Підписано Меморандум про співпрацю між УМСФ і ВГО АППУ
![](https://appu.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-2.jpg)
12.05.23 до Університету завітав Грігол Катамадзе, кандидат юридичних наук, Член Наглядової Ради УМСФ, Президент ВГО «АСОЦІАЦІЯ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ УКРАЇНИ», член Колегії Державної податкової служби України, Віце-президент Європейської Асоціації платників податків! Пана Посла зустріли ректор університету Дмитро Бочаров та голова Вченої ради Університету Віктор Ченцов.
Під час зустрічі було підписано меморандум про співпрацю між Університетом і Асоціацію платників податків України, були обговорені напрями подальшої взаємодії. При спілкуванні зі студентами факультету економіки, бізнесу та міжнародних відносин, фінансового факультету, інституту права та міжнародно-правових відносин пан Грігол на майбутнє запропонував провести серію лекцій, присвячених дипломатії, міжнародному співробітництву, податковій системі тощо.
Щиро дякуємо пану Послу за приємну зустріч, конструктивний діалог і сподіваємося на подальшу співпрацю!
![](https://appu.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/imgonline-com-ua-resize-v9k8ang11b.jpg)
![](https://appu.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/imgonline-com-ua-resize-pp53lxnig6.jpg)