Привітання Президента АППУ Грігола Катамадзе з нагоди 50-річчя створення Торгово -промислової палати України.

Шановний Геннадію  Дмитровичу!
 
Шановні колеги!
 
Від імені ВГО «Асоціація платників податків України» та себе особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди   50-річчя створення   Торгово -промислової палати України.
Торгово-промислова палата України – це одна із найстаріших систем підтримки бізнесу і в світі, і в Україні — відмінної якості і бездоганної діяльності.
           Немає сумніву, що своїм професіоналізмом, відповідальним ставленням до дорученої справи, чуйністю, толерантністю Ви не тільки піклуєтесь про бізнес, але й власною  працею створюєте в Україні сприятливий клімат для розвитку бізнесу.
Бажаємо Вам століття працювати, мати можливість реалізовувати всі плани і перспективи, приймати вірні рішення, прагнути до досконалості і, звичайно, перемагати. Нехай довгі роки плідної та результативної роботи, старань, реалізації перспектив і можливостей неодмінно йдуть у супровід з удачею.
 В цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, стійкості в життєвих випробуваннях, гармонії в душі, сімейного затишку, любові та пошани від рідних, друзів та колег. Нехай доля завжди буде прихильною до Вас та Ваших родин!
Колектив ВГО «Асоціація платників податків України» незмінно надійний і дружній Ваш партнер. Пам’ятайте, разом ми сила, подолаємо будь-які перешкоди і Переможемо.
Зі щирою повагою,
Грігол Катамадзе
Надзвичайний і Повноважний Посол  
Президент АППУ
 
Віце-президент ЄАПП
Член Наглядової Ради УРБ

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ