Вебінар на тему: «Звітування великих та суспільно значимих підприємств в контексті Закону №466»

19 червня 2020 року професійні партнери Асоціації платників податків України прийняли участь у он-лайн вебінарі у форматі відеоконференції з найактуальніших питань звітування великих та суспільно значимих підприємств в контексті Закону № 466, організатором якого виступив Консалтингова Компанія «Старт».

Асоціація платників податків України та Федерація професійних бухгалтерів та аудиторів України виступили генеральними інформаційними партнерами заходу.

Відкрила захід представник Консалтингової Компанії «Старт» Тетяна Пирог, яка надала слово Генеральному директору ВГО АППУ Людмилі Герасименко.

Генеральний директор Асоціації – Людмила Герасименко привітала усіх учасників вебінару та проінформувала про діяльність Асоціації, а також розповіла про зустріч 12 червня цього року Президента Асоціації Грігола Катамадзе та Голови ДПС України Олексія Любченка, під час якої було досягнуто домовленості про підписання Меморандуму про партнерство та співробітництво, а також про проведення в цьому році Всеукраїнського Рейтингу «Сумлінні платники податків — 2019», адже з 27 квітня цього року Асоціація стала власником знаку Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платників податків» та знаку Статуетки у вигляді жіночої постаті – символу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків», яка поєднує у собі образ України та образ Слави, що підтверджено та зареєстровано в Державному реєстрі свідоцтв України.

Також Людмила Герасименко проінформувала учасників вебінару, що Генеральна дирекція Асоціації платників податків України постійно проводить освітньо — просвітницькі заходи для членів Асоціації — платників податків, цілий рік члени Асоціації мають можливість приймати участь у заходах безкоштовно в рамках сплачених членських внесків.

Генеральний директор ВГО АППУ наголосила, що 14 липня цього року Асоціація проведе окремий он-лайн семінар  у форматі відеоконференції по Міжнародним стандартам фінансової звітності, а також зауважила, що безкоштовна участь у семінарі тільки для членів АППУ. Лекторами будуть відомі високопрофесійні лектори: Олена Харламова – Ректор ПВНЗ «Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів», Віце-президент  ГС «Палата аудиторів і бухгалтерів України» та Сергій Рогозний – Член Ради ФПБАУ, Керівник комітету з питань фінансів та бюджету ФПБАУ, Директор консалтингової компанії «Старт», та зазначила, що інформація про семінар є як на сайті, так і на сторінці Асоціації у Фейсбуці.

Наприкінці свого виступу, Людмила Герасименко представила високопрофесійних лекторів вебінару.

Далі перед учасниками вебінару виступили лектори, які висвітлили найбільш актуальні на даний час питання податкового законодавства.

Валентин Завгороднєв — Економічний експерт з податку на прибуток виступив з актуальної теми: «Звітування з податку на прибуток».

Сергій Рогозний — Член Ради ФПБАУ, Керівник комітету з питань фінансів та бюджету ФПБАУ презентував тему: «Підготовка, аудит та оприлюднення річної та проміжної фінансової звітності».

Лариса Врублевська — Керівник практики бухгалтерського і податкового обліку та трансфертного ціноутворення Юридичної Групи «EUCON» виступила з найактуальнішою на сьогодення темою для бізнесу: «Особливості звітування по ТЦУ за 2019 рік».

Ірина Олейник — Адвокат, Керуючий партнер ТОВ «ІЮК «АСКОЛЬД» висвітлила тему: «Нова концепція відповідальності платника за законом №466-ІХ від 16.01.2020 року».

Наостанок вебінару, Виконавчий директор ФПБАУ Валентина Легка подякувала лекторам за виступ та високопрофесійний виклад інформації, а також поінформувала про те, що ФПБАУ організовує он-лайн Форум до Дня бухгалтера, на який запросила усіх учасників вебінару та лекторів.

 

Поділитись новиною:
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ