Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором 20-того в цьому році онлайн Вебінару за темою: «НЕПОТОЧНІ АКТИВИ: АКТУАЛЬНЕ ПРО ВИЗНАННЯ І ОЦІНКИ»

11 вересня цього року Генеральною дирекцією ВГО «Асоціація платників податків України» було проведено черговий, 20-й в цьому році, безкоштовний для членів Асоціації, онлайн Вебінар у форматі відео-конференції за темою: «НЕПОТОЧНІ АКТИВИ: АКТУАЛЬНЕ ПРО ВИЗНАННЯ І ОЦІНКИ».

Лекторами виступили професіонали та надійні партнери  ВГО АППУ: ОЛЕНА ДЯДЮН — сертифікований бухгалтер (IFA, IPFM), виконавчий директор ТОВ «МІК «СТАРТ», заступник Голови Комітету з фінансів ФПБАУ, консультант з МСФЗ, співавтор книги «МСФЗ: короткий курс для практиків» та  АНАСТАСІЯ РОМАНЮК, консультант з МСФЗ, керівник департамент Таксономії ТОВ «МІК «СТАРТ», практикуючий бухгалтер-консультант з питань Таксономії iXBRL.

Участь в заході взяли 62 учасники, керівники, головні бухгалтери, фінансисти підприємств — членів ВГО АППУ, в основному ВПП,  з 15 регіонів України, зокрема, Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Житомирської,  Запорізької, Київської, Львівської, Одеської, Полтавської, Тернопільської, Черкаської,  Чернівецької, Чернігівської,  Харківської, та міста Києва, а також Голови Рад Територіальних відділень АППУ з регіонів та їх заступники і виконавчі директори, а саме з:

  • Дніпропетровської – заступник Голови Ради, Ірина Іваницька;
  • Івано-Франківської – Виконавчий директор Олена Решетило;
  • Львівської – Лілія Долінська;
  • Полтавської – Голова Ради Галина Захарченко;
  • Черкаської – представник від ТВ ВГО АППУ Анастасія Вишневська;
  • Чернігівської – Голова Ради, Роман Вереша;
  • Харківської – Голова Ради, Володимир Швадченко.

Модератором Вебінару виступила Віце-президент,  Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко.

Відкрила захід Модератор — Людмила Герасименко зі словами промови до учасників заходу: «Шановні учасники, одним із важливих та почесних для нас завдань цієї осені є проведення урочистої церемонії нагородження переможців Всеукраїнського рейтингу «Сумлінний платник податків-2023», проведення якого ми поновили в цьому році, не дивлячись на агресивну війну рф проти України. І, хочу звернути Вашу увагу, що в цьому році маємо рекордну кількість претендентів на перемогу – аж 69 платників. Це, на мою думку, свідчить про те, що наш український бізнес за 2,5 роки  повномасштабної війни, не дивлячись на численні проблеми не тільки вистояв, але й почав досить активно розвиватись. Підприємцям довелося, оговтавшись від шоку початку повномасштабного вторгнення, підлаштовуватися до нових суворих умов. І це надихає всіх нас протистояти труднощам та перешкодам».

Також Людмила Герасименко як завжди зробила короткий відступ від теми та звернулася до учасників: «Трохи відхилюся від основної теми і  поділюся з Вами своїми думками. Війна суттєво вплинула на наші людські стосунки. І я особисто, впевнена, і багато хто з Вас за цей час зробив «ревізію» власних контактів, припинив спілкування з тими людьми, з якими, здавалося б, у мирний час були дружні стосунки. В час страждань, горя загострюється розуміння правди і неправди, добра і зла, посилюється дратівливість, злість, страх, шок, самотність. Війна вплинула на нас і на наші контакти. Ситуація війни ‒ це ситуація розщеплення, тобто з’являється добро і зло, правда і неправда, біле і чорне. У невійськовий час ми всі жили в «кольоровому» світі, де між правдою і неправдою, добром і злом були перехідні форми. Під час же війни вони втратилися, є добре або зло. Ми стали радикальнішими під час війни».

Далі, Людмила Герасименко зазначила: «Постає питання? Як уберегти свій психологічний стан, вистояти в цій війні, яка вже є війною на виснаження, коли ніхто з нас не має відповіді, коли вона нарешті закінчиться? У відпустці для себе шукала на це відповідь і думаю знайшла». Процитую з інтерв’ю президента Української конфедерації психоаналітичних психотерапій, завідувача кафедри психології і психотерапії Українського католицького університету Роман Кечур, в якому він  відповів:

«Потрібно зрозуміти дві речі: коли-небудь війна закінчиться і це є тим фундаментом, на чому стоїть наша віра. А з іншого боку, треба зрозуміти нам другу річ, важчу, яка полягає в тому, що ми не знаємо, коли ж вона закінчиться. Точно знаємо, що це колись станеться. У цій ситуації резон планування зменшується, людина повинна більшу частину своєї уваги і праці присвятити не роздумуванню, коли ж вона закінчиться, а плануванню сьогоднішнього, завтрашнього, найближчої часової перспективи. Людина не повинна втратити здатність мріяти. Планування чогось конкретного слід скоротити в термінах, не планувати на рік, а на день, тиждень, але мріяти треба в майбутнє. Потрібно не втратити здатність мріяти і вірити. Це ті пункти, які допоможуть нам бути міцними, витримати це все. Людина, яка малює паркан і садить квіти біля свого зруйнованого будинку, на своїй землі, вірить, вона закладає перший камінь у фундамент майбутньої відбудови. Це величезна річ. Такі приклади варто множити. Це віра втілення дій. Так виглядає воля до життя і віра в наше майбутнє».

Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко, завершуючи своє вступне слово, резюмувала: «Висновок зробила для себе і всім Вам раджу: життя йде далі, і цей час нам ніхто не поверне. 23 лютого 2022 року ніколи не настане. Треба далі жити. І обов’язково треба радіти.

Спілкуватися треба з тими, хто Вас знають, вірять у Вас і ніколи не повірять брехні і обманам, хто б що не говорив про Вас. Це віддане Вам оточення, Ваша команда і Ваша підтримка. Саме за цих людей і варто жити, саме вони і є нашою найважливішою групою. Тільки їх думка має бути важливою. Тільки про них і варто піклуватися і хвилюватися в своєму житті. Так тепер і живу, цінуючи своє оточення!

Тож, працюємо ефективно, продовжуємо робимо те, що можемо і вміємо — це також наш вклад в Перемогу, бережемо себе та близьких, радіємо життю та кожному прожитому дню, і нехай синдром емоційного вигорання не стане нам на заваді. Щодня дякуємо Богові та ЗСУ за життя і здоров’я: своє та рідних. Кожен має нести радість та усмішку всім, кому зараз тяжко. В черговий раз, повторюсь, повірте, для мене це не гасла», — наголосила Модератор.

Далі, перед учасниками заходу виступили лектори — Анастасія Романюк, консультант з МСФЗ, керівник департамент Таксономії ТОВ «МІК «СТАРТ», практикуючий бухгалтер-консультант з питань Таксономії iXBRL та Олена Дядюн, PHD, сертифікований бухгалтер (IFA, IPFM), виконавчий директор ТОВ «МІК «СТАРТ», заступник Голови Комітету з фінансів ФПБАУ, консультант з МСФЗ, співавтор книги «МСФЗ: короткий курс для практиків».

Лектори детально висвітлили тему: «НЕПОТОЧНІ АКТИВИ: АКТУАЛЬНЕ ПРО ВИЗНАННЯ І ОЦІНКИ», зокрема і питання за вказаною тематикою, зокрема:

  1. НП(С)БО vs МСФЗ щодо непоточних активів: ключові різниці
  2. Інвестиційна нерухомість: нюанси порівняно з основними засобами
  3. Непрофільні активи: місце в МСФЗ
  4. Нематеріальні активи: про сайти і не тільки
  5. Повністю замортизовані об’єкти: сценарії дій у разі продовження використання
  6. Знецінення непоточних активів в умовах війни: на що звернути увагу
  7. Вибуття непоточних активів: чи завжди застосовний МСФЗ 5?

Після цікавих виступів досвідчених лекторів Віце-президент, Гендиректор АППУ Людмила Герасименко анонсувала наступний онлайн Вебінар, який відбудеться вже наступного тижня, 18 вересня цього року та зауважила, що цього разу його буде проведено спільно з ДПС України. Лекторами виступлять  – досвідчені фахівці Департаментів оподаткування фізичних та юридичних осiб, та податкових сервісів ДПС України, які розкажуть про останні зміни в податковому законодавстві, зокрема, про:

  • окремі питання застосування режиму звільнення від оподаткування податком на додану вартість;
  • податок на нерухоме майно, відмінне вiд земельної ділянки, транспортний податок та плата за землю з фізичних осiб);
  • плату за землю; можливості Електронного кабінету платника податків та багато іншого.

Наприкінці заходу Віце-президент, Генеральний директор  Людмила Герасименко висловила вдячність своєму надійному партнеру Тетяні Пирог, досвідченим лекторам: Анастасії Романюк та Олені Дядюн за професійну, змістовну, корисну для членів Асоціації подачу матеріалу, а також працівникам Генеральної дирекції  ВГО АППУ: Лесі Кашпур, Вікторії Беспаловій, Антоніні Якимчук за якісну підготовку, проведення заходу, розробку, оформлення та публікацію на інтернет — ресурсах ВГО АППУ методично-інформаційних матеріалів до онлайн Вебінару.

Завершуючи захід, Модератор заходу Людмила Герасименко запевнила всіх учасників заходу, що платники податків — члени ВГО «Асоціація платників податків України» завжди можуть розраховувати на підтримку Генеральної дирекції. Побажала усім спокою, Миру та якнайшвидшої Перемоги і запросила членів ВГО АППУ на онлайн Вебінар 18 вересня цього року.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ