Суд підтвердив правомірність позиції податківців

Колегія суддів Сьомого апеляційного адміністративного суду погоджується з висновками суду першої інстанції про те, що надана позивачем в ході розгляду справи додаткова угода від 23.12.2022 не може бути належними доказом, оскільки вказаний документ не було подано до податкового органу під час реєстрації спірних податкових накладних, а відтак їй не була надана оцінка податковим органом.

Відповідно до зазначеного суди дійшли висновку про те, що на момент прийняття оскаржуваних рішень позивач подав до податкового органу первинні документи, які містили суперечності та не підтверджувались інформацією, яка була зазначена у податкових накладних, відтак оскаржувані рішення прийняті відповідачем обґрунтовано та у відповідності до чинного законодавства, а тому відсутні підстави для їх скасування.

Судом апеляційної інстанції зазначено, що аналогічна правова позиція викладена у постанові Верховного Суду від 29.06.2023 у справі №640/21884/20.

Постановою Сьомого апеляційного адміністративного суду від 22.11.2023 у справі № 240/5563/23 апеляційну скаргу платника податків залишено без задоволення, а рішення суду першої інстанції від 27.06.2023 – без змін.

Поділитись новиною:
Останні новини
09.04.202612:37ІІ КОНФЕРЕНЦІЯ «ЮРИДИЧНІ АКЦЕНТИ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ» відбудеться 5 травня 2026 року 09.04.202610:57🚩Постановою Уряду від 18.03.2026 №341 передбачено, що виплата ❗одноразової ❗ грошової доплати окремим категоріям населення ❗у розмірі 1500 гривень ❗ здійснюється ❗окремою сумою на поточні рахунки, відкриті в одному з уповноважених банків, або через відділення поштового зв’язку. 09.04.202608:15Кожна дитина має право ✔на відпочинок та ✔оздоровлення. 25 лютого 2026 року Кабмін постановою № 259 затвердив порядок, яким врегульовані питання надання та оплати послуг з оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, у тому числі дітей військовослужбовців, поліцейських, внутрішньо переміщених осіб, загиблих Захисників та Захисниць України (далі — Порядок). 09.04.202608:14«Бухгалтер через ФОП» під прицілом Держпраці: що важливо знати роботодавцю 08.04.202612:46Генеральна дирекція ВГО АППУ провела спільний з партнером – юридичною компанією Juscutum онлайн Вебінар ВСІ НОВИНИ
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ