Президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе взяв участь у зустрічі представників ДПС України з бізнес-середовищем та громадськістю з питань запровадження нових положень законодавства щодо застосування РРО

Президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе взяв участь у зустрічі представників ДПС України на чолі з Головою Сергієм Верлановим з бізнес-середовищем та громадськістю з питань запровадження нових положень законодавства щодо застосування РРО.

«Вітаю колеги!

Перш за все, я хочу подякувати ДПС України за організацію сьогоднішньої зустрічі з питань запровадження нових положень законодавства щодо застосування РРО з бізнес-середовищем та громадськістю.

Хочу почати з того, щоб привітати, шановний Сергію Олексійовичу, Ваші зусилля з реформування нової податкової служби, і ми бачимо, як Ви активно робите кроки в цьому напрямку, застосуючи нові методи, які базуються на аналітичній роботі. Асоціація платників податків України останні два місяці провела величезну кількість робочих зустрічей з бізнес-середовищем в                             11 регіонах України та у місті Києві, на яких, в тому числі, обговорювалися питання щодо роз’яснення положень законів 1053-1 та 1073. І я хочу Вам сказати, шановний Сергію Олексійовичу, що не пропустив жодного Вашого інтерв’ю і використовував їх для роз’яснення положень законопроектів та  позиції ДПС України під час проведення зазначених робочих зустрічей.

Я вважаю, що одна із цілей реформування податкової служби є досягнення того, що вона буде сервісною службою. Дуже добре, що Ви про це все інформуєте в ЗМІ і соціальних мережах, але важливо, щоб керівники регіональних податкових служб також більш активно займалися аналогічною роз’яснювальною роботою на місцях. Асоціація, зі свого боку, маючи Територіальні відділення у всіх регіонах України та у місті Києві готова допомогти Вам в цьому напрямку.

Що стосується законопроектів 1053-1 і 1073 —  Асоціація платників податків України ще 06 вересня цього року відправила листа Голові Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данилу Гетманцеву щодо підтримки законопроекту в цілому, разом з тим виступили категорично проти тотальної фіскалізації розрахункових операцій для платників єдиного податку 2-3 груп спрощеної системи оподаткування. В даний час не важливо чим закінчиться процедура по зазначеним законопроектам. Чи підпише законопроект 1073 Президент України або заветує його, але в принципі, у разі його підписання, у нас залишається трохи більше року, щоб ще детальніше  обговорювати та роз’яснювати його норми і навіть внести зміни до нього. І наостанок, вважаю, якщо такі зустрічі представників ДПС України на чолі з Вами, шановний Сергію Олексійовичу, з бізнес-середовищем та громадськістю стануть на регулярній основі – це стане унікальним майданчиком для спілкування представників бізнесу та ДПС України, де буде можливість вислуховувати позиції Бізнесу і доносити їх до органів виконавчої влади – Президент ВГО АППУ, Надзвичайний і Повноважний Посол Грігол Катамадзе».

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
29.05.202008:01 Привітання Грігола Катамадзе з обранням на посаду Президент ВГО АППУ 28.05.202018:20 Президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе прийняв участь в нараді в Офісі Президента України з питань напрацювання законодавчих ініціатив щодо вдосконалення податкового законодавства, у зв’язку з набуттям чинності Закону № 466-ІХ 27.05.202017:12 ВГО АППУ провела он-лайн зустріч у форматі відеоконференції з Виконуючим обов’язки Голови Державної фіскальної служби України Сергієм Солодченком 26.05.202018:46 ВГО АППУ провела безкоштовний практичний семінар он-лайн у форматі відеоконференції для своїх членів 26.05.202008:37 Вітання Народу Грузії та Президенту ВГО АППУ, Віце-президенту Європейської Асоціації платників податків, Члену Наглядової Ради Української Ради Бізнесу, Надзвичайному та Повноважному Послу Гріголу Катамадзе з Днем Незалежності його Батьківщини. ВСІ НОВИНИ
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ