Привітання Президента АППУ Грігола Катамадзе з нагоди 50-річчя створення Торгово -промислової палати України.

Шановний Геннадію  Дмитровичу!
 
Шановні колеги!
 
Від імені ВГО «Асоціація платників податків України» та себе особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди   50-річчя створення   Торгово -промислової палати України.
Торгово-промислова палата України – це одна із найстаріших систем підтримки бізнесу і в світі, і в Україні — відмінної якості і бездоганної діяльності.
           Немає сумніву, що своїм професіоналізмом, відповідальним ставленням до дорученої справи, чуйністю, толерантністю Ви не тільки піклуєтесь про бізнес, але й власною  працею створюєте в Україні сприятливий клімат для розвитку бізнесу.
Бажаємо Вам століття працювати, мати можливість реалізовувати всі плани і перспективи, приймати вірні рішення, прагнути до досконалості і, звичайно, перемагати. Нехай довгі роки плідної та результативної роботи, старань, реалізації перспектив і можливостей неодмінно йдуть у супровід з удачею.
 В цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, стійкості в життєвих випробуваннях, гармонії в душі, сімейного затишку, любові та пошани від рідних, друзів та колег. Нехай доля завжди буде прихильною до Вас та Ваших родин!
Колектив ВГО «Асоціація платників податків України» незмінно надійний і дружній Ваш партнер. Пам’ятайте, разом ми сила, подолаємо будь-які перешкоди і Переможемо.
Зі щирою повагою,
Грігол Катамадзе
Надзвичайний і Повноважний Посол  
Президент АППУ
 
Віце-президент ЄАПП
Член Наглядової Ради УРБ

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
29.05.202317:19 Бізнес і влада обговорять ключові антикорупційні та інституційні зміни для відновлення України 25.05.202314:34 Надзвичайний і Повноважний Посол, Президент ВГО АППУ, Віце-президент Асоціації платників податків Європи, к.ю.н. Грігол Катамадзе взяв участь в роботі XVІ Міжнародної науково-практичної Конференції «Світові тенденції та перспективи розвитку фінансової системи України» «WTPDSU`2023» з нагоди 30-річчя від дня заснування Кафедри Фінансів Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 24.05.202320:01 Надзвичайний і Повноважний Посол, Президент ВГО Асоціація платників податків України, Віце-президент Асоціації платників податків Європи Грігол Катамадзе виступив на 18 Всесвітній Конференції платників податків 23.05.202320:57 Представники керівного складу ВГО «Асоціація платників податків України» на чолі з Президентом Асоціації Гріголом Катамадзе взяли участь в роботі Круглого столу за темою: «Бюро економічної безпеки працює. Чи сталося, як гадалося?» 23.05.202314:37 Генеральна дирекція ВГО АППУ провела чергову он-лайн Робочу зустріч за участю представників відповідних Департаментів ДПС України, Генеральної дирекції ВГО АППУ, ТВ ВГО АППУ в областях та у м. Києві, платників податків-членів Асоціації, представників Комісій регіонального рівня ДПС в областях, у м. Києві та міжрегіональних управлінь ДПС по роботі з великими платниками податків. ВСІ НОВИНИ
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ