Оприлюднено для коментування проекти розділів плану заходів з післявоєнного відновлення та розвитку України

Відповідно до Указу Президента від 21 квітня 2022 року № 266/2022 «Питання Національної ради з відновлення від наслідків війни» розпочато роботу над проектами розділів плану заходів з післявоєнного відновлення та розвитку України.
План включатиме перелік заходів з післявоєнного відновлення та розвитку України, пропозиції щодо пріоритетних реформ та стратегічних ініціатив, перелік нормативно-правових актів, прийняття і реалізація яких є необхідними для ефективної роботи та відновлення України у воєнний і післявоєнний періоди.
Закликаємо експертів, науковців, громадськість та бізнес взяти участь в коментуванні проектів розділів плану заходів з післявоєнного відновлення та розвитку України.
З проектами розділів плану заходів з післявоєнного відновлення та розвитку України можна ознайомитися тут: https://www.kmu.gov.ua/diyalnist/nacionalna-rada-z-vidnovlennya-ukrayini-vid-naslidkiv-vijni/robochi-grupi.
Надсилайте коментарі на адресу Uarecoveryplan@gmail.com до 01 вересня 2022 року, в темі листа просимо вказувати назву робочої групи та автора коментаря.
Про Національну раду з відновлення України від наслідків війни: https://www.kmu.gov.ua/diyalnist/nacionalna-rada-z-vidnovlennya-ukrayini-vid-naslidkiv-vijni
Довідково
Відповідно до Указу Президента від 21 квітня 2022 року №266 «Питання Національної ради з відновлення України від наслідків війни» організаційно-технічне забезпечення діяльності Національної ради здійснює Секретаріат Кабінету Міністрів України та Офіс Президента України. Інформаційно-аналітичне забезпечення робочих груп Національної ради здійснює Офіс реформ Кабінету Міністрів України згідно з Постановою КМУ №518.

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ