ВГО «Асоціація платників податків України» провела чергове засідання Правління

28 жовтня 2021 року в готелі «Riviera House» за адресою: м. Київ, вулиця Петра Сагайдачного, 15 відбулося чергове засідання членів Правління ВГО АППУ під головуванням Президента Асоціації Грігола Катамадзе.

У засіданні взяли участь оф-лайн:

Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко; Віце-президент ВГО АППУ з питань взаємодії з Бюро фінансових розслідувань та надання юридичної допомоги ВГО АППУ, Голова Адвокатського об’єднання «Яр.ВАЛ» Йосип Бучинський; Віце-президент ВГО АППУ з питань митної політики Анатолій Макаренко; Віце-президент ВГО АППУ, Голова Ради ТВ АППУ                                в м. Києві Павло Погиба; Віце-президент ВГО АППУ з питань цифрової трансформації Валерій Омельченко; Віце-президент АППУ Володимир Венгер; Віце-президент ВГО АППУ Наталія Ульянова; Віце-президент ВГО АППУ – Директор Директорату з питань фінансів та податкової політики Олена Хотенко.

У засіданні взяли участь он-лайн:

Віце-президент ВГО АППУ з питань економічного розвитку Сергій Костенко;

Член Ради та Правління ВГО АППУ, Президент АТ «Слобожанська будівельна кераміка» Ігор Далічук.

Зокрема, на черговому засідання Правління ВГО АППУ був розглянутий проєкт Стратегії Розвитку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» з терміном дії лише на один рік — 2022 рік, в зв’язку  з відсутністю можливості проведення в даний час позачергового з’їзду ВГО «Асоціація платників податків України», яка обумовлена карантинними обмеженнями на території всіх регіонів України та прийняли рішення щодо надання Раді ВГО АППУ рекомендації її затвердити.

Також, розглянули та затвердили  План роботи діяльності Генеральної Дирекції на  2022 рік; фактичний кошторис Генеральної Дирекції за 9 місяців 2021року, в зв’язку зі зміною головного бухгалтера та штатний розпис Генеральної дирекції ВГО АППУ станом на 01 січня 2022 року.

З урахуванням позитивного досвіду спільної роботи та комунікації представників Генеральної дирекції ВГО АППУ, Голів Територіальних відділень ВГО АППУ, платників податків — членів Асоціації з представниками Державної податкової служби України,  МУ ДПС по роботі з ВПП та Головними управліннями ДПС у регіонах та місті Києві впродовж 2021 року, а також підписаного Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво між Асоціацією платників податків України та Державною митною службою України вирішили звернутися до Голови Державної митної служби України Павла Рябікіна з пропозицією запровадження проведення Робочих нарад для платників податків – членів Асоціації з усіх питань, які стосуються митного контролю та митного оформлення товарів, з представниками Державної митної служби України.

Одноголосно прийняли рішення про запровадження проведення власного Міжнародного Форуму на правах  організатора вже в березні – квітні 2022 року на актуальну наразі тему: «Захист бізнесу від тиску контролюючих та правоохоронних органів», а також обговорили деякі організаційні та інші питання діяльності Асоціації.

Засідання Правління ВГО АППУ пройшло змістовно, конструктивно, професійно.

Грігол Катамадзе подякував присутнім членам Правління ВГО АППУ за присвячений час, продуктивну працю, активну участь та готовність до допомоги у сприянні виходу на новий рівень успішного розвитку ВГО АППУ, підвищення її впливовості, зміцнення авторитету в органах законодавчої та виконавчої влади і перед бізнес-середовищем та іншими громадськими об’єднаннями, в тому числі і міжнародними, осучасненні Асоціації, здатне привернути увагу та викликати довіру до Асоціації.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ