ПРЕДСТАВНИК ВГО АППУ ВЗЯЛА УЧАСТЬ В ОНЛАЙН ЗАСІДАННІ КОМІТЕТУ ВРУ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ПІД ЧАС ЯКОГО БУЛО ПРЕЗЕНТОВАНО ПРОЄКТ «ВІЗІЯ-2033»: ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА РОЗВИТОК ТРУДОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ В НАЙБЛИЖЧЕ ДЕСЯТИРІЧЧЯ»

12 жовтня цього року представник ВГО «Асоціація платників податків України»  Леся Кашпур  взяла участь в онлайн засіданні Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, який очолює  Галина Третьякова.

Під час засідання  було презентовано проєкт «Візія-2033»: збереження та розвиток трудових ресурсів України в найближче десятиріччя». Також, було також обговорено запропоновані правки до Законопроєкту  за № 9040-1 від 08.03.2023 року «Про основи соціальної захищеності дітей, які постраждали внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації проти України».

Леся Кашпур у своєму виступі зазначила: «На превеликий  жаль, опитування тих, хто наразі перебуває під тимчасовим захистом інших країн, свідчить, що ці громадяни відчули всі переваги європейського життя,  зокрема і високий рівень заробітної плати, який є навіть для некваліфікованої роботи та інші переваги життя для простих людей, не поспішають повертатися в Україну.

Для того щоб українські громадяни почали повертатися в Україну, вже сьогодні нам треба думати як розвивати наш український вітчизняний бізнес та повертати, наприклад тих 65 тисяч ФОПів, які  за перші 10 місяців війни зареєструвалися в сусідній Польщі. А щоб це зробити, треба створювати їм належні умови, зокрема:

  • На законодавчому рівні прийняти всі напрацювання ТОП-10 пріоритетів розвитку бізнесу і в Перехідних положеннях потрібно прописати, що все це вступить в дію через шість місяців після закінчення війни, а це в тому числі і зниження податкового навантаження на фонд оплати праці до 25%, шляхом об’єднання податків. Саме це дасть бізнесу активно розвиватися та виплачувати працівникам заробітні плати;
  • Запровадити правила першого підприємництва, де підприємець (фоп) буде звільнятися від сплати податку на термін до одного року першого року провадження діяльності;
  • Скоротити видатки бюджетів на утримання органів виконавчої влади, які не приймають безпосередньої участі в захисті країни від ворога та значно скоротити їх штатну чисельність, що скоротить видатки бюджету на їх утримання», -наголосила Леся Кашпур.

Зустріч відбулася в форматі конструктивного діалогу.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
19.06.202411:16 Постанова Кабінету Міністрів України від 13.06.2024 р. № 703 «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 р. № 1165» 19.06.202410:36 Бізнес пропонує уряду екстрене реагування для забезпечення стійкості енергетичної системи України 18.06.202416:27 Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором спільного з ДПС України та Державною службою статистики України онлайн Вебінару за темами: «Роз’ яснення новацій податкового законодавства, якi вже набрали чинності 16 червня 2024 року» та «Цифрова трансформація в органах державної статистики». 12.06.202414:59 Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором спільного з ДПС України онлайн Вебінару за темою: «Роз’яснення окремих норм оподаткування на період дії військового стану» 10.06.202406:00 Привітання Віце-президента, Генерального директора АППУ Людмилу Герасименко з 9-тою річницею перебування на займаній посаді від Президента ВГО АППУ Грігола Катамадзе та колективу Генеральної дирекції ВГО АППУ. ВСІ НОВИНИ
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ