Президент АППУ Грігол Катамадзе взяв участь в урочистому заході з нагоди вручення Дипломів бакалаврам випускникам Навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи

04 липня цього року Президент АППУ Грігол Катамадзе взяв участь в урочистому заході з нагоди вручення Дипломів  бакалаврам випускникам Навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи.
Майже 200 випускників Навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи зібралися у стінах рідної Альма-матер, щоб отримати документи про освіту.
Президент АППУ Грігол Катамадзе у своєму привітанні зокрема побажав випускникам: «У молоді є така риса максималізм, той максималізм, який привів Вас сьогодні до Університету. Залишайтеся надалі такими ж життєрадісними, щирими і мрійливими людьми, залишайтеся особистостями. Бережіть себе, не забувайте Альма-матер та завжди повертайтеся до рідного вишу. Успіхів Вам».
Все буде Україна! Все буде Державний Податковий Університет!

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ