ПРЕДСТАВНИК ВГО АППУ ВЗЯЛА УЧАСТЬ В ОНЛАЙН ЗАСІДАННІ КОМІТЕТУ ВРУ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ПІД ЧАС ЯКОГО БУЛО ПРЕЗЕНТОВАНО ПРОЄКТ «ВІЗІЯ-2033»: ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА РОЗВИТОК ТРУДОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ В НАЙБЛИЖЧЕ ДЕСЯТИРІЧЧЯ»

12 жовтня цього року представник ВГО «Асоціація платників податків України»  Леся Кашпур  взяла участь в онлайн засіданні Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, який очолює  Галина Третьякова.

Під час засідання  було презентовано проєкт «Візія-2033»: збереження та розвиток трудових ресурсів України в найближче десятиріччя». Також, було також обговорено запропоновані правки до Законопроєкту  за № 9040-1 від 08.03.2023 року «Про основи соціальної захищеності дітей, які постраждали внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації проти України».

Леся Кашпур у своєму виступі зазначила: «На превеликий  жаль, опитування тих, хто наразі перебуває під тимчасовим захистом інших країн, свідчить, що ці громадяни відчули всі переваги європейського життя,  зокрема і високий рівень заробітної плати, який є навіть для некваліфікованої роботи та інші переваги життя для простих людей, не поспішають повертатися в Україну.

Для того щоб українські громадяни почали повертатися в Україну, вже сьогодні нам треба думати як розвивати наш український вітчизняний бізнес та повертати, наприклад тих 65 тисяч ФОПів, які  за перші 10 місяців війни зареєструвалися в сусідній Польщі. А щоб це зробити, треба створювати їм належні умови, зокрема:

  • На законодавчому рівні прийняти всі напрацювання ТОП-10 пріоритетів розвитку бізнесу і в Перехідних положеннях потрібно прописати, що все це вступить в дію через шість місяців після закінчення війни, а це в тому числі і зниження податкового навантаження на фонд оплати праці до 25%, шляхом об’єднання податків. Саме це дасть бізнесу активно розвиватися та виплачувати працівникам заробітні плати;
  • Запровадити правила першого підприємництва, де підприємець (фоп) буде звільнятися від сплати податку на термін до одного року першого року провадження діяльності;
  • Скоротити видатки бюджетів на утримання органів виконавчої влади, які не приймають безпосередньої участі в захисті країни від ворога та значно скоротити їх штатну чисельність, що скоротить видатки бюджету на їх утримання», -наголосила Леся Кашпур.

Зустріч відбулася в форматі конструктивного діалогу.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ