Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором безкоштовного онлайн Вебінару для членів ВГО АППУ на тему: «Примітки до фінансової звітності за МСФЗ: базові вимоги та подання у форматі iXBRL».

14 березня  2024 року Генеральною дирекцією ВГО «Асоціація платників податків України» було проведено безкоштовний он-лайн Вебінар у форматі відео-конференції для членів Асоціації на тему: «Примітки до фінансової звітності за МСФЗ: базові вимоги та подання у форматі iXBRL», за участю лекторів:

—       Анастасії Романюк — консультанта з МСФЗ, керівника департаменту Таксономії ТОВ «МІК «СТАРТ», практикуючого бухгалтера-консультанта з питань Таксономії iXBRL;

—       Олени Дядюн — PhD, сертифікованого бухгалтера (IFA, IPFM),головного бухгалтера ТОВ «МІК «СТАРТ», заступника голови комітету з фінансів ФПБАУ, консультанта з МСФЗ, співавтора книги «МСФЗ: короткий курс для практиків» та численних публікацій з проблематики застосування МСФЗ.

В заході взяли участь   45 платників податків — членів Асоціації  з 13 областей України, а саме, Житомирської, Харківської, Волинської, Львівської, Дніпропетровської, Тернопільської, Одеської, Полтавської, Вінницької, Запорізької, Черкаської, Чернігівської, Київської, областей та міста Києва.

Приємно відзначити, що особисто взяли участь Голови Рад, виконавчі директори Територіальних відділень ВГО АППУ, зокрема, Дніпропетровської, Закарпатської, Львівської, Полтавської, Харківської та Черкаської областей України.

Модератором онлайн Вебінару виступила Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко, яка на початку заходу привітала з Днем народження партнера ВГО АППУ — комерційного директора ТОВ «Старт»

Тетяну Сергіївну Пирог, побажала їй «міцного здоров’я, особистого жіночого щастя, професійних успіхів, любові та незабутніх емоцій. Нехай усі цілі досягаються, а бажання і мрії стають реальністю. З Днем народження, шановна колего!», — резюмувала вітання Людмила Герасименко.

Далі, Модератор зазначила: «Генеральна дирекція, яку я очолюю вже майже 9 років, продовжує активно працювати, наперекір усім обставинам, прикладаючи максимум зусиль  для захисту та відстоювання прав та законних інтересів платників податків – членів Асоціації». Сподіваюсь що як би не було важко нам всім надалі, ми зможемо вистояти  і перейти до подальшого життя в звичному мирному руслі. На це потрібно буде час, але ми переконані, що цей період, ми переживемо разом і також разом будемо працювати задля відновлення та процвітання нашої країни», — наголосила Людмила Герасименко. Вона подякувала членам Асоціації, що вони залишаються колективними членами, сплачуючи не тільки членські внески, а й надають благодійну допомогу.

Далі, Модератор проінформувала учасників про найближчі заходи, які  буде проводити Генеральна дирекція ВГО АППУ:

  • 21 березня цього року відбудеться спільний онлайн Вебінар з ДПС України. Людмила Герасименко, зокрема, зазначила: «Так як останнім часом почастішали випадки звернень платників податків – членів Асоціації до Асоціації щодо сприяння їх захисту прав та законних інтересів з причин віднесення регіональними Комісіями до категорії «ризикових», блокування, зупинення ПН/РК та неприйняття Таблиць даних, Асоціація звернулася до в.о. Голови ДПС України Тетяни Кірієнко з проханням провести спільний онлайн Вебінар за участю фахівців Департаментів управління ризиками та правового забезпечення ДПС України, не по конкретних кейсах, а які б надали платникам податків – членам нашої Асоціації чіткі, зрозумілі рекомендації та детальний алгоритм дій з метою виведення підприємств з категорії «ризикових», розблокування ПН/РК, прийняття Таблиць даних, а також надати рекомендації: яку інформацію має містити Пояснення; який конкретний перелік копій підтверджуючих, первинних документів; своєрідні поради доступною мовою, без  «формального» цитування лише норм Порядку з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого Постановою КМУ від 11.12.2019 року за № 1165 КМУ  (із змінами і доповненнями) та інших відповідних, нормативних документів».

Далі, Модератор зауважила: «Враховуючи дуже велику кількість отриманих запитань з ТЦУ та КІК, проведемо ще один двогодинний онлайн Вебінар  09 квітня цього року, лектором якого виступить  професіонал з цих питань, Керівник практики бухгалтерського і податкового обліку та трансфертного ціноутворення Юридичної Групи «EUCON», член Ради нашої Асоціації Лариса Врублевська».

Людмила Герасименко також анонсувала наступні заходи:

  • 17 квітня цього року практикуючий досвідчений адвокат Андрій Тамошюнас доведе, зокрема, судову практику по ризиковості, блокуванню ПН/РК та інше.
  • 25 квітня цього року експерт з питань оплати праці, оподаткування кадрового адміністрування Антон Янко: індексація, як працювати у 2024 році, лікарняні, зарплатна звітність у II кварталі, нюанси подання, оплата праці в умовах воєнного стану: переваги та недоліки.

Далі, Людмила Герасименко надала слово досвідченим лекторам —Анастасії Романюк та Олені Дядюн, які виклали лекційний матеріал на тему: «Примітки до фінансової звітності за МСФЗ: базові вимоги та подання у форматі iXBRL».

Наприкінці заходу, Людмила Герасименко, подякувала  Анастасії Романюк та Олені Дядюн за професійну, змістовну та корисну для учасників заходу інформацію. Також, подякувала фахівцям Генеральної дирекції: Лесі Кашпур, Вікторії Беспаловій, Давиду Алханішвілі за якісну підготовку та проведення заходу.

Побажала всім спокою, Миру, світлих надій, та якнайшвидшої Перемоги!

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ