ПРЕДСТАВНИК ВГО АППУ ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У ОНЛАЙН ЗУСТРІЧІ З ГОЛОВОЮ КОМІТЕТУ ВРУ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ГАЛИНОЮ ТРЕТЬЯКОВОЮ ТА ГОЛОВОЮ НАЦІОНАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ ДМИТРОМ КУХНЮКОМ

31 жовтня цього року представник ВГО «Асоціація платників податків України»  Леся Кашпур  взяла участь у онлайн зустрічі з  Головою Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики Галиною Третьяковою та Головою Національної служби посередництва і примирення Дмитром Кухнюком. 

Зустріч відбулася з обговорення напрацьованих змін до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», в частині  критеріїв репрезентативності Асоціацій.

В заході також взяли участь представники громадських організацій, зокрема:

  • Перший заступник Президента ТПП України, Михайло Непран;
  • Член Наглядової Ради УРБ, координатор експертних груп Економічної експертної платформи, Олег Гетман;
  • Голова Комітету НААУ з питань з питань захисту прав з осіб з інвалідністю Олександр Вознюк;
  • Голова Комітету з розвитку підприємництва ГО «Українська спілка підприємців» Андрій Єрашов та інші.

На початку заходу Голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики Галина Третьякова зауважила, що 19 вересня цього року Європейський соціальний комітет прийняв рішення про участь у соціальному діалозі не тільки асоціацій країн ЄС, а країн-кандидатів, якому відповідає на сьогодні Україна.

Леся Кашпур у своєму виступі зазначила: «Асоціація платників податків України наприкінці листопада цього року виповнюється вже 25 років з дня заснування. Асоціація представлена у всіх без виключення регіонах нашої країни та у місті Києві, а це понад  3 тис. суб’єктів господарювання, якщо точніше, то 3254 членів Асоціації, як юридичних так і фізичних осіб, здебільшого юридичних, різних галузей економіки, малого, середнього та великого бізнесу.

Саме розуміння «соціальної відповідальності» є основою створення та діяльності асоціації.

В нашому статуті чітко визначена мета та діяльність Асоціації – це захист прав та законних інтересів платників податків у економічній, правовій, соціальній та інших сферах», — зауважила Леся Кашпур.

«Асоціація платників податків України є членом  Світової асоціації платників податків та Асоціації платників податків Європи з 2001 року. Більш того, Президент АППУ Грігол Катамадзе є віце — президентом Асоціації платників податків Європи та обраний повторно  на 4 роки. Тому ми наполягаємо на включенні  представників нашої організації до Робочої групи стосовно розробки критеріїв репрезентативності з метою забезпечення повноцінного функціонування системи соціального діалогу в країні. Адже це особливо потрібно в умовах воєнного стану – для зближення позицій бізнесу та влади», — наголосила Леся Кашпур.

Наприкінці виступу Леся Кашпур звернулася до Дмитра Кухнюка з проханням включити представника АППУ до складу Робочої групи з питань «соціального діалогу», розробки та внесення змін до зазначеного Закону України.

Дмитро Кухнюк відповів: «На сьогодні ми вже маємо сформований склад Робочої групи, який налічує 42 особи, але після надання учасниками сьогоднішньої зустрічі критеріїв репрезентативності, питання може бути переглянуте».

Зустріч відбулася в форматі конструктивного діалогу. Всі учасники заходу змогли висловити свою думку стосовно критеріїв репрезентативності асоціацій до Закону України «Про Соціальний діалог» та було досягнуто домовленості надати критерії репрезентативності від кожної асоціації, яка була присутня на зустрічі, до 06 листопада цього року.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
28.02.202415:42 Віце-президент, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко виступила Модератором онлайн Робочої зустрічі з представниками ДПС України та ГУ ДПС у Львівській області 27.02.202412:21 27 лютого 2024 року, відбулася зустріч представників ВГО АППУ з Головою Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Данилом Гетманцевим. 22.02.202418:33 Віце-президент ВГО АППУ Йосип Бучинський взяв участь в Робочій зустрічі з членами Ради з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану та Спілкою українських підприємців 21.02.202420:48 Віце-президент ВГО АППУ Йосип Бучинський взяв участь в Робочій зустрічі начальника Департаменту кримінальної політики та захисту інвестицій Офісу Генерального прокурора Олексія Бонюка з представниками провідних бізнес-асоціацій 21.02.202417:55 Сьогодні 21 лютого в Брюсселі пройшов перший день зустрічі Європейської Комісії та України щодо здійснення офіційного скринінгу в рамках переговорного розділу 23 «верховенство права та основоположні права та свободи». ВСІ НОВИНИ
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ