ПРЕДСТАВНИК ВГО АППУ ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У ОН-ЛАЙН ЗУСТРІЧІ З ГОЛОВОЮ КОМІТЕТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ГАЛИНОЮ ТРЕТЯКОВОЮ

16 травня 2022 року представник ВГО «Асоціація платників податків України»  Леся Кашпур  разом з  членами Ради Бізнесу взяла участь у он-лайн зустрічі з  Головою Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики Галиною Третяковою. 
Зустріч відбулася в зв’язку з прийняттям 12 травня цього року за основу надважливого проєкту Закону за № 5371 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність». Завдяки прийняттю такого проєкту Закону- це справжня революція у трудовому законодавстві, відтепер малий та середній  зможуть підписувати вільні трудові договори з працівниками, позбавившись бюрократії.
Учасники зустрічі активно обговорювали прийнятий Законопроєкт.
 Леся Кашпур у своєму виступі зазначила, що: «Місія Асоціації це – сприяння впровадженню реформ з метою створення сприятливих умов для суб’єктів господарювання. На сьогодні документальний супровід трудових відносин з найманими працівниками є забюрократизованим при прийнятті та звільненні працівника, а також процедур забезпечення умов праці та відпочинку, надання відпусток, оплати праці. Асоціація платників податків України опрацювала ще в квітні 2021 року законопроект та в цілому його підтримує, проте є деякі моменти, на яких варто зупинитися, а саме:    
  1. Необхідно внести зміни до Господарського Кодексу України щодо визначення поняття малого та середнього бізнес;
  2. ВГО «Асоціація платників податків України» пропонує здійснювати компенсаційні виплати працівнику у зв’язку із розірванням трудового договору за ініціативи роботодавця у розмірі не менше трьох середньомісячних заробітних плат, що є більш справедливим, коли працівник працюючи, отримує значно вищу, ніж мінімальна заробітна плата», — наголосила Леся Кашпур.
 
Зустріч відбулася конструктивно у форматі діалогу. Всі учасники заходу змогли висловити свою думку стосовно Законопроєкту  за №5371.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ