних відділень ВГО  АППУ, їх заступники та Виконавчі директори, а саме: Житомирської (Олена Астахова), Закарпатської (Марта Волощук, Юлія Кілару), Івано-Франківської (Олена Решетило), Львівської (Лілія Долінська), Сумської (Андрій Фролков), Чернігівської (Роман Вереша), областей.

Модерувала онлайн Вебінар Віце-президент, Генеральний директор  ВГО АППУ Людмила Герасименко.

На початку заходу Людмила Герасименко привітала бухгалтерів та аудиторів з прийдешнім професійним святом — Днем бухгалтера та аудитора та побажала всім міцного здоров’я, радості в кожній миті, сімейного благополуччя та затишку, Миру, світлих надій, впевненості в завтрашньому дні та якнайшвидшого виконання бажання, яке вже третій рік поспіль одне у нас на всіх — Перемога!

Людмила Герасименко, як завжди, подякувала  членам  Асоціації за сплачені членські та надані благодійні внески, відмітивши, що це дає можливість Генеральній дирекції  не тільки проводити подібні заходи, а й виконувати головну місію – захист, відстоювання прав та законних інтересів платників податків – членів Асоціації та висловила надію на підтримку діяльності Асоціації і в майбутньому. Далі Модератор анонсувала найближчі заходи, які відбудуться в липні місяці цього року:

18 липня цього року, на численні звернення членів Асоціації, запрошено партнера, Антона Янка — експерта з питань оплати праці, оподаткування та кадрового адміністрування, практикуючого бухгалтера провести онлайн Вебінар на актуальну наразі тему: «Відпустки, звільнення, відрядження, індексація, Договори ЦПХ: коли можна та як оминати загрози? та інше, важливе в умовах воєнного стану».

08 серпня цього року, відбудеться спільний онлайн Вебінар з професійними лекторами податкової міста Києва, які вже неодноразово брали участь в заходах Генеральної дирекції ВГО АППУ та учасникам  сподобалися їх виступи. Темами заходу стануть три дуже актуальних питань сьогодення: Строки розрахунків в сфері ЗЕД та форс-мажорні обставини при проведенні експортних та імпортних операцій у період дії воєнного стану; Трансфертне ціноутворення 2024: Законодавчі зміни (головне та по суті по статті 39 ПКУ); Застосування методології ТЦУ; Ділова мета для операцій та ТЦУ; Контрольованої іноземної компанії, зокрема,  яку інформацію подавати в податкову вже в 2024 році? Кого стосуються правила КІК? Що оподатковуємо та які є пільги по КІК? Та багато іншого з цієї тематики».

Традиційно, перед початком основної частини заходу,  Людмила Герасименко зробила відступ від головної теми та поділася з учасниками деякими своїми спостереженнями та думками щодо різних життєвих ситуацій, міркуваннями  про життя в умовах війни, яка триває вже третій рік і на покоління вперед буде викликати неприємні переживання, спогади та емоції всіх, без виключення, українців:

«Дотримуйтеся інформаційної гігієни».

Інформаційний потік часто вибиває нас із колії та приголомшує. Кожен розуміє, що треба вірити в Перемогу, однак тримати себе постійно «на позитиві» стає все важче, бо наша психіка наразі перевантажена. Безупинно передивляючись зранку до ночі всі новини, ми лише погіршуємо цю ситуацію. До того ж у мережі поширюється безліч фейків, завдання яких – загнати нас у ще більший стрес. Тому намагайтеся обмежити себе в перегляді новин, влаштовуйте перерви, щоб відпочити від потоку інформації.

Що робити, коли у Вас раптово стається напад паніки й відчуття, що земля йде з-під ніг та все летить шкереберть? Особливо зараз, коли окупанти — нелюди цілеспрямованим російським ударом б’ють по діткам, по корпусу «Охматдиту», де перебували важкохворі діти на діалізі. Як заявив наш Президент Володимир Зеленський: «росія не може не знати, куди летять її ракети, і має повністю відповісти за злочини проти дітей та людяності загалом».

«Подумайте про сенс життя».

Сядьте, заспокойтеся, якщо рідні біля Вас обійміть їх, якщо ні, обов’язково зателефонуйте їм, щоб бути впевненими, що з ними все гаразд. Думайте про тих, заради кого Ви прокидаєтесь ся щоранку. Знайдіть глибоко в собі головні речі, головних людей, головну мету, головного Себе. Що більше буде таких причин, то краще.

«Погляд у вікно».

Є одна цікава «техніка», яка допомагає, наприклад, якщо Ви вдома, встати, підійти до вікна й подивитися, що там відбувається. Особливо корисно робити це під час тривожного нападу. Дивлячись на людей, машини, природу, ставте собі питання: «Що я бачу?». Просто дивіться й промовляйте у себе в голові – «я бачу, що їдуть машини», «люди поспішають», «сонце сідає й небо сьогодні особливо гарне тощо». Коли Ви починаєте помічати це та проговорювати, з`являється розуміння, що життя продовжується, світ навколо живий, і я також живий, можу дихати, відчувати запахи, дотики та смаки. Це хороше нагадування про те, що життя не стоїть на місці, у всьому можна знайти щось позитивне та зайвий раз нагадати собі, що всі ці відчуття прекрасні.

«Треба прислуховуватися до того, що Вам підказує серце».

Почуття та інтуїція рідко нас підводять. Це я на собі знаю 100%. І якщо в глибині душі Ви відчуваєте, що робите щось не так, — швидше за все, так воно і є. Зверніть увагу на свої справжні почуття і йдіть туди, куди вони Вас ведуть. Інтуїція теж може бути голосом Бога в нашому житті. Багато що ми помічаємо не «напряму», а неусвідомлено, і потім це неусвідомлене складається в певну суму вражень. Навіть найпривабливіша людина може себе видавати дрібницями, яка вона насправді, і якщо не слухатися підказок того, що загалом зветься «серцем», — можна втрапити у халепу.

«Жити з метою».

Безцільне існування важко назвати життям. Задайте собі питання заради чого або кого Ви живете, в чому сенс Вашого життя, який слід Ви залишите після себе? Це дуже глибокі і філософські питання, але рано чи пізно кожна людина задає їх собі. Знайдіть мету свого життя і постарайтеся зробити своє життя більш гармонійним і здоровим.

«Я буду цінувати життя, яке маю».

Всі ж ми знаємо приказку. Добре там, де нас немає. Занадто багато людей переоцінюють те, чого не мають, і недооцінюють те, чим володіють. Вдихніть на повні груди. Не турбуйтеся про минуле. Зосередьтеся на тому, що Ви повинні зробити сьогодні, а не на тому, що Ви могли б зробити вчора. Пам’ятайте, що коли щось втрачаєш, обов’язково знаходиш щось інше. Цінуйте те, що маєте і ким є сьогодні. Адже життя не повинне бути ідеальним, щоб бути прекрасним. Рахуйте свої здобутки, а не свої проблеми. І пам’ятайте, що гординя – «мати всіх гріхів, у поточному житті найчастіше проявляється через невдячність за те, що маєш. Не забувайте, що важливо піклуватися про себе та залишатися оптимістичним навіть у важкі часи. Ви міцніші ніж ви думаєте, і здатні подолати будь-які труднощі, які стоять на Вашому шляху.

І наостанок.

Пам’ятаєте, що я Вам радила в попередніх виступах? Іноді можна і навіть потрібно дозволити собі «розклеїтися». Ви не зобов’язані постійно прикидатися сильним і робити вигляд, що у Вас все добре. А те, що про Вас в подібній ситуації подумають інші, вас зовсім не повинно турбувати. Якщо Вам хочеться плакати — плачте, це навіть корисно. Посмішка далеко не завжди означає, що Ви щасливі. Іноді вона всього лиш свідчить про те, що Ви досить сильні, щоби розібратись зі своїми проблемами.

Шановні друзі! Будьмо добрішими один до одного, людянішими, милосерднішими, щирими.  Якщо нас усіх, навіть розбитих і надламаних, обережно скласти докупи і скріпити добротою, то разом ми будемо сильні. Один цілий, міцний народ, який перемагає.

Сподіваюсь, ці маленькі поради допоможуть Вам зберегти сили та віру в майбутнє. Пам’ятаймо: війна обов’язково закінчиться, тож бережіть себе, своїх близьких та рідних, адже ми всі потрібні нашій країні. Ми маємо усвідомити: так, зараз нам всім дуже складно та боляче, але ми вистоїмо. Мусимо вистояти! Наразі важливо тримати стрій та незламну віру в перемогу!» — наголосила Людмила Герасименко.

В освітньо-просвітницькій частині заходу виступив член Ради ВГО АППУ, досвідчений, практикуючий адвокат Дмитро Басалаєв, який висвітлив актуальні особливості захисту бізнесу від необґрунтованих претензій правоохоронних органів в період воєнного стану.

Завершуючи онлайн Вебінар Віце-президент ВГО АППУ Людмила Герасименко, висловила вдячність лектору Дмитру Басалаєву за змістовну та корисну інформацію для учасників заходу, шановному  Віце-президенту ВГО АППУ Йосипу Бучинському за сприяння в організації та проведенні даного онлайн Вебінару та фахівцям Генеральної дирекції Антоніні Якимчук, Лесі Кашпур,  Вікторії Беспаловій за якісну підготовку та проведення заходу.

Наостанок, Людмила Герасименко ще раз привітала бухгалтерів та аудиторів, зокрема, зазначила: «Шановні учасники! Від імені ВГО «Асоціація платників податків України» та себе особисто щиро вітаю Вас з прийдешнім професійним святом — Днем бухгалтера та аудитора! Бажаю Вам ясного розуму і безпомилкової роботи в професійній діяльності, а в особистому житті — збитися з рахунку щасливих днів, радісних моментів і незабутніх відчуттів. Бажаю всім нам спокою, Миру та якнайшвидшої Перемоги!», — наголосила Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ