Публічний Звіт ДПС України за 2020 рік

Вітаємо колег – керівництво ДПС України з публічним Звітом, вперше за останні роки. Його результати свідчать про проведення величезної, кропіткої роботи, підтвердженням якої є представлені публічно цифри.

Хочемо зазначити, що ДПС у складі сьогоднішнього керівництва пройшла надзвичайно складний етап та вийшла на початок цього року з хорошими показниками, незважаючи на складні умови у зв’язку із пандемією.

Приємно було почути від Голови ДПС України Олексія Любченка, що наповнення бюджету здійснюють саме платники податків, а податкова служба тільки здійснює контроль за їх надходженням – це державницький підхід його команди. Всі ми розуміємо, що бізнесу також було нелегко, але ДПС змогла найти ту тонку грань, щоб зі свого боку не «тиснувши» на бізнес,  спільно наповнювати бюджет.

Керівництво ДПС України, проводячи численні зустрічі із представниками бізнесу та громадськості, дійсно відкрилися суспільству та показали розуміння проблем роботи бізнесу.

Впевнені, що так буде і в подальшому.

Зі свого боку, ВГО «Асоціація платників податків України»  запевняє, що податкова служба цілковито може розраховувати на підтримку Асоціації.

 

Грігол Катамадзе

Президент АППУ

Віце-президент ЄАПП

Член Колегії ДПС України

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ